Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie każdy od razu ma parcie na moc, 170km to nie jest jakaś tragedia myślę, że w przyszłości i tak to się zmieni patrząc na mody wizualne, które są za***iste! :hi: Muszę kiedyś obczaić furkę na żywo daleko chyba nie mam ;). Pozdrawiam.

Opublikowano

Nie każdy od razu ma parcie na moc, 170km to nie jest jakaś tragedia myślę, że w przyszłości i tak to się zmieni patrząc na mody wizualne, które są za***iste! :hi: Muszę kiedyś obczaić furkę na żywo daleko chyba nie mam ;). Pozdrawiam.

Audi piękne jak każde tutaj, tylko nieważne jest jak błyszczy, tylko jak jedzie, 170KM to jak najbardziej OK,

Prezentuje się wszystko na grubo, tylko szkoda mi właściciela, kiedy ten blask przygasni chodzby Civic z podrdzewiałym nadkolem i stalową felgą

a znam takie przypadki:)

Pozdrawiam i oby jechało do przodu!

Opublikowano
  • Autor

Aktualnie 198km 425nm był wcześniej wykres. Co do przyszłości to jest plan na swap także na spoko;)

Opublikowano

Aktualnie 198km 425nm był wcześniej wykres. Co do przyszłości to jest plan na swap także na spoko;)

Swap Ci nie potrzebny:)

200KM to już fajnie:)

Opublikowano

Swap na 2,7biturbo ? Bo na inny to sensu nie widzę :D

Opublikowano

:D:D ale 70% samochodu precz:)

Opublikowano

Widziany dzis na SCP, nie bylo okazji pogadac bo czas gonił ;D co do zardziewialego civica...na SCP w 1/5 mili scigal sie trabant z moca 500 ps ;D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Kupiłem ją tylko dlatego że była w takim kolorze i w quattro, tak nawet nie myślałem o 2.0:facepalm: na początku same problemy:kwasny: teraz około 14tyś. od wymiany dwumasy i przeglądnięciu wszystkiego i narazie wszystko ok. Zobaczymy jak długo:whistling: co do pakietu abt to niby fajny ale... bardziej mi podchodzi ładnie zrobiony sline. Pomalutku coś tam się w środku reza, jak narazie wszystko rozgrzebane a nic nie skończone:kwasny: Koło soboty dodam jakieś new foto:wink:

Witaj!

Piękna sztuka. Rzadki kolor, fajna opcja no i Quattro :D

Do tego lakieru nie wrzucaj ciemnych felg. Do Twojego setupu z jasnym grillem i ramkami szyb aż się prosi jasna felga :D

Na sprężynach -35 pójdzie nisko.

Jakieś mody z mocą przewidujesz?

Gratulacje pięknego auta,

Bezawaryjności życzę,

Pozdrawiam!

Opublikowano

Kupiłem ją tylko dlatego że była w takim kolorze i w quattro, tak nawet nie myślałem o 2.0:facepalm: na początku same problemy:kwasny: teraz około 14tyś. od wymiany dwumasy i przeglądnięciu wszystkiego i narazie wszystko ok. Zobaczymy jak długo:whistling: co do pakietu abt to niby fajny ale... bardziej mi podchodzi ładnie zrobiony sline. Pomalutku coś tam się w środku reza, jak narazie wszystko rozgrzebane a nic nie skończone:kwasny: Koło soboty dodam jakieś new foto:wink:

Witaj!

Piękna sztuka. Rzadki kolor, fajna opcja no i Quattro :D

Do tego lakieru nie wrzucaj ciemnych felg. Do Twojego setupu z jasnym grillem i ramkami szyb aż się prosi jasna felga :D

Na sprężynach -35 pójdzie nisko.

Jakieś mody z mocą przewidujesz?

Gratulacje pięknego auta,

Bezawaryjności życzę,

Pozdrawiam!

Przeczytaj cały temat, bo sporo się zmieniło w stosunku do pierwszego posta...

Opublikowano

Kolor petarda i te fotele :kox:

Dużo roboty jest z kierą żeby ją ogarnąć ?

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

Oj mam nadzieję, że wszystko się uda a zaopiekuje się nią na maksa ! :)

Edytowane przez Chowix

Opublikowano

Gdybym miał kasę to odrazę bym wziął.

Opublikowano

Pozostaniesz w rodzinie CCCO czy zmieniasz markę? Dobrze by było przeglądać kolejne audi które jest przez ciebie dopieszczane ;)

Opublikowano

Nie szkoda sprzedawać tak doinwestowanego egzemplarza ? Zmiana na inne czy życie zmusiło ?

Opublikowano

Jozek, ja tez sie zastanawiam nad sprzedażą. Po prostu nie ma juz miejsca w dowodzie rej. Na przeglad. Chyba juz czas ...

Opublikowano
  • Autor

Audi poszło w tamtym tygodniu do kolegi z klubu :) robota w delegacji - dlatego sprzedałem, auto ciągle stało w garażu, oby służyło nowemu właścicielowi. Narazie nic nie kupuje...

Opublikowano

Jozek, ja tez sie zastanawiam nad sprzedażą. Po prostu nie ma juz miejsca w dowodzie rej. Na przeglad. Chyba juz czas ...

To już chyba faktycznie czas [emoji14]
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Odkopię. Furka widziana dziś w Katowicach na Warszawskiej skręcała w Damrota. Nowy właściciel zakładał temat?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.