Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

Czesterku, nic nie pisałem bo sam nie wiem kiedy do niego pojadę... :wink4:

napewno w tym tygodniu, czekam na informacje, no i mam być koło 9 rano u Gregora na posesji :)

a w drodze powrotnej odwiedzam Prezesa, musi mi wkońcu załatwic fioletowy kolor i chipa u compotów :naughty:

ja spadam ciągnąć kable zasilające do wzmacniacza, później się odezwe, jak by coś to dzwonić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Nadrobione te zaległe strony o paszportach polsatu, piasku o zmianie płci i ostatnie 2 strony żegnania sie :gwizdanie: to tyle w streszczeniu dla Tych co nie bedą chcieli tego czytać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czester , to może my się z Gregorym ugadamy na spota piątkowego - pogadać o tych wydechach , bo ja jestem dość zainteresowany :naughty:

ja niestety nie dam rady w żaden dzień być tam o 9 rano , taka zmiana ...

teraz tylko kwestia czy Gregor będzie "nami zainteresowany" ... :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja spadam ciągnąć kable zasilające do wzmacniacza

nie spal niczego przy okazji :>

panowie nie potrzebuje ktos felg stalowych 15"? wsam raz na opony zimowe :cool1: mam do sprzedania, a zajmuja mi tylko miejsce w garazu. no i jakby ktos mial znajomego co jezdzi Oplem Corsa czy Astra to tez mam 6 felg stalowych 14" juz z oponami zimowymi w bardzo dobrym stanie :)

mam tez glosniki 6x9" 3-drozne Boschmann o max mocy 1000W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbic auto za takie pieniadze :wallbash:

i tu przyklad ze takie sportowe auta nie nadaja sie na polskie drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się komentarze pod artykułem o "złych genach"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu ale nawaliliście postów masakra poprostu :shocked:

Już drugi browar hleje i nie przeczytałem wszystkiego :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrobione te zaległe strony o paszportach polsatu, piasku o zmianie płci i ostatnie 2 strony żegnania sie :gwizdanie: to tyle w streszczeniu dla Tych co nie bedą chcieli tego czytać :polew:

:hi:

Uff dzięki Majki ułatwiłeś sprawę bo po weekendzie było grubooo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! :hi:

Ja zaczynałem dziś od 804 strony, spamerzy. Ale przeczytałem po łebkach :tongue4:

Ja zaproponowałem w Pławkach że postawię na 900, no i dementuję plotki- nie stawiałem jeszcze nigdy browara, tak więc jestem chętny :wink4: .

Czester co chcesz z katem zrobić?

Kris, a co ty z wydechem?

Mnie jakoś Hondy nie przyciągają :rolleyes:

Poza tym to znam to autko trochę, to chyba było auto reprezentacyjne Sląskiego Tuning Klubu, reprezentowało klub na zawodach 1/4, wcześniej miało inne mniejsze turbo:

http://www.s-t-k.pl/klubowicze.html

A te 450KM z 1,5L do użytku na codzień (tylko się uśmiechnę :) ) :polew:

Skydiver dziś jechałem w okolicy Pyrzowic i widziałem jakiś spadochroniarzy, ale nie byłem pewny czy to spadochroniarze czy motolotnia bo bardzo długo spadali :> Tak więc nie dowidziałem. Nir byłeś to ty przypadkiem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor ty jeszcze nie stawiałeś :mysli: wydawało mi się że już stawiałeś :mysli:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 20:51_________________________________________________Ps. No chyba że mi się z Guregoru pomyliłeś :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor ty jeszcze nie stawiałeś :mysli: wydawało mi się że już stawiałeś :mysli:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 20:51_________________________________________________Ps. No chyba że mi się z Guregoru pomyliłeś :polew: :polew:

No najwyraźniej :wink4: Bo ja nie przypominam sobie żebym kupował browar na spota :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skydiver dziś jechałem w okolicy Pyrzowic i widziałem jakiś spadochroniarzy, ale nie byłem pewny czy to spadochroniarze czy motolotnia bo bardzo długo spadali :> Tak więc nie dowidziałem. Nir byłeś to ty przypadkiem? :)

Hej w okolicach Pyrzowic raczej spadochroniarze mają zakaz skoków (latania samolotem)

Jedyni możesz czasem zobaczyć skoczków na pokazach lub wojsko jak skacze w okolicach 3 stawów.

Byli to zapewne glajciarze bo z daleka wygląda to podobnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrobione te zaległe strony o paszportach polsatu, piasku o zmianie płci i ostatnie 2 strony żegnania sie :gwizdanie: to tyle w streszczeniu dla Tych co nie bedą chcieli tego czytać :polew:

:hi:

Uff dzięki Majki ułatwiłeś sprawę bo po weekendzie było grubooo :kox:

Siema kiedy ĆIP :mysli: na ile wogóle bijesz 135 ?[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 21:03_________________________________________________Panowie jest problem :confused4: dodam że wtrysk sterujący przy wyrwanej świecy po mechaniku większość forumowiczów wie o co chodzi

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_przydymiony_wtrysk_sterujacycykanie_podczas_przyspieszania-t95788.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor ja sie nie chce klocic kto ma stawiac, ale ja tez nie stawialem, i chyba nawet sie zadeklarowalem ze na 900 stawiam, ale jak wolisz :tongue4: Co do kata to myslalem, zeby wyciac kata i wspawac pusta puszke po kacie, albo zregenerowac wiertarka moj, co ty o tym myslisz ?

Wybieram sie jutro do Katowic na spota, czy jest ktos jeszcze chetny, kto by pojechal ? zrobie liste, moze ktos sie wpisze :decayed:

1. Czester1800

2. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...