Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

No ale taka jest prawda :P k03s ma 4 po 2 a zwykla k03 ma 6 po 2 ... czytalem troche o tym bo na dniach sobie tez sprawdze ile mam :P...Pucek nie zalamoj sie :)[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 22:52_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item816026620_turbina_nowa_a3_tt_leon_toledo_octavia_golf_1_8t.html tak wyglada k03s tylko ze to do a3

Wysłałem Puckowi sms-a żeby nie wchodził na stronę 1205...

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 23:00_________________________________________________Biedny Pucek rano wróci z roboty wejdzie na forum i będzie miał zdupcony humor już do końca tygodnia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Boniu, ja się nie znam, z tego co mi i Gregorowi wiadomo to zwykłe K03 ma 8 albo 9 łopatek, nie pamiętam, a K03s ma właśnie ich 12

kto ma rację? nie wiem, nie mam zamiaru się kłócić, i tak tutaj wszyscy wszystko lepiej widzą i wiedzą, więc ja zwykły szarak, ryl nie będę się kłócił kto ma racje i już

ja spełniam swoje marzenie, chciałem mieć auto mające 2xx KM i staram się to osiągnąć, tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Boniu, ja się nie znam, z tego co mi i Gregorowi wiadomo to zwykłe K03 ma 8 albo 9 łopatek, nie pamiętam, a K03s ma właśnie ich 12

kto ma rację? nie wiem, nie mam zamiaru się kłócić, i tak tutaj wszyscy wszystko lepiej widzą i wiedzą, więc ja zwykły szarak, ryl nie będę się kłócił kto ma racje i już

ja spełniam swoje marzenie, chciałem mieć auto mające 2xx KM i staram się to osiągnąć, tyle

:blink:

uuu humor zepsuty, jaka powaga. :decayed: :decayed: :decayed:

I to jeszcze jak :kox:

Witam tak w ogóle :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

:hi:

Boniu, ja się nie znam, z tego co mi i Gregorowi wiadomo to zwykłe K03 ma 8 albo 9 łopatek, nie pamiętam, a K03s ma właśnie ich 12

kto ma rację? nie wiem, nie mam zamiaru się kłócić, i tak tutaj wszyscy wszystko lepiej widzą i wiedzą, więc ja zwykły szarak, ryl nie będę się kłócił kto ma racje i już

ja spełniam swoje marzenie, chciałem mieć auto mające 2xx KM i staram się to osiągnąć, tyle

Pucek nie sluchaj ich :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priori teoretycznie powinien starczyć do około 3-3,5 roku wieku dziecka i do wagi 15 kg bo następne są od tej wagi i przede wszystkim i tak musisz jechać z dzieckiem do sklepu żeby zobaczyć czy nie jest za niskie bo te foteliki są już zapinane razem z dzieckiem pasem samochodowym. A jaki to zależy ile chcesz wydać jak chcesz coś lepszego kup sobie romer kid plus (chyba tak jakoś się nazywa) a jak coś dobrego ale tańszego to chicco key 2-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z rana

Pucek , rezaj rezaj !! :good:

Panowie - potrzebuję opini , mam do kupienia opony letnie Fulda 205/55/R16 dobre w 90%(po jednym sezonie)za 730PLN (180PLN/szt) - opłaca się ?? czy ma ktoś może coś lepszego do polecenia - bo chciałbym jakieś szybko nabyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priori teoretycznie powinien starczyć do około 3-3,5 roku wieku dziecka i do wagi 15 kg bo następne są od tej wagi i przede wszystkim i tak musisz jechać z dzieckiem do sklepu żeby zobaczyć czy nie jest za niskie bo te foteliki są już zapinane razem z dzieckiem pasem samochodowym. A jaki to zależy ile chcesz wydać jak chcesz coś lepszego kup sobie romer kid plus (chyba tak jakoś się nazywa) a jak coś dobrego ale tańszego to chicco key 2-3

fenx :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z rana

Pucek , rezaj rezaj !! :good:

Panowie - potrzebuję opini , mam do kupienia opony letnie Fulda 205/55/R16 dobre w 90%(po jednym sezonie)za 730PLN (180PLN/szt) - opłaca się ?? czy ma ktoś może coś lepszego do polecenia - bo chciałbym jakieś szybko nabyć

czy ja wiem ja swoje opyliłem za 500 jak wytargasz je za 650 to wydaje mi sie że warto kwestia jeszcze ile maja milimetrów jak 7 mm to :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca praca praca i ogar wyjazdu do Livi - krotko mowiac, masakra z czasem - nawet nie zdarzylem sobie zaklepac mechaniora na demontaz sprzegla - choc wsumie ostatnio pocisnalem 250 i twardo caly czas trzymalo o_0 takze chyba do stycznia sie wstrzymam z radzikowskim - a tymczasem tylko do lakiernika oddam te nadkola porobic :/

musze zmienic sobie grafik bo piatki teraz zawsze robie do 22 i nie da rady wpadac na spota :/

wczoaj mialem pierwszy luzniejszy dzien to porobilem fotki furexa i wrzucilem temat na foum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ostatniej naszej wspólnej eskapadzie do cze-wy (a raczej ...z ) zapadła decyzja... zawias!

... już są w drodze sprężynki H&R -35mm :evil: :evil: :evil:

...i przy okazji relingi do mojego avancika :gwizdanie:

widzisz jak takie wyjazdy wpływają na portfel :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...