Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Pare fotek parcha na dzień dzisiejszy

DSC09981a_zpsf2a07430.jpg

DSC09992g_zpsdbb9b9bc.jpg

DSC09994ak_zpsa87ed364.jpg

DSC09997a_zpsce5d0bde.jpg

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ostatnia fota poza różnymi odcieniami lakieru jest w pytkę dobra :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest fajnie, ale 8,5J to jednak za wąsko, ale wiem, inaczej nie chciałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakiś dystans będzie? bo strasznie to et słabe :bag:

ale koło jest mocno mocno :slina::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód ranta podklepie i będzie Si:wink: a tył zostaje jak jest(et25), w tym momencie jest na styk i nie pali lakieru:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uniwersalne pióra:thumbdown: pisałem o tym na battalionie trzeba kupic bosch aerotwin:wink: narazie były ważniejsze sprawy, a pióra miałem nowe:wink:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

DSC09989a_zpsa8cce4e5.jpg

nazywo jest dobrze, koło dosc pochylone:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi mialem ten sam problem z wycieraczka po zalozeniu daszka :D

wloz zwylke pioro od golfa 4 , jest krotsze i idealnie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa chodzi wam o tylne:grin::facepalm: zjebałsie mechanizm, w planie zakup nowego, kiedy? jak mnie najdzie ochota na szukanie

Przypominam sie odnosnie krótkie listwy dekor z deski rozdzielczej:wink: chętnie przygarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal miał et25 i mu paliło lakier, jak sobie dobierałem dystans to myslałem że bardziej wyjdą, a teraz widze że dystans 25 moze i 30 zrobił by robote, tylko by lakier paliło, a to też nie dobrze bo ja jednak czesto jeżdze załadowany:whistling: wczoraj auto przeszło testy z pasażerami i gwint daje rade, prawie nic sie nie ugina:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal miał et25 i mu paliło lakier, jak sobie dobierałem dystans to myslałem że bardziej wyjdą, a teraz widze że dystans 25 moze i 30 zrobił by robote, tylko by lakier paliło, a to też nie dobrze bo ja jednak czesto jeżdze załadowany:whistling: wczoraj auto przeszło testy z pasażerami i gwint daje rade, prawie nic sie nie ugina:banan:

no to jest właśnie to ze jak jeździsz doładowany, to też nie naszalejesz, ja coś delikatnie naciągnąłem tył tą maszynką od Mrogala, teraz mam zamiar wrzucić na tył 9J et30, na przód zresztą też:whistling:, a jak te dystanse od tego gościa? w porządku wykonanie? pasują bez problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dystanse 10mm co oferował na alegro odpusciłem, po mierzeniu piasty doszedł do wniosku że nie zrobi 10ki z centrowaniem, mało tego minimum jakie moze zrobić to 15mm na przód, zamówiłem od niego 20mm, dzień przed serwisem pyta sie mnie o adres:facepalm: napisałem mu żeby se juz odpuscił to wysyłke, kupiłem u tego samego kolesia co 13 i 15mm kiedys brałem, na drugi dzień był dystans u mnie aluminiowy, bo jakos do tych stalowych nie bardzo miałem zaufanie:whistling:

brałem od tego goscia

DYSTANSE 20MM AUDI, VW 57,1 5X112, 5X100 + ŚRUBY (4005302191) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

13-15-20 wszystkie mi pasują:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dystanse 10mm co oferował na alegro odpusciłem, po mierzeniu piasty doszedł do wniosku że nie zrobi 10ki z centrowaniem, mało tego minimum jakie moze zrobić to 15mm na przód, zamówiłem od niego 20mm, dzień przed serwisem pyta sie mnie o adres:facepalm: napisałem mu żeby se juz odpuscił to wysyłke, kupiłem u tego samego kolesia co 13 i 15mm kiedys brałem, na drugi dzień był dystans u mnie aluminiowy, bo jakos do tych stalowych nie bardzo miałem zaufanie:whistling:

brałem od tego goscia

DYSTANSE 20MM AUDI, VW 57,1 5X112, 5X100 + ŚRUBY (4005302191) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

13-15-20 wszystkie mi pasują:wink:

no właśnie też patrzyłem na jego ofertę i od niego bede brał, a nie latałeś na tych 13mm z przodu, powinno być chyba spoko z kołnierzem, nie powinny mieć bicia czy coś:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13ka wchodzi bez problemu na przód:wink: jeżdizłęm 2lata temu jak kupiłem flaty, jakieś 2tyg do momentu gleby:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13ka wchodzi bez problemu na przód:wink: jeżdizłęm 2lata temu jak kupiłem flaty, jakieś 2tyg do momentu gleby:whistling:

odezwe sie do Ogra czy znalazł swoje, bo wolałbym przymierzyć, co by potem nie było niespodzianki, i ryło błotnik:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa chodzi wam o tylne:grin::facepalm: zjebałsie mechanizm, w planie zakup nowego, kiedy? jak mnie najdzie ochota na szukanie

Tak, o tylny. :wink:

Ja ci znajdę: SILNIK WYCIERACZKI TYŁ AUDI VW BOSCH 0390201592 (3991328213) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...