Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Napisze jutro rano jak będę wiedział na 100%, nie chce robić potem zamieszania i rezygnować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

abstynenci :tongue4:

sam se kupie :drinks:

a i sam se je wypije :decayed: :decayed:

pseudo :spam:

rozczarowanie i tyle

a może jeszcze wszyscy do tej pory :a4fan: pucują

że Miron jeszcze pucuje to nie jestem zdziwiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie z rana :hi:, niestety niezbyt słonecznego

Jak tam pogoda w GL , bo w Kato mrzawka , tak zamo w Zabrzu było z rana.Z tego co czytałem , to czekacie do 13 pod arena , i dobrze , czekajcie :) ja się pewnie pojawie jakaś chwilkę przed 13,bo teraz w robocie , później na sekunde na uczelnie i prosto na urodzinki :decayed:

Pitterra , a co , ty przed wypłatą jesteś , że takl zabiegasz o darmowe browary ?? spokojnie , spokojnie , napewno cię nie ominą :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wstawac :> deszcz nie pada oby tak bylo caly dzien to pogode mamy idealna na paintballa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie pogoda taka sobie KTO UMYŁ AUTO :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :decayed: ja nie myję (wiem żadna nowość :kox:) bo jak będzie deszcz to :bicz::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh , ja specjalnie usyfionym już od tygodnia jeżdżę - tak się poświęcam dla tych urodzin :naughty:_________________________________________________

Guregoru , Czester - będę dawał znaka po 12 , o której dojadę pod arenę , mam nadzieję że nie zapominicie o nowicjuszu z Zabrza :gwizdanie:_________________________________________________

p.s.

co do filmiku DC kena , wstawiłem linka jakies 3-4tyg temu na forum , a wy się dopiero teraz nim jaracie (albo i nie) :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak sie spotkamy z modelami to sie go troche podreguluje :) Zrobi sie jeszcze jakiegoś kunia :naughty:

jak się ma model ustawiony że się nie przegrzewa to nie trzeba przerwy robić, a jak się za mocno grzeje to wystarczy ustawić troche więcej paliwa i już można dalej śmigać :)

Zuch chłopak :kox::)

Ja będę zdziebko po 12-tej, ale niestety nie swoim bolidem :confused4: Znów innym... Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jadę do Was, trzymajcie miejscówkę dla mnie :) Mam nadzieję, że trafię bez problemów.

U mnie trochę pada niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie do 13 bedziemy na arenie napewno paintball zaczyna sie o 14 takze spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie z rana :hi:, niestety niezbyt słonecznego

Jak tam pogoda w GL , bo w Kato mrzawka , tak zamo w Zabrzu było z rana.Z tego co czytałem , to czekacie do 13 pod arena , i dobrze , czekajcie :) ja się pewnie pojawie jakaś chwilkę przed 13,bo teraz w robocie , później na sekunde na uczelnie i prosto na urodzinki :decayed:

Pitterra , a co , ty przed wypłatą jesteś , że takl zabiegasz o darmowe browary ?? spokojnie , spokojnie , napewno cię nie ominą :gwizdanie: :decayed:

no przed wypłatą jestem

ale na browary mnie stać tak że spokojnie

sprawdzam tylko co się dzieje z tymi spamerami

chciałem tylko z kimś pospamować ale okazało się że wszyscy spali w swoich WOZIDŁACH :polew: :polew: :polew:

pozdro

idę do bankomatu i

wsiadam do mojej czerwonej strzały i kierunek ARENA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano panowie ja juz przygotowany na szczelanie bede lekko po 12.00 no to do zobaczenia na urodzinkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jestem, po urodzinkach jest extra!

pogoda dała d*py ale na paintball wsam raz, bo gdybyśmy latali tam w +30 stopni C to było by to nie ciekawe :polew:

postrzelaliśmy się, zjedliśmy, wypiliśmy i znów udane spotkanie na śląsku :naughty:

organizatorzy się postarali, a ja znów mam pomysł żebyśmy w te wakacje jeszcze zrobili sobie imprezke, ale gdzieś w budynku, np. wynająć domek na Piniowcu w Rybniku, tam gdzie Prezes Miron bywał, grill i te sprawy no i potem imprezka w domku ze SZKŁEM :decayed:

bo dzisiaj ta noc mogła się przedłużyć, no ale ale...ale Miron jedzie po sline :tongue4:

dzięki wielkie za mega spoto-urodziny no i jak zawsze ELYTA NIE ZAWIODŁA! :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie mam tez audice a4 kochana moja . chialabym przyjechac moge? jesli mozna to wpadne napewno.pozdro dla fanów audi

