Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm


Duds

Rekomendowane odpowiedzi

Nakręciłem z nudów mojego traktora :decayed: Niedługo wleci tłumik przelotowy :wink: Bardzo wycisza, bo kumpel założył i jest o niebo lepiej. Na razie rezygnuję z gtb, bo za dużo kasy ostatnio wydałem i muszę chwilę przystopować, ale kupuję zamiast tego turbo arl i korekta na +/- 195PS 400NM :wink: Oczywiście do tego zmontuję fmica, który już leży. Teraz mam egzaminy i czasu brak, więc ze wszystkim ruszam za niecały miesiąc :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne buty :decayed:

Robocze :grin:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ----------

Buty to ja teraz mam takie: 2013_05_16_17_06_17.jpg :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to szkoda kasy na arl lepiej od razu wsadzaj gtb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz koła już? To podjąde obejrzeć :kox:

Nie mam :facepalm::facepalm: Kurier zajebał, w poniedziałek miał być kuriera, a do dziś się nie pojawił :facepalm: I się wkurwiam, bo w weekend miałem działać... Będą u mnie w poniedziałek... Najpierw założę je bez opon czy jakoś to będzie wyglądało, a jak nie to idą dalej, bo mam na nie kupca :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek po ci IC taki bydlacki? przecież i tak jego połowa będzie zakryta zderzakiem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówili mi, że 550x180 jest na moce do 200km, a potem trzeba już większy. Więc kupiłem większy, bo i tak był tańszy od tego 180 :decayed: Trafiłem na okazję :wink: Na razie i tak będzie około 200km, bo wsadzę turbo arl (szkoda mi kasy, za dużo idzie ostatnio), a gtb sobie odłożę na zimę. A może nawet na przyszły sezon jak będzie fajnie jechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupoty gadają ja mam ICka 450x150x65mm i styka na 220Ps :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diesel czy bena? Bo to duża różnica :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle :decayed: Większy ic nie zaszkodzi. Lepiej większy niż jak miałby być za mały :naughty: A i tak będę rezał minimum 220 ps :wink: Na razie będzie około 195-200 i ponad 400NM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jestem tylko ciekawy czy nowa felga podpasuje, bo jest bardzo nietypowa :decayed: Ale jak nie to gonię je dalej :grin::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ważyłes auto? Zapraszam do czewy na kreski kiedy:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważyłem ale tu w klubie wszyscy straszą Piotrek98igo że to najszybsza furmanka spośród b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...