Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale na przodzie 8,5 z tył nędza, 215/35 bedzie sztos na airrajdzie :banan:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no zoabczymy bo jakos chyba jaj nie urywa, jakas zabawkowa ta felga

przecie Tobie nie ma co urwać:whistling:

Zapytaj Izy :decayed:

pytałem - narzeka :polew:

Opublikowano
  • Autor
no zoabczymy bo jakos chyba jaj nie urywa, jakas zabawkowa ta felga

przecie Tobie nie ma co urwać:whistling:

Zapytaj Izy :decayed:

pytałem - narzeka :polew:

:polew::polew::polew:

Opublikowano
:grin::grin:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nowe koło:hi:

DSC_0045_zps80f8202e.jpg

DSC_0046_zpsa577f903.jpg

4x8,5cala

teraz zostało przerzucić gumy na nowe felgi, założyc zderzak, grill, opuscić dziada i sezon zaczynamy

Airride moze mi sie do maja uda złożyć, teraz niewiem czy gtb17 nie wpadnie na auto, bo ta moja turbinka zaczyna sobie pogwizdywać:whistling:

jak komuś wala sie krótki dekor z deski to dawać na PW:whistling:

Opublikowano

:naughty::thumbup1::thumbup1:

najs

Opublikowano
nowe koło:hi:

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum%20A4/DSC_0045_zps80f8202e.jpg

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum%20A4/DSC_0046_zpsa577f903.jpg

4x8,5cala

teraz zostało przerzucić gumy na nowe felgi, założyc zderzak, grill, opuscić dziada i sezon zaczynamy

Airride moze mi sie do maja uda złożyć, teraz niewiem czy gtb17 nie wpadnie na auto, bo ta moja turbinka zaczyna sobie pogwizdywać:whistling:

jak komuś wala sie krótki dekor z deski to dawać na PW:whistling:

koło sztos, ale ten rozmiar, bylo brac 9,5:decayed:

Opublikowano

Będziesz jedyny co ma 2 rodzaje felg na aucie :polew: A tak na poważnie będzie kox :naughty: A i bym zapomniał że nie masz jaj na męską szerokość felgi :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

nie mam zamiaru robić doswiadczenia, czy wtrzyma czy tez nie:wink: a 9,5 na przodzie to dla mnie za wiele jak na auto którym codziennie śmigam, jak by to była ośka to bym miałz tyłu 9,5:wink:

dobrze siądzie to koło :wink: ale dopiero w marcu, bo musze przeglad pierw ogarnąć, co by na glebie sie nie wpierdzielać na ściezke:grin:

Opublikowano

wygląda inaczej niż foto które ostatnio pokazałeś... i dobrze, bo te mają ładniejsze śrubki:thumbup1::kox:

Opublikowano
  • Autor

śrubki ogarnął bym złote, albo jakiś niebieski chrom, tylko jak to k**estwo pomalować jak to nie wykręcalne:whistling:

Opublikowano

to nie kombinuj bo zepsujesz:wink:

Opublikowano

Kowi szkoda że nie wziąłeś 4x9,5 ew. na tył 9,5 z tą samą oponą:whistling: Z śrubkami nie kombinuj, bo to są imitacje, nowe są do kupienia ale chyba 2zł/szt, co przy cenie koła to raczej nie opłacalne:thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

no długo sie zastanawiałem czy brać 4x9,5" ale za duzo tego auta używam do pracy teraz, a na dwa auta nie ma opcji, juz w tej chwili pod blokiem 4 rodzinne stoją, wiec na 5 auto na parkingu nie ma zwyczajnie miejsca:decayed:

jak sie uciuła troche kasy to kupie sobie 2szt 9,5cala, będą tylko na zloty:grin:

Opublikowano
nowe koło:hi:

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum%20A4/DSC_0045_zps80f8202e.jpg

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum%20A4/DSC_0046_zpsa577f903.jpg

4x8,5cala

teraz zostało przerzucić gumy na nowe felgi, założyc zderzak, grill, opuscić dziada i sezon zaczynamy

Airride moze mi sie do maja uda złożyć, teraz niewiem czy gtb17 nie wpadnie na auto, bo ta moja turbinka zaczyna sobie pogwizdywać:whistling:

jak komuś wala sie krótki dekor z deski to dawać na PW:whistling:

Kowi co to za fela ? coś z Dare ???

Opublikowano

Czekam Piotr na aira.:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.