Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli brniesz dalej, podziwiam za wytrwałość :kox: Folia zostaje czy wpadnie jakiś lakier? Zmienisz koło na coś oem?

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, szafa napisał:

Czyli brniesz dalej, podziwiam za wytrwałość :kox: Folia zostaje czy wpadnie jakiś lakier? Zmienisz koło na coś oem?

Trzeba walczyć mjeszcze nie mam tego co zawsze chciałem:decayed:

Kolor czy folia, zastanowie sie jak będzie pora :) koła nie zmieniam, nie ma funduszy i sensu zmiany. Opony mam nowe, felgi są ogarniete, brakuje tylko rasowej polerki rantu. 

Opublikowano

Będzie koks ?

Opublikowano

Nie mogę się już doczekać efektu końcowego :D

Opublikowano
17 godzin temu, Zgasio napisał:

Nie mogę się już doczekać efektu końcowego :D

Ja też

Opublikowano
  • Autor

spacer.png

Opublikowano
W dniu 10.04.2020 o 20:43, Kowi87 napisał:

spacer.png

Także robimy pakiet USA, lampy też są, tylko potrzeba zabiegu przekładki środków do nowej obudowy... to potrwa.

Przy okazji wykleiłem 4 furtki matami

spacer.png

 

- Jaką grubość dałeś tej maty wygłuszającej?
- Czy lampy USA będziesz przerabiał na podobne do obecnych czy zostajesz w srebrze i tylko polerka? :)

Edytowane przez ppatryk

Opublikowano
  • Autor

kupiłem to

AB-2-MATA-WYGLUSZAJACA-butylowa-ANTYWIBR
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 3,99 zł - AB-2 MATA WYGŁUSZAJĄCA butylowa ANTYWIBRACYJNA 2mm (5922730216). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

i to

MATA-wygluszajaca-pianka-KAUCZUKOWA-z-KL
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 4,99 zł - MATA wygłuszająca pianka KAUCZUKOWA z KLEJEM 6mm (5561355171). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Co do lamp, zostają w mojej opcji + obrys

Opublikowano

Wiem, że wyciszałeś już wcześniej wnętrze chociażby chyba pod głośniki PB jak dobrze pamiętam. Jest ogromna różnica nie tylko w rozchodzeniu się audio, ale i w codziennej jeździe? Bo aktualnie chyba nie jesteś w stanie odpowiedzieć ze względu na rozczłonkowany pojazd.

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, ppatryk napisał:

Wiem, że wyciszałeś już wcześniej wnętrze chociażby chyba pod głośniki PB jak dobrze pamiętam. Jest ogromna różnica nie tylko w rozchodzeniu się audio, ale i w codziennej jeździe? Bo aktualnie chyba nie jesteś w stanie odpowiedzieć ze względu na rozczłonkowany pojazd.

Ja to robiłem pod względem audio, zamykanie drzwi jest inne, ale walory jezdne bez zmian, to tylko blacha od wewnętrznej strony, teraz drzwi zamkne blachami i matami od strony tapicerki. Być moze podłoge w bagazniku zrobie, ale nie mam na to parcia. Jak zostanie materiału to klapa bagaznika będzie zrobiona.

Opublikowano
2 godziny temu, Kowi87 napisał:

Ja to robiłem pod względem audio, zamykanie drzwi jest inne, ale walory jezdne bez zmian, to tylko blacha od wewnętrznej strony, teraz drzwi zamkne blachami i matami od strony tapicerki. Być moze podłoge w bagazniku zrobie, ale nie mam na to parcia. Jak zostanie materiału to klapa bagaznika będzie zrobiona.

A ile mat kupiłeś? Tyle ile piszą w aukcjach?
Mi też w tej chwili zależeć głównie będzie na drzwiach. Głównie przednich, ponieważ chcę przenieść z tylnej półki głośniki do tylnych drzwi, ewentualnie dodać je jako kolejne, ale dopiero będę to robił przy zmianie korb na elektrykę. Boczki już mam pod elektrykę, ale nie trafiłem jeszcze gratów do wsadzenia z wiązką. Mam ori nagłośnienie nokii wspomagane Kenwoodem BT60U i teraz całkiem przyjemnie to wszystko gra, ale czasami fakt brakuje takiej jakości i basu jak w Logic 7 - przydałoby się to zmienić, a kwarantanna sprzyja. :D

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, ppatryk napisał:

