Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Przyszedł czas na tylne heble, wpadł zestawik 269mm

Zdjecia z prac
DSC01563_zps4zghijbj.jpg
DSC01562_zpsriqib6ib.jpg
DSC01552_zpsxtn8iv0s.jpg
DSC01548_zpsrpialngx.jpg
DSC01564_zpsmtd2p0pt.jpg
DSC01566_zpsiaax3nnm.jpg

DSC01530_zpsgki2tkwr.jpg

DSC01536_zpspu8ubz7e.jpg

Gdyby ktos planował takie tarcze do siebie zamontować to trzeba kupić:
1. Zaciski 4B0 615 423/423 + jarzma
2. Tarcze 269 92098400 (98200 098401)
3. Klocki FDB1083
4. Przewody hamulcowe z A4 B5 oski FT6225
5. Linka hamulcowa seryjna.
6. Tulejki 1,65mm

Edytowane przez Kowi87

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobre.... ja sie chyba wezme w przyszlym tygodniu za te moje 280 bo wpada zimowy setup

Opublikowano
  • Autor

Wpadły nowe wtryski, tym razem 0,250, kopcenie zredukowane :wink:

Opublikowano

Rozwiązało to problem z mocą na wyższych obrotach o którym pisałeś???

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Rozwiązało to problem z mocą na wyższych obrotach o którym pisałeś???

ten problem dotyczył auta mojego kolegi, pompa okazała sie w porządku, wtryski lały według pompiarza który sprawdził to i to, sprzedałem mu 216ki moje stare i problem sie rozwiązał, ale mechanik w duzym stopniu dał ciała... Auto lata, pewnie w następnym miechu zrobimy softa na ok 160km o ile wtryski na to pozwolą. Auto dostało na pokład mój stary set czyli hybryda AWX+ 216 :wink:

12170259_759001410911144_188917527_n.jpg

A ja musze sprawdzić u siebie dawke paliwa na vagcomie, bo u kolegi jakiś program delfi pokazywał 8mg zaraz po wymianie. 240ki lecą na regulacje cisnień

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jako że zimy jeszcze nie widać zajałem sie szukaniem nowych kółek....

na zime rzecz jasna

Mysle że felga z fejtona to będzie to

12322464_898573113545860_335896288976664

Opony juz nabyte, będą to Dunlop SP wintersport 4D i 5D(przód/tył).

Gdyby ktos szukał zimówek..

12309981_899688806767624_721688811563539

Są na handel, opony Vredestein snowtrac 3 i felgi 16/7,5"

Opony i koło kupione

5557619142_zpsw61c2zl6.jpg

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

te ło co kupiłeś to jaki to rozmiar ?

Opublikowano
  • Autor

te ło co kupiłeś to jaki to rozmiar ?

18/7,5" et40

Opublikowano

Niby 18 nastka a rozmiar u cieka na budzie ale na zimie pasuje, fela bardzo ładna.

Edytowane przez Sebastiano87

Opublikowano
  • Autor

Niby 18 nastka a rozmiar u cieka na budzie ale na zimie pasuje, fela bardzo ładna.

to wszystko kwestia balona, w moim przypadku będzie wydawała sie mniejsza bo kawał gumy na nią wleci, a szerokosc mizerna :wink: ale na zime idealnie

Opublikowano

Oj i 3 sezon bez air a tak miało być fajnie ...

Opublikowano
  • Autor

Oj i 3 sezon bez air a tak miało być fajnie ...

tani air moge mieć i jutro, ale drogi już nie bardzo, naczytałem sie opinii o tanich zestawach i stwierdziłem ze niesteać mnie na dobry zawias tego typu :wink: poduchy leżą...

Opublikowano

co ty pitolisz...

Opublikowano
  • Autor

co ty pitolisz...

cenie twardość :wink:

Opublikowano

co ty pitolisz...

cenie twardość :wink:
To tylko kwestia dobrych poduch , porządnego, ich zakucia i dobrego gwintu, bo od tego zależy twardość zestawu, resztę komponentów możesz sobie sam ogarnąć ;)
Opublikowano

poduszka + amor i nie koniecznie musi buc gwint to podstawa reszta tak jak slepy pisze

Opublikowano

poduszka + amor i nie koniecznie musi buc gwint to podstawa reszta tak jak slepy pisze

No, właśnie o amora mi ogólnie chodziło :grin:
Opublikowano
  • Autor

Pod aira mam 2 komplety KW :grin:

Felga wleciała, jest tak jak chciałem wizualnie wydaje sie na większą, masywne koło powstało :decayed:

12378122_901939903209181_526275441071984

Nie widziałem jeszcze tego modelu na B5 :banan:

Opublikowano

DSCF6196_1686x1264.jpg

2013 rok spot Nowy Sącz :P

Zdjęcie nie mojego autorstwa - autor zrobił z nim straszny shit ale chodzi przecież o obiekt na fotce :decayed:

Edytowane przez LOKO

Opublikowano

Na sedanach są fotki, ale avanta jeszcze nie widziałem :) dobrze to wygląda, zastanawiam się nad takim na lato.

Opublikowano

Powiem że na żywca robią super robotę - widziałem takie w polerce z czarnymi wnękami pod dobrze zglebionym B5 i wymiatają :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.