Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??


darekmielcz

Rekomendowane odpowiedzi

moja jak marudzi to jej mowie ze jak sie nie uspokoi to bedzie chodzila pieszo do pracy i pomaga he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spota najlepiej w jakimś duzym CH:naughty: Kobieta po ciuchy a my do aut:kox:

mi się nie opłaca brać kobiety na spota, bo woła o moją karte na Shopping bo Patrzing jej nie wystarcza

:wink;

Słabo wychowałeś jak nie płaci za siebie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja dziewczyna też mi skrzeczy że ciągle forum a4 klub :P to ja w tedy mówię dobra to będę siedział na ro ksie "D i cisza :)

podobny przypadek...:decayed: potwierdzam dziala :grin:

he he dobre :wink:

Tylko od żony to po łbie za taki tekst :banan3::blowup:

zony jeszcze nie mam :decayed:... wiec napisalem, pod cytat MATIUS :wink:

ale slyszalem :whistling::grin: ze po zeniaczce wszystko sie zmienia i mozna oberwac :polew:

ps. moja wlasnie to czyta i sie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie..prawda jest taka..jak nie zaakceptuje tego baba to ma jakieś trzy lata..później jak będzie miała honor to sama odejdzie :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja żona nie ma nic przeciwko ;) a nawet na spota chce się kiedyś wybrać :decayed:

a ja właśnie tego chciałbym uniknąć bo po co ma się baba pchać w tryba jak maszyna chodzi a nie bardzo wie o co kaman i daremnie truć mi nerwy i kolegom z forum kiedy nie wie o co chodzi a tylko szuka lasek w swoim polu widzenia, które notabene z kumplami mamy w tym czasie obracać zamiast się samochodami zajmować. Moja jest już tak wkurw... że jak jakiś forumowicz dzwoni o 2 minuty za długo to wyrywa mi z ręki telefon i pyta kolegę czy nie ma innych zajęć albo własnej żony bo my jesteśmy sobą zajęci i nie chce by nam przeszkadzano - Nawet jeśli nic nie robimy - ot taki pies ogrodnika). Baba niech walczy przy garach a nam da wolną rękę, przynajmniej jeśli chodzi o męskie zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest tak:

1. Ty zaś na tym forum!?

2. Co dopiero laptopa zamknąłeś i zaś a4

3. Nie masz czegoś do zrobienia, że siedzisz zaś...

4. Tyś jest "narkoman"

:decayed:

Chwilowo pomoże poodkurzanie czy cuś, ale nie na długo, bo chwilę później jest "zaś"

:facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj :facepalm: Książkę można by napisać :decayed:

Moja kobieta mnie ostatnio już nawet na obiad nie woła jak wie że na forum siedzę :naughty:

Pomijając już wszystkie inne epitety które lecą w między czasie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba założyć anonimowy klub audioholika ,bo z waszych wypowiedzi stwierdzam iż jesteście uzależnieni , Ha Ha.A Ja siedzę na kilku forach audi i z przykrością stwierdzam fakt ,że bardziej to przeszkadza niektórym uczestnikom tego forum niż mojej żonie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam piolicie :decayed::grin:

moja kobieta mi pozazdroscila forum i sama sie zapisala na forum VW Beetle :grin: a tam podobno wiekszosc kobiet (no bo co za facet jezdzi beetlem) :grin: wiecie jak to musi tam wygladac?! :polew::polew::polew: (nie obrazajac kobiet :wink:)

a i najlepsze.... posiedziala pare h i mi wyslala aukcje z ebay'a :polew::polew::polew: myslalem ze padne!!!:polew:

(a ostatnio bylo "po co ty tyle dokladasz do tego samochodu :facepalm:, ale to twoja sprawa" )

jednak widzi, ze chopaki pomagaja w uzytkowaniu, naprawach itp, to sie nie czepia i mam spokoj :banan:

BTW zajebi.ty temat! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojej nie mówię o nowych modach, tylko że musze coś tam zrobić w samochodzie, a ona się czepia "Ciągle coś jest nie tak z tym samochodem, -sprzedaj tego złomeksa" Ja się nauczyłem nie odpowiadać na zaczepki i poprostu wychodzę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, wiesz jak w bitlu się dobrze wódkę pije? :decayed: Nie bawisz się z butelką tylko wszystko ładnie na desce pod szybą stoi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, wiesz jak w bitlu się dobrze wódkę pije? :decayed: Nie bawisz się z butelką tylko wszystko ładnie na desce pod szybą stoi :kox:

tak a wazonik może służyć za kieliszek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe moja dziewczyna mi mówi żebym lepiej jej coś kupił niż znowu coś do auta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślalem ze jestem sam a tu Tsunami :grin:

He he . Nie na darmo mowią że wszystkie takie same.

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślalem ze jestem sam a tu Tsunami :grin:

He he . Nie na darmo mowią że wszystkie takie same.

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2

My rowniez nie lepsi jak widac :)

Zawsze troche pomarudzi jaj za duzo czasu tu spedzam, ale to jakos mnie nie dziwi :) Raz lepiej jak gorzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO niby te same:whistling:, ale głęboki tuning mechaniczny ma ten rok powiedziała tak:naughty:, ale ma być i Jej auto wyremontowane:grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...