Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki chłopaki, trzeba kończyć ten projekt:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kowi a recaro podgrzewane? bo ogólnie to MEGA sa :slina:
nikuta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nawet niewiem, ale chyba nie są, kostka jest pod airbag jeszcze, ale ja nie mam takiej, tylko czerwoną kostke od zasilania wynalazłem u siebie w instalacji:decayed:

Ale w sumie to nie skórka, nie trza grzać:grin: jeszcze tylko zostało mi ogarnać tylna kanape

C-3.jpg

2-2.jpg

1-1.jpg

D-2.jpg

E-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progi git wyszły, furka lepiej się prezentuje, recaro też zrobiło robote, a o tym łaczeniu przy przednim nadkolu nie myślałeś żeby to może silikonem szarym zakryc? Różnie może to wygladac. Jeszcze SS wkładaj i do parteru 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylikon nie zda egzaminu, trzeba by jakis klej utwardzacz dać, kiedys Ogr mi podsyłał dobry klej do plastików, to by było dobre do wypełnienia(zaczep osłony VR trzyma sie do dzisiaj:kox: ), ale juz za późno, bo trzeba by to malować, ale nie jest źle, z bliska widac tylko cos tam, ale i tak krawędź progu stykajaca sie z listwa została podlizana żeby jak nabardziej docisnąć próg do błotnika, teraz jak mam to juz zrobione to w sumie miałbym pare pomysłów jak temu zaradzić, ale temat nadwozia jest juz definitywnie zakończony:whistling: w sumie to juz chyba i całego auta:whistling:, teraz ma jeżdzić, poskręcałem dolot po ostatniej naprawie, całkiem inne auto, ktos zapomniał dokręcić na łączeniu sylikonu z FMIC opaske i waliło lewe powietrze, co widać na fotce bez zderzaka :naughty:

zostało mi tylko wlepy ogarnąć... ale nie duzo max 3, albo jedna wielka polishworks na krawędź tylnej szyby:naughty: żadnych ogólnie dostepnych alegrowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mi MajóVWka nie pasuje :wallbash: :wallbash:

Fura :kox: Mam nadzieje, że kiedyś będzie mi dane ja na żywo look'nąć :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro nic nie ma jak narazie, jedyna opcja to porshaki ze złomka:naughty:

Czy ktoś ma proschiaki na sprzedaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szarak osiadł...

A-3.jpg

C-4.jpg

B-3.jpg

D-3.jpg

E-3.jpg

F.jpg

Z przodu et45 nic nie przyciera nawet nie wywalałem garbu na nadkolu, ale cos za cos widać ze schowane, z tyłu et 30 i jest elegancko:naughty:

wleciało tylne siedzisko z recaro, jeszcze tylko oparcie, ucho w sedanie jest przykręcane:naughty: wiec szanse są że bede miał tam otwory montażowe, a jak nie to sie nawierci i przykręci:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślałem że się nie doczekam :decayed: wreszcie leży i rzeczywiście robi wrażenie :wink: muszę przyznać że z tymi progami jest Bajeczka! :wink:

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

obudowę wokół halogenu masz w kolorze? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że to napiszę - fajny avant :decayed:

Ale zaraz, zaraz, gdzie jest hak ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakem pisał, albo grubo albo wcale, na ziemie suke i bedzie szau z tym kołem :))

Tak z 1cm niżej i było by meeega !:kox: Ale musiała by stać pod blokiem tylko:kwasny:

uwierz, nie musiała by ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi daj ją niżej, tym bardziej ze masz pole manewru, bo z przodu nie bedzie Ci ryło nadkoli, bo masz wysokie ET, a z tyłu naciąg robi swoje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz, zaraz, gdzie jest hak ? :eusathink:

chyba jest delikatnie wystaje na 1 fotce :eusathink:, ale mi z hakiem czy bez i tak sie podoba ten szarak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano fakt jest, no to kicha

wszystkie mody psu w d...... :thumbdown::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...