Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sezon Rowerowy 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

ja tez kupiłem w podobnej cenie..bo niby po co kase walic na licznik") 5-7 opcji wystarczy ...

Opublikowano

Ja mam bardzo prosty licznik. Tylko ze 4 funkcje, ale z uwagi na fakt, że używam smartfona to na kiere mam pokrowiec na niego i jak gdzieś wyruszam, to odpalam endomondo. Można potem sobie statystyki pooglądać z danej trasy.

Wysłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

i jak tam jeździł juz ktos coś?

Opublikowano

ja w week planuje wyjść bo narazie mlyn robotny

Opublikowano
  • Autor

pogoda dobra + 15st u mnie ale zaś zaczeło dzisiaj wiac a w weekend ma padac deszcz heh

a dzisiaj juz sie ustawiłem na 18 i w 4rech w resistansa na ps3 lecimy wiec odpada jakis rowerek

Opublikowano

panowie na ten sezon chce kupić nowy rower, wybrałem 2 rowery. jeździ ktoś na którymś z nich i może coś doradzić który wybrać?

Apolon sprint link podglądowy LEKKI ROWER GÓRSKI APOLON SPRINT R.43 KOŁA 26 (3132929181) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Merida matts 5 link podglądowy ROWER MERIDA Matts 5V 2013 Wysylka GRATIS+GRATISY (3147817700) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

polecam tą Sigme. Dobra cena.

Przygotowania do sezonu rozpoczęte. Wczoraj kupiłem hydrauliki na przód (Deore BL-M596), a po weekendzie jadę po koło i amor. Niestety zakup nowej ramy (obecnie stary Trek 6000) musi poczekać do nowego sezonu bo o A4-ke też trzeba zadbać :)

a patrzyłeś w podobnej cenie Kross'a Level A2 ? (2012 / 2011)

Opublikowano

Odpuść sobie tego Apolona, znany tak samo jak śnieg na pustyni.

Merida z 2013 roku i amorek z harmonijką taką samą jak mój Giant kupiony 13 lat temu :facepalm:

Myślę, że tak jak podpowiada booncol warto zainteresować się Krossem albo np Unibike'em

Opublikowano

A ja proponuję w tych pieniądzach poszukać używki.

Oba rowerki to najniższa pólka, zależy do czego ma służyć ale nie spodziewaj się za dużo po nich.

Do zwykłego przemieszczania wystarczą i tyle.

Opublikowano

My z kumplem dla jego starej ostatnio upolowaliśmy lapierre na pełnym XT i heblach magury za równe 2 koła model 2010, cenowo stal ok 6tys :grin: rower bez wkładu, wsiadać i jechać, kupowanie używki jest jak najbardziej opłacalne, ale nie schódx w osprzecie ponizej sh deore, to juz jakas klase reprezentuje:wink:

Opublikowano

To jakieś starocie, mostek nawet nie jest na aheda.

Taki rower miałem 15 lat temu.

Opublikowano

Tu jest warty uwagi rowerek

CUBE ams deore lx warto tanio WARSZAWA ZIMOWA CENA (3148663172) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

koleś zmienił aukcje... takze to juz nie to co tu wkleiłem:whistling:

Opublikowano

Sezon rowerowy rozpoczęty :)

caf6zia5nnc4.jpg

Opublikowano

Za 1300zł to ja kupiłem praktycznie nowego Genesisa 00

1298647337427-n17hgpicc61p-670-70.jpg

Wczoraj pierwsze w tym sezonie 22km po asfaltach i d*pa już boli :D

Opublikowano

Ja proponuję też przeglądnąć rowery firmy author, wg mnie tez dobre.

Opublikowano
To jakieś starocie, mostek nawet nie jest na aheda.

Taki rower miałem 15 lat temu.

a obecnie co jest ?

Opublikowano
To jakieś starocie, mostek nawet nie jest na aheda.

Taki rower miałem 15 lat temu.

a obecnie co jest ?

medikowi chodziło o to ze w tym rowerze kierownica jest na wsporniku który jest wsuwany do ramy, bardzo stare rozwiązanie stosowane dawno temu, jedyna zaleta to że mozna regulować wysokosć kierownicy wyciągajac do góry ten wspornik, ale bardzo ciężko kierownica chodzi, standardem który juz sie przyjał od paru lat jest wspornik montowany na sztyce widelca z podkładkami typu ahead, wysokosc kierownicy jest zalezna tylko od długosci sztycy widelca, oraz od modelu wspornika(długosć i kąt pochyłu) ale za to bardzo lekko sie skręca kierownicą:wink:

tu masz porównanie

Headsets.jpg

Opublikowano

wiem o tym :wink: Piotrek i dalej jestem ciekaw co posiada medik

bo cos czuje, ze ladny sprzecik :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.