Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polecam sonax


-RamzeS-

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na carrefourze rano trafiłem na letnie płyny do spryskiwaczy Sonaxa. Xtreme nano taki fioletowy za 9,99zł/4l i cytrynowy za 8,99/4l. Wziałem oba na próbę, cena chyba OK, bo półka już prawie pusta była tylko 3 pojemniki stały...

Normalnie po ponad 20zł są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamil86_Wwa

Ostatnio kupiłem preparat Sonax do chromów. Efekt...wodą już lepiej bym doczyścił te chromy :). Generalnie kupiłem, wypróbowałem i wywaliłem do śmieci. Spróbuję teraz z pastą autosol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem preparat Sonax do chromów. Efekt...wodą już lepiej bym doczyścił te chromy :). Generalnie kupiłem, wypróbowałem i wywaliłem do śmieci. Spróbuję teraz z pastą autosol.

Kamil, czy to był Sonax do chromu i aluminium?

Kupiłem to z myślą o wyczyszczeniu ramki grila w mojej b7, ale doczytałem się na odwrocie, żeby tego nie używać na chromowanych plastikach.

Czy ktoś to próbował?

Wysłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamil86_Wwa
Ostatnio kupiłem preparat Sonax do chromów. Efekt...wodą już lepiej bym doczyścił te chromy :). Generalnie kupiłem, wypróbowałem i wywaliłem do śmieci. Spróbuję teraz z pastą autosol.

Kamil, czy to był Sonax do chromu i aluminium?

Kupiłem to z myślą o wyczyszczeniu ramki grila w mojej b7, ale doczytałem się na odwrocie, żeby tego nie używać na chromowanych plastikach.

Czy ktoś to próbował?

Wysłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk

To kupiłem autokosmetyki.pl - Do chromu, metali, SONAX pasta do chromu i aluminium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sonax to dobra marka , ostatnio np kupilem na próbe PB natural look jak dla mnie to wcale mi sie nie podoba wole efekt extreem mat sonaxa a moze ktos chce oddam za 3 dyszki caly praktycznie pluss pp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co polecacie do ramki chromowanej? chciałbym ją jakoś doprowadzić do ładu po zimie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywam tego wosku

SONAX - Polish & Wax Color Nano Pro Czerwony :: 296400 :: myjauto.pl - autokosmetyki, chemia samochodowa, kosmetyki samochodowe, sonax, CarPlan, plak, prestone, stp

jestem bardzo zadowolony trwalosc efekt latwosc aplikacji na wysokim poziomie jak za takie pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś z Wołomina! Wal do mxnowickich, Pawła i Wioli w Wawie: MX NOWICKI kosmetyki samochodowe, auto detailing, zaprawki lakiernicze

Często organizują spoty, wielu detailerów, którzy ogarniają autodetailing jest z WWL, potrafią zamieszać projektami więc podejrzewam że będą mieli coś do aluminium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woski koloryzujace mozna stosowac tylko na lakierach akrylowych, bez lakieru bezbarwnego, gdy so mocno porysowane/utlenione - inaczej nie ma to sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamil86_Wwa
a tego Autosola można gdzieś kupić w stacjonarnych sklepach?

Podjedź do Moto-akcesoria, np. w Markach i tam mają autosol. A dzisiaj byłem kupować rzeczy do czyszczenia autka i pasty autosol są też w Norauto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...