Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

no wałsnie jak były ostatnie ciepłe dni to nie miałem nawiewu zimnego powietrza, stad pytam o te przewody od klimy:wink: we wtorek powiem zeby sprawdzili, wkońcu niedawno miałem ją robioną na nowych cżęściach, to gwara za usługe być musi wykorzystana:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

cos mi stuka na schodzeniu z obrotów, tak jakby wpadało w ruch kołowy bez wywazenia, albo coś na kole było, przy przyspieszaniu nie słychać, kierownica nie trzęsie i niewiem co to sie tam dzieje:facepalm:

Sprawdź dokręcenie kół :wink:

Parę dni temu miałem tak samo...okazało się, że miałem luźne śruby w lewym przednim kole :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyfer idzie hurtowo z amorami i zawieszeniem we wtorek na auto

poszlo w eter z radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj u siebie zauważyłem że światła mi przygasaja kiedy domykam już zamknięte szyby, ciekawe czy to alternator już sie kłania czy może samo sprzegielko

U mnie też a nie mam sprzęgiełka jeszcze w alternatorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuje sie tym, na xenonie nic takiego sie nie dzieje :) a co do tych stukow mialem poluzowane jedno przednie koło. Miałem montowac dokladke od cupry ale jakos mi sie odwidziala po przylozeniu do zderzaka

poszlo w eter z radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuje sie tym, na xenonie nic takiego sie nie dzieje :) a co do tych stukow mialem poluzowane jedno przednie koło. Miałem montowac dokladke od cupry ale jakos mi sie odwidziala po przylozeniu do zderzaka

poszlo w eter z radia

Jak bys chvial sie jej pozbyc pisz na pw koszta :D Bo ja po zdjeciach Kaffara coraz bardzien sie przekonuje do niej na czarnym aucie :D A w razie w wpadnie zdes rs4 a tam juz na bank pasuje hehe :cool:

Wysłane z mojego GT-I9001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacze jeszcze czy ją sprzedam, bo chyba do tiguana spasuje:naughty:

---------- Post dopisany 01-12-2013 at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany 24-11-2013 at 21:08 ----------

Auto odebrane w piątek, jest to chyba pierwsze A4 TDI w polsce z torsenem z tyłu:kox: podziekowania dla devastation za przeróbke:hi:

Na pierwsze odczucia jakieś mega róznicy nie było, jeżdził prosto jak sie wcisneło po garach:grin: ale różnica w prowadzeniu jest jednak inna, wyraznie teraz w przyśpieszaniu czuć moc z tyłu:banan: szybki start rówenież zmienił sie na plus tej modyfikacji, czy to na mokrym czy na suchym, poprostu nie zaboxuje kołem:jerk: teraz czekam na zime, zrobie video porównanie Quattro i Quattro+:grin:

Tak pozatym na tył wleciały amortyzatory gwintowane KW na sprężynach SS, super sie teraz prowadzi :wink: supersport po 2 sezonach, a własicwie 1,5roku na aucie zrobił sie typowym śmieciem, od samego początku nie był jakis wybitne twardy, jak teraz mam porównanie, z napraw bieżących niedawno wymieniana uszczelka pod delkem zaworów poszła na silikon, ponieważ przy montazu wałka 38E trzeba ja podciąć bardzo szybko zaczeło sie pocić od strony grodzi. Auto poszło sporo do góry, wpadły zimówki, teraz to wybitna koza d*pą podniesiona minimalnie wyzej niz przód:wink:

KOZA

20131201_141646_zpsd466507f.jpg

W miedzyczasie kupiłem sobie takie przyciski:banan:

DSC09682_zpsb552f2e1.jpg

na co je zaadoptuje jeszcze niewiem, ale to światło raczej będzie podłaczone pod sterowanie DRL, a funk niewiem moze obrysy, moze deaktywancja suba, cb radio cos se wymyśle:whistling:

Teraz przerwa, a z nowym sezonem jak nic nie zaburzy sytuacji,

1. Kupie jakieś darki, miały być RSy, ale chyba będą to 4x9" LMy

2. Skompletuje reszte Airride

3. zmienie turbo na GTB17 +map + strojenie u darona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i chyba najwiekszy szok na forum:whistling:

NIE MA HAKA!

Ale nie sprzedaje nikomu, jeżdzi sobie w bagaju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuj, testuj. Ja tez czekam na śnieg.

Pojezdzij troche po sypkim piachu, po lesie.

Dla mnie jest rewelacja, przy drugim Torsenie auto zupełnie inaczej się zachowuje, przede wszystkim łatwiej sie wygrzebuje z piachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i chyba najwiekszy szok na forum:whistling:

NIE MA HAKA!

Ale nie sprzedaje nikomu, jeżdzi sobie w bagaju

Mother-of_God.gif

114 stron czekania na to info:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimowy setup:whistling:

DSC09687_zpsd7b1174d.jpg

DSC09693_zps323a6940.jpg

DSC09694_zps2b9cb766.jpg

DSC09697_zps0f1824b5.jpg

straszna seria sie zrobiła z wygladu:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie zrobiłes front na gładko a ciągle pucujesz sie z blachą :facepalm: weź to ściągnij i rób foty gładkiej mordki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie zrobiłes front na gładko a ciągle pucujesz sie z blachą :facepalm: weź to ściągnij i rób foty gładkiej mordki :kox:

Plus jeden :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...