A ile mat kupiłeś? Tyle ile piszą w aukcjach?
Mi też w tej chwili zależeć głównie będzie na drzwiach. Głównie przednich, ponieważ chcę przenieść z tylnej półki głośniki do tylnych drzwi, ewentualnie dodać je jako kolejne, ale dopiero będę to robił przy zmianie korb na elektrykę. Boczki już mam pod elektrykę, ale nie trafiłem jeszcze gratów do wsadzenia z wiązką. Mam ori nagłośnienie nokii wspomagane Kenwoodem BT60U i teraz całkiem przyjemnie to wszystko gra, ale czasami fakt brakuje takiej jakości i basu jak w Logic 7 - przydałoby się to zmienić, a kwarantanna sprzyja. :D

Tak, tyle ile zaproponowali, łacznie z rolką i wysyłką 220zł zapłaciłem. Ja kleje 4 furtki

 

Opublikowano
17 godzin temu, ppatryk napisał:

A ile mat kupiłeś? Tyle ile piszą w aukcjach?
Mi też w tej chwili zależeć głównie będzie na drzwiach. Głównie przednich, ponieważ chcę przenieść z tylnej półki głośniki do tylnych drzwi, ewentualnie dodać je jako kolejne, ale dopiero będę to robił przy zmianie korb na elektrykę. Boczki już mam pod elektrykę, ale nie trafiłem jeszcze gratów do wsadzenia z wiązką. Mam ori nagłośnienie nokii wspomagane Kenwoodem BT60U i teraz całkiem przyjemnie to wszystko gra, ale czasami fakt brakuje takiej jakości i basu jak w Logic 7 - przydałoby się to zmienić, a kwarantanna sprzyja. :D

Nokia gra tragicznie. Nawet Bose jest co najwyżej średnie. Szczególnie te wymęczone po 20 latach. Dobre pitu pitu jak ktoś słucha tylko radia FM. Warto zainwestować parę setek w fajne granie. Posłuchasz to będziesz wiedział. Ja obecnie przerabiam boczki i wygluszam auto. Wiem czego się spodziewać bo robiłem to już w A80.

Edytowane przez Randor

Opublikowano
8 godzin temu, Randor napisał:

Nokia gra tragicznie. Nawet Bose jest co najwyżej średnie. Szczególnie te wymęczone po 20 latach. Dobre pitu pitu jak ktoś słucha tylko radia FM. Warto zainwestować parę setek w fajne granie. Posłuchasz to będziesz wiedział. Ja obecnie przerabiam boczki i wygluszam auto. Wiem czego się spodziewać bo robiłem to już w A80.

Chciałbym u siebie osiągnąć to samo co jest w e60/61 przy zamonotwanym Logic 7. Jak tak będzie mi grało w A4 to będę mega zadowolony. Co ciekawego tworzysz? Pochwalisz się na pw, aby nie robić to offtopu? :)

edit: widzę, że masz felgi takie jak chcę wrzucić do swojej ?

Edytowane przez ppatryk
quattro by randor

Opublikowano

Nie mam pojęcia jak gra system w e60 ale domyślam się, że idzie dość łatwo osiągnąć taki poziom. Napisze pw.

Opublikowano
  • Autor

spacer.png

Opublikowano
  • Autor

Czas pokazać co w tym roku mi do głowy przyszło.

W skrócie, całkowita zmiana wyglądu B5, jedym sie spodoba, drugim nie, ale to co miałem w 2012-2015r dzisiaj kazdy ma, albo robi. Etap folii to był błąd w rozwoju auta.

Auto zostało wyczyszczone z folii

spacer.png

- Auto zostało rozebrane blacharsko na cześci pierwsze, wyczyszczone z nalotów rdzy i ogólnie lakieru

spacer.png

- progi zdawało mi sie ze będą w słabej kondycji, ale ruda była tylko powierzchownie, wszystko wyczyszczone, zabezpieczone epoksydem i zapodkładowane

spacer.png

- Przy okazji destrukcji, wszystkie zbędne elementy nadwozia zostały usunięte oraz zmodyfikowane zakończenia progów

spacer.png

- Jako że nie lubie mieć jak wszyscy, tak i tym razem tylny zderzak został zmodyfikowany i przerobiony na 2 wydechy. Oczywiście kontynuuje "pakiet S-line"

spacer.png

- przy okazji demontażu szyb wleci pakiet chrom, a własciwie to już nie chrom:whistling:

Kolor wybrałem jasny beżowy niewystępujący w palecie barw audi, tak aby nie spotkać drugiego takiego samego, bo już zadużo "bliżniaczych szaraków". Kolor przypomina taxi. Zapowiada sie to tak:eusathink:

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Obserwujcie, bo dopiero teraz zaczną sie detale.

 

Opublikowano

kolor za***isty! Super że folia poszła precz :thumbup1:

Czekam z niecierpliwością na więcej... :kox:

Opublikowano

Jak będziesz mieć wydech zrobiony to mam nadzieję że pokażesz zdjęcia spodu 

Opublikowano

Ciekawie się zapowiada :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.