Witam, zapraszamy w każdy piątek pod Arene... wszystko masz w pierwszym poście, wstęp wolny :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

i jestem, po urodzinkach jest extra!

pogoda dała d*py ale na paintball wsam raz, bo gdybyśmy latali tam w +30 stopni C to było by to nie ciekawe :polew:

postrzelaliśmy się, zjedliśmy, wypiliśmy i znów udane spotkanie na śląsku :naughty:

organizatorzy się postarali, a ja znów mam pomysł żebyśmy w te wakacje jeszcze zrobili sobie imprezke, ale gdzieś w budynku, np. wynająć domek na Piniowcu w Rybniku, tam gdzie Prezes Miron bywał, grill i te sprawy no i potem imprezka w domku ze SZKŁEM :decayed:

bo dzisiaj ta noc mogła się przedłużyć, no ale ale...ale Miron jedzie po sline :tongue4:

dzięki wielkie za mega spoto-urodziny no i jak zawsze ELYTA NIE ZAWIODŁA! :wink4:

:)

Pucek jadę za 5 godzinek :)

zobaczymy co tam te niemcy wiedzą o A4 :decayed: i na ile ogłoszenie jest zgodne z prawdą :wink4:

A co do imprez ta miałbym jeszcze myślę fajny pomysł ale na typowo letni dzień.

np. wynajmujemy dużego grilla z zadaszeniem i ławeczkami nad brzegiem zalewu Rybnickiego, obok plac zabaw dla dzieci a dodatkowo jako atrakcja dla wszystkich, wynajmujemy 2-3 może nawe 4-5 zestawy windsurfingowe które mamy do dyspocycji od 10.00 do 18.00 i na zmianę sobie pływany ( albo staramy ustać ) :decayed: - przerabiałem to już kiedyś, miejscówka jest boska, impreza za***ista a śmiechu przy tym tyle że HOHO :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

i jestem, po urodzinkach jest extra!

pogoda dała d*py ale na paintball wsam raz, bo gdybyśmy latali tam w +30 stopni C to było by to nie ciekawe :polew:

postrzelaliśmy się, zjedliśmy, wypiliśmy i znów udane spotkanie na śląsku :naughty:

organizatorzy się postarali, a ja znów mam pomysł żebyśmy w te wakacje jeszcze zrobili sobie imprezke, ale gdzieś w budynku, np. wynająć domek na Piniowcu w Rybniku, tam gdzie Prezes Miron bywał, grill i te sprawy no i potem imprezka w domku ze SZKŁEM :decayed:

bo dzisiaj ta noc mogła się przedłużyć, no ale ale...ale Miron jedzie po sline :tongue4:

dzięki wielkie za mega spoto-urodziny no i jak zawsze ELYTA NIE ZAWIODŁA! :wink4:

:)

Pucek jadę za 5 godzinek :)

zobaczymy co tam te niemcy wiedzą o A4 :decayed: i na ile ogłoszenie jest zgodne z prawdą :wink4:

A co do imprez ta miałbym jeszcze myślę fajny pomysł ale na typowo letni dzień.

np. wynajmujemy dużego grilla z zadaszeniem i ławeczkami nad brzegiem zalewu Rybnickiego, obok plac zabaw dla dzieci a dodatkowo jako atrakcja dla wszystkich, wynajmujemy 2-3 może nawe 4-5 zestawy windsurfingowe które mamy do dyspocycji od 10.00 do 18.00 i na zmianę sobie pływany ( albo staramy ustać ) :decayed: - przerabiałem to już kiedyś, miejscówka jest boska, impreza za***ista a śmiechu przy tym tyle że HOHO :good:

Ekstra pomysł - jestem za, ciekawe jak będzie z próbą ustania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: No Panowie takich spotów nie ma nikt w tym kraju :good:

jestem tego pewien jak niczego na Świecie :naughty:

Posprawdzajcie wszyscy czy nie macie kleszczy bo ja dzisiaj córce już jednego wyciągałem :(

[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 13:54_________________________________________________Kilka fotek ze spotu

8d532eee77248cb6m.jpg

a285abdddbda6bf4m.jpg

05c8d521d3ca8293m.jpg

e1d7b50ba7399bb0m.jpg

f2b3af08324b03e2m.jpg

c7eebef651af5756m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...