Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

spieszyć się !! zostały już tylko 2 w pierwszym rzędzie , poźniej trza będzie parkować na spotach pod norauto :polew:

zapisy - czester , organizator :gwizdanie: :polew:

Hehe ty juz mnie nie wkopuj w zapisy :tongue4: Przypominam, ze dziesiejszy spot sponsoruje Kriss :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

moja auto jest tak brudne, że może i pod leroy merlin stać... [br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 15:10_________________________________________________

p.s a ja w którym rzędzie mam stanąć? :decayed:

im mniej koni tym dalej, więc stoisz minimalnie za mną :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe , krolu :polew: :polew:

chodz ci powiem , że moje lepiej nie wygląda , ale nie myje co by deszczu nie było :gwizdanie:

spieszyć się !! zostały już tylko 2 w pierwszym rzędzie , poźniej trza będzie parkować na spotach pod norauto :polew:

zapisy - czester , organizator :gwizdanie: :polew:

Hehe ty juz mnie nie wkopuj w zapisy :tongue4: Przypominam, ze dziesiejszy spot sponsoruje Kriss :decayed:

niech ci będzie :tongue4: ale ciiiiii , bo jeszcze inni się dowiedzą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja auto jest tak brudne, że może i pod leroy merlin stać... [br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 15:10_________________________________________________

p.s a ja w którym rzędzie mam stanąć? :decayed:

im mniej koni tym dalej, więc stoisz minimalnie za mną :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

ej ale ja serio pytam

poważne teksty to nie na tym forum :decayed:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 15:30_________________________________________________A tak naprawde, to nie ma problemu z miejscem, zapraszm do galerii spotów śląskich, tam widać jak nasze spoty wyglądają. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza się zrobiła, wszyscy auta pewnie myją :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza się zrobiła, wszyscy auta pewnie myją :wink4:

ja mam umyte, także pewnie będzie lało :wallbash:

byłem na przejażdżce :naughty: auto zapitala jakby miało pińcet kuni :evil: Guru nie mosz szans :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wezmę kabel :)

To już czekam na Ciebie Keżor :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kezor bede mial dzisiaj przeciwnika dla ciebie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie, panie i oczywiście delegacji z bielska :wink4: za spota

Jak zwykle było za***iście, a ty prezes pojechałes z furą niezła zabawka tylko ją teraz dobrze opij bo inaczej sie będzie psuła :decayed:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 22:01_________________________________________________http://www29.patrz.pl/u/f/04/43/91/44391.jpg piterra patrz ona ma tyle kolorów na sobie co twoja :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota ;)

Miron furka mega, idzie ładnie :naughty: Mam nadzieję że kwiatek cały :decayed:

Dzięki Keżor za podwiezienie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diman - może jedziesz ze mną na program do Bielska ? może jeszcze ktoś chętny ?

powiem ci ze bym sie przejechal pogadamy na ogolnopolskim na spokojnie moze sie tam ktos wypowie czy warto sie na to pisac czy dac sobie spokoj (czyt. silnik) dzieki panowie ze tak dlugo dzisiaj posiedzieliscie to se zdarzylem spoko nawet byla jedna kreska krolu mnie objechal a i dzieki egon za podwozke do chaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dzięki za zlocik - pogoda super, ilość autek :notworthy:, standardzik też sie podnosi (A8 4.0tdi) :naughty: no i extra miejscówa Majki :good:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 22:34_________________________________________________za tydzień będziemy na ogólnopolskim a za dwa powinienem być już ze sprawnym autkiem i bardziej odpowiednią mocą do ścigania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diman - może jedziesz ze mną na program do Bielska ? może jeszcze ktoś chętny ?

powiem ci ze bym sie przejechal pogadamy na ogolnopolskim na spokojnie moze sie tam ktos wypowie czy warto sie na to pisac czy dac sobie spokoj (czyt. silnik) dzieki panowie ze tak dlugo dzisiaj posiedzieliscie to se zdarzylem spoko nawet byla jedna kreska krolu mnie objechal a i dzieki egon za podwozke do chaty

Ja też dziękuje Diman, chociaż jednego mi się udało, nawet nie wiesz jaką radość mi sprawiłeś :D a wracając do domu dogoniłem Keżora i Wesołego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykrzesałeś ostatnie kopyta żeby Nas dogonić ? :naughty:[br]Dopisany: 03-07-2009, 22:39:18_________________________________________________Pucek, a ja muszę też z prawego fotela kable ciągnąć tam do tej kostki co pokazywałeś ? Czy jest jakiś inny sposób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludziska - furke na szybko widzieliście a moje B6 znacie na wylot - wasze zdanie ? to B7 warte zmiany i przesiadki z mojego B6 ? ................tak Waszym szczerym zdaniem ?[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 22:43_________________________________________________pomijając już fakt że nie mało trzeba kasy dołożyć oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po spociku, jak zawsze było baaaaaaaaardzo wesoło, trochę się pościgaliśmy, miejscówka mega wypas!

autko Mirka - środek MEGA KOX :kox: zewnątrz też niczego nie brakuje, ale ja bym zmienił alu na 19'' :decayed:

ogólnie to ludziska zbierać te puszki, bo brakuje mi jeszcze 15 tyś na B6... jednak AWX mnie rozczarował, odrazu trzeba tam robić program i dalej rezać silnik, więc gra nie warta świeczki :> stwierdzam że wole takie 1.8T od Mirka, te wycacane i wychuchane wozidło :decayed:

ale spalanie tego 3.0 i odgłos silnika - ehhh znów nie będę spał :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem ci pucek ze tez troszke sie szybciej przejechalem i troszke jakby wwolniejsze od mojego chodzx to tylko 10 koni a wydaje sie duzo wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...