Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Montaż halogenów (przedlift)


szymek

Rekomendowane odpowiedzi

Orginalna instalacja to zupełnie inna bajka i samemu w ten sposób raczej będzie bardzo trudno to zrobić - chodzi o takie funkcje jak: po włączeniu halgenów po zgaszeniu świateł mijania halogeny już się nie zapalają trzeba ponownie kliknąc przycisk, podobnie jest po zgaszeniu auta.

Ale to dopiero po II lifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blind11111220 ale to nie zmiania faktu że ty instalcje całą masz i wystarczy tylko z lap wyciągnąć odpowiednie kabelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. u mnie w `98 jeśli zostawie włączone halogeny (w sumie zła nazwa, powinno być przeciwmgłowe, halogen to typ żarówki), to jeśli wyłączę silnik, lub światła i potem znowu włączę to przeciwmgłówki znów się palą, po II lifcie zmienili to i jest tak jak z ogrzewaniem szyby czyli po unieruchomieniu trzeba za każdym razem włączać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta!

Koledzy zmienilem ori lampki z halogenami na depo(ringi) i musze sobie teraz zamontowac jak haloegeny w zderzaku.

Tylko kture teraz przewody mam pociagnac z kostki przy lampie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, audi z 97 roku, halogeny ori były w lampach pzeliftowych. Wymieniłem je na depo zespolone. Została mi jedna kostka (pewnie od halogenów). Teraz pytanie, czy jak dokupie halogeny z wersji poliftowej i podepne je pod tą kostkę to czy halogeny będą normalnie działały? Czy halogeny z wersji poliftowej pasują bez problemu w zderzak z przed liftu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie miałem halogenów miałem zwykłem H4 teraz zmieniam na polift-a zderzak z halogenami.

Teraz pytanie bo kumpel mi mówił że możliwe że jakaś orginalna instalka tam jest prawda to?? nawet wł do nich niema :wallbash:

Grzesiek jakbyś miał po pierwszym lifcie to byś miał instalkę do halogenów, a tak to lipa, trzeba ciągnąć nową :wink4:, włacznik, troszkę kabelków, i przekaźnik, u mnie wszystko leży i czeka na montaż, tak poza tematem ile dałeś za zdesio, daj na priva :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, audi z 97 roku, halogeny ori były w lampach pzeliftowych. Wymieniłem je na depo zespolone. Została mi jedna kostka (pewnie od halogenów). Teraz pytanie, czy jak dokupie halogeny z wersji poliftowej i podepne je pod tą kostkę to czy halogeny będą normalnie działały? Czy halogeny z wersji poliftowej pasują bez problemu w zderzak z przed liftu?

w mojej 97, + do przeciwmgielnych byl w duzej kostce do lampy nie pamiatam ktory kolor (moze bialo zielony hmmm) ale napewno z tych malych pinow.

multimetr do reki i trzeba sprawdzic, przy wlaczonym przycisku pojawi sie + na kablu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję troszkę kotleta. Nie mam ori wiązki od przeciwmgienych, kupiłem zderzak z halogenami i chciałbym zrobić instalację z przekaźnikiem. W pierwszym poście w tym temacie jest napisane przekaźnik 30A z nóżkami 30,85,86,87 na allegro są jednak tylko przekaźniki 30/40A i z pięcioma nóżkami 30,85,86,87,87a czy taki przekaźnik będzie dobry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda że na alledrogo są tylko takie przekaźniki jak piszesz, sam wczoraj szukałem i bez problemu trafiłem na odpowiedni przekaźnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja montowalem i plus idący do przekaznika wziałem ze skrzynki rozdzielczej takze zrobilem plus tak ze po wyciagnieciu kluczyka odcina prąd. halogemy podpialem bezposrednio pod przekaznik i przekaznik pod + i mase no i do tego przycisk. wszystko swietnie dziala. no i hallo mozna właczyc bez właczania zadnych świateł. a po wyciagnieciu kluczyka wszystko sie wyłącza.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem ori halogenów w lampach a chciałem założyć od polifta i mam pytanie odnośnie instalacji, chciałem żeby halo świeciły się niezależnie, więc pytanie, czy nic się nie będzie działo jak podłączę je bezpośrednio pod aku? Oczywiście dając bezpiecznik po drodze, nic się nie będzie działo jak nie będzie żadnych przekaźników? I w takim przypadku gdzie podłączyć się w włączniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolegą Goofer robimy zakup halogenów z ebay'a. Ktoś jeszcze może jest chętny albo ma jakieś opinie na temat tych światełek???

AUDI A4 b5 94-98 FRONT GRILLE + FOG LIGHTS LAMPS SET | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...