Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sezon Rowerowy 2016


Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się... do kompletu wpadł Evado 7.0.Po przejechaniu 40km mogę zdecydowanie potwierdzić, iż różnica w komforcie jazdy po asfalcie jest spora.

A wystarczyło do Levela ogarnąć drugi komplet kół crossowych. Wg mnie bez sensu mieć dwa podobne rowery z czego jeden crossowy na szosę. Ale to Twój wybór więc jak tylko jesteś zadowolony to :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na te siodełka to mnie tyłek boli na samą myśl :)

I nie słusznie. Ja w końcu po wielu próbach trafiłem na siodełka, na których trasy 30-50km nie odciskają się bólem na moim tyłku

No i stało się... do kompletu wpadł Evado 7.0.Po przejechaniu 40km mogę zdecydowanie potwierdzić, iż różnica w komforcie jazdy po asfalcie jest spora.

A wystarczyło do Levela ogarnąć drugi komplet kół crossowych. Wg mnie bez sensu mieć dwa podobne rowery z czego jeden crossowy na szosę. Ale to Twój wybór więc jak tylko jesteś zadowolony to [emoji106]1:
Pierwszy pomysł był taki źeby pozbyć się MTB i mieć wyłącznie crossa, lecz po weryfikacji obecnej wartości levela postanowiłem go sobie zostawić. W przyszłym sezonie przesiądzie się na niego moja kobita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w swoim "rowerze" siodełko Velo to chodziłem jak inwalida, założyłem jakieś tanie Authora i jest kolosalna różnica, w końcu jazda na rowerze sprawia mi przyjemność a nie ból :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do siodełek to polecam Selle Royale... Też jak kupiłem swojego Cuba to sprzedałem ori siodełko dołożyłem troche kasy i za ok 150 do 200zl można mieć super siodełko wygodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuciłem siodełka Selle Royal Lookin Sport 15 i są naprawdę super. Cena 100zł/szt

Wysłane z mojego Galaxy S6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam nowych hamulców typu V-Brake oraz klamek do nich... co wybrać Avid ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend bylo grubo pojezdzone:)

9e9e972a30224f124800eb82cfb5e928.jpg

... a nawet poplywane:)

9f392425f4d84c86025e8fb31d222c26.jpg

8e78f088795106ccbfb3d4a7ea35d783.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[emoji106]

Ciekawe jestem jak na tym się śmiga

Jechał Kto w tour de Pologne amatorów?

Byłem kibicować, siana bukowina jest masakra: kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam roweru MTB 29". Sztywna rama najlepiej karbon.

CO możecie polecić?

Myślałem o krossie b9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecicie siodełko koledzy? Myślałem że się przyzwyczaje do mojego,ale po zrobionych w sumie 1700 km dalej mnie tylek boli po 20km nawet w pampersie. Obecne siodło to oryginalne jakie było w evado 4.0 czyli selle Royal viper

Wysłane z mojego C6903

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem na Selle Royal Lookin Sport 15. Mam takie w dwóch rowerach i jak dla mnie są bardzo dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne jest podobne do tego co podałeś i właśnie dosyć niewygodne...

Wysłane z mojego C6903

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojciec jechał, ja zrobiłem trochę trasy razem z peletonem.

Ale gliczarów wymiata.


tu taki mały POV z treningu dzień przed :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no daje rade :D tylko że ja waże stówe i z podjazdami u mnie jest cieżko. Ale gliczarów wymiata, polecam każdemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to siodło jest bardzo zbliżone do tego, które Ci podałem kilka postów wcześniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...