Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Halo zostaw czarne, a dokładkę na gładko:wink:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

s_zpsbe52c33b.jpg

:eusathink:

Opublikowano
  • Autor

dobra skoro sex to przekonaliscie mnie, ramki pójdą w czarny połysk, jak finanse pozwolą to moze i kratke dam w czerń czarną świecącą:decayed:

Opublikowano
dobra skoro sex to przekonaliscie mnie, ramki pójdą w czarny połysk, jak finanse pozwolą to moze i kratke dam w czerń czarną świecącą:decayed:

oh-thank-god.jpg

Opublikowano

20130926_115838_zps867d8b25.jpg20130926_120055_zpsaeafd8bb.jpg

takie cos, ja zrobilbym dokladke w kolor i na gladko plus dokladka od cupry a kratki od halo zostawilbym

Opublikowano
  • Autor

A nie masz czegos blizej:naughty:

---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:20 ----------

o ta druga fotka, rzuc mi ja na postimge w ori rozdziałce, albo na maila [email protected]:hi:

Opublikowano

na kowalu poleci zaraz

Opublikowano

a z tymi boczkami coś wymotałeś ? jakiej wielkości jest ten dodatkowy głośnik od navi 87mm ?

Opublikowano

dokładnie, czarne dużo lepsze, bo z tym malowanym to passata przypomina:decayed:

i jak już pójdziesz w czerń to i ramka grilla jak dla mnie też pownna być bląck:whistling:lub nawet cały

Opublikowano
  • Autor

boczki narazie leżą, ja tylko paczki odbieram i wrzucam do worka w piwnicy:grin: dzisiaj mam luźniejszy dzień to potne zderzak na odpowiednie częsci:wink:

a z boczkiem to niewiem czy nie skończy sie flokowaniem, zobaczymy jak wyjdzie malowanie bollem strukturalnym, jeden boczek wezme na próbe:whistling:

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

Materiał na zaślepke ogarnięty:wink:

20131003_172759_zps18e5edfb.jpg?t=1380814126

DSC09139_zps6d53a4ef.jpg

po wycieciu idealnie sie licuje z płaszczyzną zderzaka:banan:

Opublikowano
zobaczymy jak wyjdzie malowanie bollem strukturalnym, jeden boczek wezme na próbe :whistling:

Boll to lipa , maluj zwyklym czarnym akrylem :wink:

Opublikowano
zobaczymy jak wyjdzie malowanie bollem strukturalnym, jeden boczek wezme na próbe :whistling:

Boll to lipa , maluj zwyklym czarnym akrylem :wink:

czarny akryl nie zrobi struktury, Kowi na strukture i reszte boczka poloz to

Vinylspray-Motip.jpg

pokryja ladnie i na ma c**ja we wsi ze odlezie czy sie zluszczy, tylko musisz dobrze odtluscic i moze troszke zmatowac taka wloknina scierna i grzac material przed i po malowaniu suszarka lub oplarka. Trzyma jak zle :naughty:

Opublikowano
  • Autor

łooo bedzie:kox:

Opublikowano

kowi ja mam ta dokladke od cupry w normalnym zderzaku i dla mnie jest kozak :D

Opublikowano
kowi ja mam ta dokladke od cupry w normalnym zderzaku i dla mnie jest kozak :D

a masz ty gdzies swój wątek?

Opublikowano

Nie mam ale jak moge to wrzuce tu pare zdj ?

Opublikowano
Nie mam ale jak moge to wrzuce tu pare zdj ?

załóż swój nie śmieć:wink:

Opublikowano
zobaczymy jak wyjdzie malowanie bollem strukturalnym, jeden boczek wezme na próbe :whistling:

Boll to lipa , maluj zwyklym czarnym akrylem :wink:

czarny akryl nie zrobi struktury, Kowi na strukture i reszte boczka poloz to

http://www.efarvehandel.dk/upload_dir/shop/Vinylspray-Motip.jpg

pokryja ladnie i na ma c**ja we wsi ze odlezie czy sie zluszczy, tylko musisz dobrze odtluscic i moze troszke zmatowac taka wloknina scierna i grzac material przed i po malowaniu suszarka lub oplarka. Trzyma jak zle :naughty:

poza watkiem do mrogala

U Bebika to dostanę ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.