Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem ostatnio, że można by grilla zrobić, nawet na Plantach koło sceny, ale mało było osób zainteresowanych :gwizdanie:

Ja moge zabrac grill, węgiel i rozpałki..., niech kazdy kupi dla siebie jakieś jedzonko i cos sie wykombinuje :good:

Dodałem ankiete odnośnie grilla na najblizszym spocie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zagłosowałem na tak, aczkolwiek tak jak pisałem prawdopodobnie mnie nie bedzie ;( :wallbash:

w przypadku kiedy grill wypali, to moze impra sie przeciągnie ,a wtedy jest szansa że na koniec balangi się załapie - mam tu na myśli godzinę 18-ta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wybieram.

Tyle że F1 jest o 14 więc mogę się trochę spóźnić. NO i o ile nic innego nie wypadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na parkingu to nie jest najlepszy pomysł, ale..., pytałem kilka dni temu czy ktoś zna fajną miejscówkę to nikt nie podjął tematu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na parkingu to nie jest najlepszy pomysł, ale..., pytałem kilka dni temu czy ktoś zna fajną miejscówkę to nikt nie podjął tematu :gwizdanie:

Oj Sławciu ja podjołem :gwizdanie: no tyle że 30 km od Resy :decayed:

Witam :hi:

co do grila i dobrej miejscowki to moze by sie znalazla tylko ze 20km od rzeszowa i byloby to miejsce w ladnej okolicy las i wszystko przygotowane pod grila lawki stoly. Co Wy na to ????

A w którą strone 20km ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na parkingu to nie jest najlepszy pomysł, ale..., pytałem kilka dni temu czy ktoś zna fajną miejscówkę to nikt nie podjął tematu :gwizdanie:

Oj Sławciu ja podjołem :gwizdanie: no tyle że 30 km od Resy :decayed:

Witam :hi:

co do grila i dobrej miejscowki to moze by sie znalazla tylko ze 20km od rzeszowa i byloby to miejsce w ladnej okolicy las i wszystko przygotowane pod grila lawki stoly. Co Wy na to ????

A w którą strone 20km ? :wink4:

W strone Sokołowa lub jak kto chce Lublina :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagłosowałem na tak, aczkolwiek tak jak pisałem prawdopodobnie mnie nie bedzie ;( :wallbash:

w przypadku kiedy grill wypali, to moze impra sie przeciągnie ,a wtedy jest szansa że na koniec balangi się załapie - mam tu na myśli godzinę 18-ta :naughty:

:polew: Ja proponuje Marcinowi przymusowo zmienić nicka na Pan_absencja :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagłosowałem na tak, aczkolwiek tak jak pisałem prawdopodobnie mnie nie bedzie ;( :wallbash:

w przypadku kiedy grill wypali, to moze impra sie przeciągnie ,a wtedy jest szansa że na koniec balangi się załapie - mam tu na myśli godzinę 18-ta :naughty:

:polew: Ja proponuje Marcinowi przymusowo zmienić nicka na Pan_absencja :polew: :polew:

byle nie abstynencja :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie orientujecie się czy w Rzeszowie jest coś takiego jak kiedyś w TopGear pokazywali jak kolesie ta takich małych motorkach podjeżdżali pod imprezę, składali motorek i jechali autem pod twoją chatę? :kox:

Bo skoro grill....

Postaram się być :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagłosowałem na tak, aczkolwiek tak jak pisałem prawdopodobnie mnie nie bedzie ;( :wallbash:

w przypadku kiedy grill wypali, to moze impra sie przeciągnie ,a wtedy jest szansa że na koniec balangi się załapie - mam tu na myśli godzinę 18-ta :naughty:

:polew: Ja proponuje Marcinowi przymusowo zmienić nicka na Pan_absencja :polew: :polew:

byle nie abstynencja :evil:

:polew::tongue4:

ja Wam dam :bokser: :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co tak cwaniakować? Masz tak krytykować to lepiej w ogule nie pisz. Każdy jeździ czy chce albo tym na co go stać.

są fotki jest opinia, jest forum są posty , nie chce mi się wklejać vagów pięknie zrobionych za małe pieniądze i tu nie mam nic do właścicieli aut, bo prywatnie na pewno są za***istymi kumplami , tylko o sposobie ich tuningu, , poprostu są słabe :confused4: , a to że mam B5 z 2000r nie ma nic do rzeczy, bo jak ktoś mi napisze ,że moje auto to kibel , to nie latam i się nie rzucam tylko chciałbym poznać przyczynę tej wypowiedzi , sam poluję na jakieś ładne MKII i chcę zrobić z niego culta , bo uważam ,że to piękne auta. Kurfa normalnie jak dzieciaki haha , skarżą się kolegom, jak masz problem napisz do mnie porozmawiamy. tyle odnośnie tematu z fotkami. Nie wiedziałem ,że to będzie taką wielką aferą , to jest tylko moje zdanie. Przepraszam jak kogoś uraziłem, swoim postem :cool1::good:

Co tam w Resie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...