Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)


cabanmat

Rekomendowane odpowiedzi

zmyj tego plaka jakimś APC i dopiero aplikuj coś dedykowanego do plastików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmyj tego plaka jakimś APC i dopiero aplikuj coś dedykowanego do plastików

No zobaczymy czy coś da:)

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

ew coś polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam środki o których mowa kilka postów wyżej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, słuchajcie mam pytanie, a nie wiem czy nie mieszam zbytnio :) Mam Poorboys Natural Look. Z tego co wiem to jest on do plastików, winylu i gumy. A czy przed jego uzyciem trzeba np. kokpit wyczyścić czym wcześniej? Posiadam jeszcze Koch Chemie Mehrzweckreiniger wiem że jest on do bardzo zabrudzonych plastików itp. Zastanawiałem się czy należy go np użyć przed PB Natural Look? Czy będzie to przesada i PB sam poradzi sobie z lekkimi zabrudzeniami typu stary plak, kurz, jakieś tłuste naloty itp. Czy są jakieś za a może przeciw stosowania ich razem? Będę wdzięczny za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega sobie kupił subaru to deska dosłownie świeciła się od plaka. Akurat przyjechał się pochwalić nabytkiem jak czyściłem sobie auto, dałem mu pędzelek i APC (surfex hd) w słabym roztworze z wodą i jak zaczął śmigać po tej swojej czystej desce to było pełno piany :facepalm: Wytarte fibrą i na to natural look i koleś który od zawsze używał plaka i innych marketowych środków do pielęgnacji twierdząc że są ok bardzo zmienił zdanie.

Natural look to dressing, który nakładasz na wyczyszczoną powierzchnię, najlepiej jakimś APC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki maly problem. Szukam środka, prawdopodobnie niemieckiego do czyszczenia wnętrza. Powiem tak. Kiedy kupiłem auto w Niemczech i poczułem jego zapach nie mogłem wyjść z podziwu. Koleś uzywal jakiegoś środka, który sprawial ze w starym aucie 10letnim pachnialo jak by co wyjechal z salonu. Szukałem juz wielu środków ale to nie to. Ktoś mi kiedyś powiedział ze jest niby jakiś niemiecki środek do czyszczenia wnętrza które sprawia zapach auta jak z salonu. Orientuje się ktoś cos na ten temat czy ja po prostu mam omamy juz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak szukanie igły w stogu siana ;) Szukaj sobie innego, na 100% coś Ci podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych "bardziej wyrafinowanych" proponuję POLISHANGEL SNOWCAKE, jest naprawdę fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych "bardziej wyrafinowanych" proponuję POLISHANGEL SNOWCAKE, jest naprawdę fajny

Dzięki A możesz polecić stronkę gdzie to mogę dostać? Na ich głównej brak towaru. A na allegro nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, od pół roku używam Poorboy Natural Look. Wcześniej różnych środków używałem. Ten jest narzazie najlepszy, wynik zbliżony do nowych elementów - oczywiście przy normalnie utrzymanym wnętrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo:

http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/sam/polishangel/polishangel-snowcake.html

Natural Look bardzo dobry ale PA Snowcake to klasa sama w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo:

http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/sam/polishangel/polishangel-snowcake.html

Natural Look bardzo dobry ale PA Snowcake to klasa sama w sobie.

Dzięki wielkie. Produkt zakupiony. Teraz czekamy na paczkę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem w Accordzie PB Natural Look i teraz w Audi i to jest najlepszy środek jaki spotkałem, poza tym pachnie rewelacyjnie. Szkoda tylko, że jeśli na plastiki drzwi padną krople deszczu to robią się zacieki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś preferuje zupełny mat, tak jak ja to wg mnie na plastikach Audi swietny jest Gtechniq Matte Dash.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...