Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sezon Rowerowy 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Afroo no ja spokojnie do tego podchodzę i mam duży dystans do siebie ale szczerze to nie widziałem sie w taki obcisłych gaciach wiec dlatego zapytałem;) ale jeśli jest lepsze takie rozwiazanie to takie zastosuje:)

Opublikowano

A ja tam jeżdżę w obcislych getrach i sie nie przejmuje

Opublikowano

Panowie miał ktoś do czynienia z rowerami Onill ?
Chodzi dokładniej o model Onill Q2 z 2015 , mam okazję go kupić.
Jeździłem i pasuje mi ten rewer , cena 1550

Alivio 9 rzędowy, XCM z blokadą , hydraulika disc shimano

Opublikowano

A ja tam jeżdżę w obcislych getrach i sie nie przejmuje

Ja tez ,i sobie lacha targalem z takich co na rowerach dh nie mogli pod wieksza gorke podjechac

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mam pytanko, mojej dziewczynie w rowerze sie rozwlaily przerzutki, ma go tydzien i juz takie cos , rower to kross, dokladniej to wypadla ta czesc zaznaczona na czerwono

291er6w.jpg

jest tam bolec ktory ma zwezenie na koncu i wyglada jakby tam jakis simering wchodzil czy cos, ale go nie ma i sie to nie trzyma wogole, tylko czy tylko simerring tam jest czy jeszcze jakas sprezyna ? szybko to idzie naprawic ? Bo zamierzamy jechac do serwisu i nich na gwarancje robia , ale tak bym chcial wiesziec czy da sie to szybko naprawic

Opublikowano
sobie lacha targalem z takich co na rowerach dh nie mogli pod wieksza gorke podjechac

Jak sama nazwa wskazuje te rowery służą do jazdy w dół, a nie w górę. ;)

Opublikowano

Mam pytanko, mojej dziewczynie w rowerze sie rozwlaily przerzutki, ma go tydzien i juz takie cos , rower to kross, dokladniej to wypadla ta czesc zaznaczona na czerwono

291er6w.jpg

jest tam bolec ktory ma zwezenie na koncu i wyglada jakby tam jakis simering wchodzil czy cos, ale go nie ma i sie to nie trzyma wogole, tylko czy tylko simerring tam jest czy jeszcze jakas sprezyna ? szybko to idzie naprawic ? Bo zamierzamy jechac do serwisu i nich na gwarancje robia , ale tak bym chcial wiesziec czy da sie to szybko naprawic

Masz tam lozyska i sruby skrecajace wozek i zebatki ,mozna dokupic w rowerowym

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mam pytanko, mojej dziewczynie w rowerze sie rozwlaily przerzutki, ma go tydzien i juz takie cos , rower to kross, dokladniej to wypadla ta czesc zaznaczona na czerwono

291er6w.jpg

jest tam bolec ktory ma zwezenie na koncu i wyglada jakby tam jakis simering wchodzil czy cos, ale go nie ma i sie to nie trzyma wogole, tylko czy tylko simerring tam jest czy jeszcze jakas sprezyna ? szybko to idzie naprawic ? Bo zamierzamy jechac do serwisu i nich na gwarancje robia , ale tak bym chcial wiesziec czy da sie to szybko naprawic

Masz tam lozyska i sruby skrecajace wozek i zebatki ,mozna dokupic w rowerowym

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Dokaldnie to takie cos sie stalo :

2dlspjq.jpg

da sie to latwo naprawic ?

Edytowane przez sebul

Opublikowano

A to nie za bardzo myslalem z kolka .oddaj na gwarancje lub wymien ulamalo nit

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak zamierzam, tylko myslalem ze moze da sie to szybko naprawic za grosze zeby rower byl szybcije sprawny :) Dzieki :)

Opublikowano

Trochę dziwna sprawa, bo acera to teoretycznie 3 grupa z shimano [licząc od najgorszej]. Jak nie chcesz utracić gwarancji na rower, to nie możesz sam wymienić. Pytanie gdzie kupiony, bo jak w markecie, to raczej bez znaczenia :decayed: I da się to szybko naprawić, dajesz z 80zet i ci w serwisie założą nową w 5min.

Edytowane przez Steav

Opublikowano

Trochę dziwna sprawa, bo acera to teoretycznie 3 grupa z shimano [licząc od najgorszej]. Jak nie chcesz utracić gwarancji na rower, to nie możesz sam wymienić. Pytanie gdzie kupiony, bo jak w markecie, to raczej bez znaczenia :decayed: I da się to szybko naprawić, dajesz z 80zet i ci w serwisie założą nową w 5min.

Kupiony przez neta, ale jest gwarancja bo to sie stalo jakos 2 tygodnie od kupna wiec bedziemy to tak zalatwiac :) Myslalem ze moze wystkarczy jakas pier**le kupic za 10 zl i by bylo ale widocznie musi to serwis narpawic :)

Opublikowano

poza zasięgiem :wink4::lol1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy leci do mnie szosa, po 15 latach mtb się przesiadam. I tu rodzi się pytanie, jaką pompkę kupić?? Chce mieć z sobą coś co mi pozwoli nabić te 100psi by dokulać się awaryjnie do domu. Są takie w ogóle?? te naboje co2 dają radę??

Edytowane przez Steav

Opublikowano

te naboje co2 dają radę??
dają radę i zajmują mało miejsca :wink4:

szczególnie na zawodach, gdzie nie masz czasu za wiele- koło popmpujesz w skundę-dosłownie :lol1:

Opublikowano

I o to chodzi :thumbup1: To szukam w takim razie coś na amunicję.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ma ktoś z was rower enduro?

Opublikowano

ma ktoś z was rower enduro?

Co kolega rozumie przez rower enduro? Generalnie enduro to styl jazdy i większość fulli ścieżkowców/AM posiada geometrię ramy itd. wystarczającą do takiej jazdy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.