Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

I po co tak cwaniakować? Masz tak krytykować to lepiej w ogule nie pisz. Każdy jeździ czy chce albo tym na co go stać.

są fotki jest opinia, jest forum są posty , nie chce mi się wklejać vagów pięknie zrobionych za małe pieniądze i tu nie mam nic do właścicieli aut, bo prywatnie na pewno są za***istymi kumplami , tylko o sposobie ich tuningu, , poprostu są słabe :confused4: , a to że mam B5 z 2000r nie ma nic do rzeczy, bo jak ktoś mi napisze ,że moje auto to kibel , to nie latam i się nie rzucam tylko chciałbym poznać przyczynę tej wypowiedzi , sam poluję na jakieś ładne MKII i chcę zrobić z niego culta , bo uważam ,że to piękne auta. Kurfa normalnie jak dzieciaki haha , skarżą się kolegom, jak masz problem napisz do mnie porozmawiamy. tyle odnośnie tematu z fotkami. Nie wiedziałem ,że to będzie taką wielką aferą , to jest tylko moje zdanie. Przepraszam jak kogoś uraziłem, swoim postem :cool1::good:

Co tam w Resie :cool1:

Ok !! Pozdrawiam ... właściciel "kibelka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co tam w Resie :cool1:

witaj IVErson :hi: , w Resie mamy piękną pogodę i piękne kobitki :wink4::tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj IVErson :hi: , w Resie mamy piękną pogodę i piękne kobitki :wink4::tongue4: :tongue4:

podobno Tarnobrzeżanki ładniejsze Skalar mi mówił :cool1: , widzę że imprezka Wam się szykuje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że imprezka Wam się szykuje :cool1:

coś w tym stylu :kox:

witaj IVErson :hi: , w Resie mamy piękną pogodę i piękne kobitki :wink4::tongue4: :tongue4:

podobno Tarnobrzeżanki ładniejsze Skalar mi mówił :cool1:

:polew: :polew: zapewne z tamtych okolic ma żoneczkę i dlatego tak pisze :tongue4: , a tak serio to podobno najładniejsze z okolic Jarosławia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam narazie po-spotowane, audiczka dostala szczala w dupe i najblizszy wyjazd ma do blacharza :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam... Po Jarosławiu nieraz chodzą konkretne sztuki :kox:

Jak ktoś lubi dresy, złote łańcuchy do pasa i BMW to tam w sam raz dodatek znajdzie :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 21:01_________________________________________________

są fotki jest opinia, jest forum są posty , nie chce mi się wklejać vagów pięknie zrobionych za małe pieniądze i tu nie mam nic do właścicieli aut, bo prywatnie na pewno są za***istymi kumplami , tylko o sposobie ich tuningu, , poprostu są słabe :confused4: , a to że mam B5 z 2000r nie ma nic do rzeczy, bo jak ktoś mi napisze ,że moje auto to kibel , to nie latam i się nie rzucam tylko chciałbym poznać przyczynę tej wypowiedzi , sam poluję na jakieś ładne MKII i chcę zrobić z niego culta , bo uważam ,że to piękne auta. Kurfa normalnie jak dzieciaki haha , skarżą się kolegom, jak masz problem napisz do mnie porozmawiamy. tyle odnośnie tematu z fotkami. Nie wiedziałem ,że to będzie taką wielką aferą , to jest tylko moje zdanie. Przepraszam jak kogoś uraziłem, swoim postem :cool1::good:

Scyzoryk, scyzoryk tak na mnie wołają... :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka Sławek :hi:

u nas też piękna się zapowiada :kox:

widzę że na liście zlotowej jesteś ... bardzo się cieszę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zgodnie z wynikami ankiety robimy jutro grilla na spocie. Każdy kto jest na niego chętny niech kupi sobie jakies jedzonko. Reszte ja zorganizuje

siemka Sławek :hi:

widzę że na liście zlotowej jesteś ... bardzo się cieszę :good:

No jestem na liście i bardzo chciałbym być na zlocie, ale to czy pojade bedzie zależało od tego jak Angela bedzie sie czuła :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam taka nadzieje :wink4: Narazie (odpukać) wszystko jest w najlepszym porządku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam taka nadzieje :wink4: Narazie (odpukać) wszystko jest w najlepszym porządku :kox:

a co będzie?? O czy /\ :naughty::cool1: , czy nie chcecie wiedzieć ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...