Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chociaż widze że RS ma dwa rozmiary et, jak jest 5x100/5x112 to jest tył et38, przód et35, a jak 5x112/5x120 to juz bardziej do przyjecia et45:decayed:

Ma ktos moze fotke pod ręką jak lezy 9,5 przy et30-32 z tyłu w Q:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaw jak jest. moim zdaniem, z tego co pokazałeś, to jedyne sensowne wyjście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.5 ale nie wiem jakie et mają felgi z masserati quatroporte

201212311180.jpg

jak chcesz moją Ci podeśle na przymiarke 9.5 et33:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie bedziemy felgi przez pół polski wysyłac tylko na przymiarke:grin: było by blizej to bym podjechał:jerk:

te 10,5 chcesz u siebie zostawić:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znajomy do s4 będzie wciskał i jest na dobrej drodze:naughty:

Nic nie obiecuje.ale może mi sie uda z nim zgadać to sie przymierzy u niego moje 9.5:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znajomy do s4 będzie wciskał i jest na dobrej drodze:naughty:

Nic nie obiecuje.ale może mi sie uda z nim zgadać to sie przymierzy u niego moje 9.5:wink:

dobrze by było:wink:

rozgladam sie za czymś z rantem:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie znasz :decayed:

wiem:grin:

ale decyzji nie moge podjać, w tygodniu jade zawieche robić i ten przegub w końcu:wink: i mozna powoli bedzie go opuscić:jerk:

---------- Post dopisany 06-04-2013 at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany 01-03-2013 at 20:21 ----------

Zima daje sie we znaki:whistling:

Jak ktoś zdecyduje sie na glebe zimą i ma osłone silnika to niech szykuje sie na zbieranie śniegu przez wloty w zderzaku, rozwiazanie to zakup kratek zaslepionych id wolnossaków o ile ma sie FMIC:whistling: inaczej bedzie tak jak na zdjeciach, jak dojechałem na warsztat to przód siedział z 60cm od tego ciezaru:facepalm:

20130404_104042_zps6282673a.jpg20130404_104028_zpsedb014a7.jpg20130404_104102_zps6def61e1.jpg20130404_104152_zps03cc120a.jpg20130404_104607_zps5c5a26dc.jpg

idealnie zakonserwowany:grin: nadkole za 20zł nie wytrzymało tego:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint nierdzewka to jest jednak to :banan: jakieś tanie TA było by po zimie nie do ruszenia:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy jak sie bedzie odkręcać, planuje w tygodniu już opuscić dziada:whistling: felgi narazie zostaja takie jak są, nie mam w ogóle pomysłu:kwasny: na którejs fotce widziałem porównanie 2 B5 na jednej flaty a na drugiej RSy i jakos ta 18ka to mala sie wydaje:facepalm:

teraz to i tak musze audio reanimować, jest dylemat nad zakupem wzmacniacza nowego:whistling:

tak pozatym

DSC05507_zps5ddd1500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój tez jakimś smarem posmarowany, no ale okaże sie w tygodniu czy cos to dało:decayed:

Słyszał ktos o takim wzmaku

http://www.caraudiosklepy.pl/excursion-hxa-45-p249.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój tez jakimś smarem posmarowany, no ale okaże sie w tygodniu czy cos to dało:decayed:

Słyszał ktos o takim wzmaku

http://www.caraudiosklepy.pl/excursion-hxa-45-p249.html

kolega miał kiedyś taki w Escorcie RS i robił miazgę

junior ten co pokazujesz to ja miałem kiedyś ale inny model i też dobrze sobie radzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pakiet lato wpadł na auto.. miały być inne koła, ale alegro nie ma nic dla mnie, teraz jak cos to tylko 18ka wchodzi w role, zakupiłem nowe opony(dziękuwa wujas:hi:) to szkoda je oddawać...

20130416_162841_zpsbc82750c.jpg

Wleciał emblemacik MTM, ale krzywo sobie go nakleiłem:facepalm: moze kiedyś poprawie:facepalm:

DSC05523b_zps1cd3d84e.jpg

Dzisiaj przyszedł nowy wzmak (dzięki criss:hi:) teraz musze obrobić kable i go jakos na stałe zamontować.. bo jednak to gabaryt jest

DSC05529_zps4fc7333b.jpg

Co do gleby standardowo 61cm, z przodu wleci dystans i bedzie tak

20130416_175047_zpsc2036a3a.jpg

Na tył mozna by dać dystansz powodzeniem 17mm, no ale zostaje jak jest narazie, a tu reszta pikczersów

DSC05527a_zps16079a8e.jpg

DSC05524a_zps977fb0ef.jpg

DSC05516_zps49cbfa74.jpg

szalikowiec_zpsbea7432a.gif

wiem...

końcówka wydechu leży w bagazniku, a wycieraczka do zdemontowania bo zaprzestała działać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie siadły te falkeny:thumbup1:

one są bez rantu, prawda?

jakis tam rant sie wdaje ze jest, ale nie to co w potenzach, tutaj odsłoniła sie krawędź felgi dosc wyraźnie:wink: ogólnie z opon jestem zadowolony, jeszcze nie testowałem ich co prawda jak tam przy 200 hałasują czy coś, ale chyba nie bedzie źle, do 150 jest w miare cicho, zreszta i tak zaraz bedzie grało:grin: osłone pod silnikiem ma zdemontowaną to teraz nie słychać że czymś szuram, ale krótki gumowy próg zawadzam nawet pod skosem:facepalm: chyba jest nizej niz w zeszłym sezonie jednak.

teraz zostaje mi szybe przednia oagarnąć, tylną klape w końcu uzbroić, bo tam nic nie ma:facepalm: noi głosniki przednie zmienić, takie tam skromne plany, a w sezonie coś sie wymyśli jeszcze:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...