Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki, trzeba kończyć ten projekt:grin:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kowi a recaro podgrzewane? bo ogólnie to MEGA sa :slina:

Opublikowano
Kowi a recaro podgrzewane? bo ogólnie to MEGA sa :slina:
nikuta
Opublikowano
:kwasny: szkoda ale i tak fajne :jerk:
Opublikowano
  • Autor

W sumie to nawet niewiem, ale chyba nie są, kostka jest pod airbag jeszcze, ale ja nie mam takiej, tylko czerwoną kostke od zasilania wynalazłem u siebie w instalacji:decayed:

Ale w sumie to nie skórka, nie trza grzać:grin: jeszcze tylko zostało mi ogarnać tylna kanape

C-3.jpg

2-2.jpg

1-1.jpg

D-2.jpg

E-2.jpg

Opublikowano

Progi git wyszły, furka lepiej się prezentuje, recaro też zrobiło robote, a o tym łaczeniu przy przednim nadkolu nie myślałeś żeby to może silikonem szarym zakryc? Różnie może to wygladac. Jeszcze SS wkładaj i do parteru 4

Opublikowano
  • Autor

Sylikon nie zda egzaminu, trzeba by jakis klej utwardzacz dać, kiedys Ogr mi podsyłał dobry klej do plastików, to by było dobre do wypełnienia(zaczep osłony VR trzyma sie do dzisiaj:kox: ), ale juz za późno, bo trzeba by to malować, ale nie jest źle, z bliska widac tylko cos tam, ale i tak krawędź progu stykajaca sie z listwa została podlizana żeby jak nabardziej docisnąć próg do błotnika, teraz jak mam to juz zrobione to w sumie miałbym pare pomysłów jak temu zaradzić, ale temat nadwozia jest juz definitywnie zakończony:whistling: w sumie to juz chyba i całego auta:whistling:, teraz ma jeżdzić, poskręcałem dolot po ostatniej naprawie, całkiem inne auto, ktos zapomniał dokręcić na łączeniu sylikonu z FMIC opaske i waliło lewe powietrze, co widać na fotce bez zderzaka :naughty:

zostało mi tylko wlepy ogarnąć... ale nie duzo max 3, albo jedna wielka polishworks na krawędź tylnej szyby:naughty: żadnych ogólnie dostepnych alegrowych

Opublikowano

Ładna jest Kowi wkładaj mój gwint wreszcie:decayed:

Opublikowano

Czemu mi MajóVWka nie pasuje :wallbash: :wallbash:

Fura :kox: Mam nadzieje, że kiedyś będzie mi dane ja na żywo look'nąć :jerk:

Opublikowano
Na allegro nic nie ma jak narazie, jedyna opcja to porshaki ze złomka:naughty:

Czy ktoś ma proschiaki na sprzedaz?

Opublikowano

kozak wzór tego recaro :naughty:

Opublikowano
  • Autor

szarak osiadł...

A-3.jpg

C-4.jpg

B-3.jpg

D-3.jpg

E-3.jpg

F.jpg

Z przodu et45 nic nie przyciera nawet nie wywalałem garbu na nadkolu, ale cos za cos widać ze schowane, z tyłu et 30 i jest elegancko:naughty:

wleciało tylne siedzisko z recaro, jeszcze tylko oparcie, ucho w sedanie jest przykręcane:naughty: wiec szanse są że bede miał tam otwory montażowe, a jak nie to sie nawierci i przykręci:naughty:

Opublikowano

No myślałem że się nie doczekam :decayed: wreszcie leży i rzeczywiście robi wrażenie :wink: muszę przyznać że z tymi progami jest Bajeczka! :wink:

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

obudowę wokół halogenu masz w kolorze? :naughty:

Opublikowano

no nareszcie kowi jakos ten maluch sie prezentuje :naughty::naughty:

Opublikowano

Nie wierzę, że to napiszę - fajny avant :decayed:

Ale zaraz, zaraz, gdzie jest hak ? :eusathink:

Opublikowano

Tak z 1cm niżej i było by meeega !:kox: Ale musiała by stać pod blokiem tylko:kwasny:

Opublikowano

jakem pisał, albo grubo albo wcale, na ziemie suke i bedzie szau z tym kołem :))

Tak z 1cm niżej i było by meeega !:kox: Ale musiała by stać pod blokiem tylko:kwasny:

uwierz, nie musiała by ;)

Opublikowano

Kowi daj ją niżej, tym bardziej ze masz pole manewru, bo z przodu nie bedzie Ci ryło nadkoli, bo masz wysokie ET, a z tyłu naciąg robi swoje:wink:

Opublikowano

Ale zaraz, zaraz, gdzie jest hak ? :eusathink:

chyba jest delikatnie wystaje na 1 fotce :eusathink:, ale mi z hakiem czy bez i tak sie podoba ten szarak :decayed:

Opublikowano

ano fakt jest, no to kicha

wszystkie mody psu w d...... :thumbdown::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.