Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chiptuning 2.0TDI CR


jaguś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie. Jak wyglada chip tuning w multitronicu? Czy ktos z Was robil lub ma doswiadczenie z tym? Chcialbym sobie troszke podniesc moc, ale boje sie o moj automat. Wszelkie sugestie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w woj. pomorskim jakiś normalny tuner do CJCA 2012r?

Uderz do Rob-a z Tune-UP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Szukam jakiegoś dobrego tunera z okolic Opola. Kogo możecie mi polecić? Gdzie robi Rogal?

Wstępnie zastanawiam sie nad Aligatorem z Dynasoft w Katwicach , ale moze będzie coś bliżej.

Kilka osób mi odradzało 44tuning z Opola a nie wiem czy coś jeszce jest innego w okolicy.

Dziękuje bardzo za odpowiedź .

Pozdrawiam Przemek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie kogoś z okolic Lublina polecić ? Miał ktoś jakieś doświadczenia z fabryką mocy ?? jakieś opinie ?

W lubelskim śmiało możesz jechać do Daron7 http://a4-klub.pl/index.php?/user/55225-daron7/( 1000% zadowolenia i zadowalające koszty).

Podpinam się pod pytanie Kolegi. Czy może ktoś polecić sprawdzonego tunera z Lublina i okolic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał kogoś na grupowy chip tuning do Aligatora ta ja jestem bardzo chętny!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy może ktoś polecić sprawdzonego tunera z Lublina i okolic ?

Ja polecam Prochip z Nałęczowa, 3 lata temu robiłem program w 1.9 TDI AWX i lata bezproblemowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś polecić sprawdzonego tunera z Lublina i okolic ?

Ja polecam Prochip z Nałęczowa, 3 lata temu robiłem program w 1.9 TDI AWX i lata bezproblemowo :)

Podziękował kolego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W moich domowych a4 b8 program robiłem w Compsport w Bielsku -Białej i z czystym sumieniem mogą ich polecić - zero problemów z sprzęgłem, turbina czy dwumasem.

Pełen profesjonalizm i super podejście do klienta.

Pierwsza a4 136KM (CAGB) 2009 r.:

- 139,7 KM / 320 Nm seria

- 177,5 KM /381 Nm program

Program robiłem przy około 160 tys. km, obecnie auto ma przebieg 247 tys. km - turbina, sprzęgło, dwumas ten sam, jedyna usterka to wymiana stukającego przegubu.

Druga a4 177KM (CGLC) 2012 r.:

- 180,8 KM / 394 Nm seria

- 205 KM / 453 Nm program

Program robiony dość niedawno, więc dopiero 7 tys. km zrobione, jak do tej pory bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wie, czy w Nowym Sączu lub okolicy ktoś ogarnie mi chipa do b8 i zrobi to tak, jak być powinno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Starym Sączu masz Łukasza z Kingsoftu

Różne opinie o nim słyszałem..;/ sam osobiscie nigdy u niego nie byłem...Możesz coś więcej o nim powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to opinie różne są o filii z Ostrowca, a nie o Łukaszu jako "pisarzu programów". Ja osobiście do pracy obu zastrzeżeń nie mam jako takich, bo zawsze jak coś się działo to pomagali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.... Wszyscy co jestescie po chipie robiliscie to po wyrzuceniu DPF ? Czy zostawialiscie w aucie ? Nie bedzie sie wypalal przy za duzym momencie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dobrym programie DPF pracuje praktycznie tak samo jak przed, wypalanie raz na 1000 km. Oczywiście przebieg zrobiony na filtrze ma znaczenie i nie można cudów oczekiwać po aucie z nalotem 250k, filtr klęknie niedługo i bez softu. Program w silnikach diesla ma limitery dymienia i jeżeli zostały poprawnie ustawione auto niema prawa dymić więcej a tym samym nie będzie obciążać filtra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w obu A4 DPF został na swoim miejscu, nigdy nie miałem z nimi problemu, przebiegi odpowiednio 247 (80 tys na programie) i 150 tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar w swojej B8 140km po sofcie na 170 wsadzić większa turbinę nie chce CAHA tylko myślę nad czymś większym czy ktoś z Was montował GTB2260 ? na dniach bede miał nowe sprzęgło i dwumasa wiec z tym nie powinno być problemu w jakie moce można celować przy tym turbo czy może iść w jakąś hybryde ? Ma ktoś z Was dostęp do sprawdzonych turbo?

Edytowane przez spknet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...