Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Kowi, no teraz tos lekko przesadził :)

bedzie dobrze:wink:

MTM to nie pakiet stylistyczny tylko pakiet mocy:wink: nie był uwiązany tylko z S4 i RS4, mozna było spotkać go i w 1,8t, takze w dyszlu też sie odnajdzie:naughty:

ja wiem co to jest ;-) Jak laski polecą to chociaż tyle z tego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:embarrassed: teraz to już nie wiem, paputowa przyczepka mnie zainspirowała:grin:

Mnie taka, tylko ciekawe jak z rejstracja

jura592.jpg | czerstwy23 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

5440_1_b.jpeg | kolanek | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jest rzeź:facepalm:

- przednia szyba do wymiany

- uszczelka pod klapą zaworów do wymiany, gdzieś na dole silnika delikatny wyciek:kwasny:

- błąd czujnika położenia wału, czujnik temp silnika do zmiany(prawdopodbnie ten drugi rozwiaze problem)

- któryś przegub zaczyna sie odzywać(jeszcze nigdy tego nie zmieniałem)

- wzmacniacz cos sie spierdzielił:facepalm: bede na dniach wysyłał do rysia na naprawe, przez całe świeta słucham rasowego brzmienia 1,9:facepalm:

7stycznia część usterek zlikwiduje:wink: jak ogarne auto ekspluatacyjnie to cos tam sie moze zmieni, pewnie będą to felgi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem lepiej rok nie mógł się zacząć

Powodzenia :wink::wink:

to wszystko porobiło sie w ciągu grudnia:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek nie ma co narzekać i się smucić, b5tki przeżyją nie jedne b8, a może i nawet b9:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jest rzeź:facepalm:

- przednia szyba do wymiany

- uszczelka pod klapą zaworów do wymiany, gdzieś na dole silnika delikatny wyciek:kwasny:

- błąd czujnika położenia wału, czujnik temp silnika do zmiany(prawdopodbnie ten drugi rozwiaze problem)

- któryś przegub zaczyna sie odzywać(jeszcze nigdy tego nie zmieniałem)

- wzmacniacz cos sie spierdzielił:facepalm: bede na dniach wysyłał do rysia na naprawe, przez całe świeta słucham rasowego brzmienia 1,9:facepalm:

7stycznia część usterek zlikwiduje:wink: jak ogarne auto ekspluatacyjnie to cos tam sie moze zmieni, pewnie będą to felgi:wink:

jak już uporasz się z przegubem to daj cynę, bo u mnie chyba też coś zaczyna popukiwać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegub się bardzo prosto wymienia :wink: z tego co pamiętam to wykręcasz śrubę od łożyska, ja wybiłem obydwa dolne wahacze ze zwrotnicy wyciągasz półoś z piasty i wkręcasz z powrotem śrubę od łożyska w przegub i sama go ci wypchnie z półosi bez zbijania :whistling:

u mnie też jeden przegub strzela a w drugim mam pękniętą gumę więc obydwa do wymiany z tym że i tak komplet wahaczy febi musi wlecieć a dopiero skończyłem na tyle nowe simerbloki, zaciski alu, tarcze, łożyska, przewody hamulcowe i klocki więc nie tylko tobie nowy rok się ciekawie zaczął :facepalm:

no i komplet filtrów więc hajsu pójdzie że nowe fele z oponami by kupił za to :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegub się bardzo prosto wymienia :wink: z tego co pamiętam to wykręcasz śrubę od łożyska, ja wybiłem obydwa dolne wahacze ze zwrotnicy wyciągasz półoś z piasty i wkręcasz z powrotem śrubę od łożyska w przegub i sama go ci wypchnie z półosi bez zbijania :whistling:

u mnie też jeden przegub strzela a w drugim mam pękniętą gumę więc obydwa do wymiany z tym że i tak komplet wahaczy febi musi wlecieć a dopiero skończyłem na tyle nowe simerbloki, zaciski alu, tarcze, łożyska, przewody hamulcowe i klocki więc nie tylko tobie nowy rok się ciekawie zaczął :facepalm:

no i komplet filtrów więc hajsu pójdzie że nowe fele z oponami by kupił za to :grin:

Nie ma potrzeby rozpinania wahaczy, wychodzi dosc gladko, ciezej wchodzi nowy ale tez wchodzi :wink: U mnie tez strzela :decayed: Plaga jakas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozpinałem ale może i jakoś się da przy max skręcie w którąś stronę z tym że ja robiłem sam i wolałem wybić żeby było wygodnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jest rzeź:facepalm:

- przednia szyba do wymiany

- uszczelka pod klapą zaworów do wymiany, gdzieś na dole silnika delikatny wyciek:kwasny:

- błąd czujnika położenia wału, czujnik temp silnika do zmiany(prawdopodbnie ten drugi rozwiaze problem)

- któryś przegub zaczyna sie odzywać(jeszcze nigdy tego nie zmieniałem)

- wzmacniacz cos sie spierdzielił:facepalm: bede na dniach wysyłał do rysia na naprawe, przez całe świeta słucham rasowego brzmienia 1,9:facepalm:

7stycznia część usterek zlikwiduje:wink: jak ogarne auto ekspluatacyjnie to cos tam sie moze zmieni, pewnie będą to felgi:wink:

jak już uporasz się z przegubem to daj cynę, bo u mnie chyba też coś zaczyna popukiwać :kwasny:

co do przegubu to polecam Lebro kolega dzik najlepsza cenna (chyba 170 zł już nie pamiętam )

a wymiana 50 zł i pogaduchy z mechanikiem jakieś 20 minut żadnego rozpinania wahacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś widziałem jak w dziale zawieszenie, zapodałeś fotkę swojej B5 na 18" i spręzynach -30mm czy dałbyś radę wkleić jeszcze raz nie mogę znalezc, a będę to robił u siebie, dla mnie ten wygląd był idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś widziałem jak w dziale zawieszenie, zapodałeś fotkę swojej B5 na 18" i spręzynach -30mm czy dałbyś radę wkleić jeszcze raz nie mogę znalezc, a będę to robił u siebie, dla mnie ten wygląd był idealny.

E-2.jpg

O.jpg

K.jpg

a tu masz każdy rozmiar na -30

felgi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...