Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oklejanie dekorów w Audi folią 3M


Kamil8

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy ktoś ma już jakiś dłuższy czas folię za 25-30pln oklejoną na dekorach??? Jak z trwałością??? Bo zastanawiam się czy iść w 3M (cena 180pln) czy zaryzykować coś z tych tańszych, w wątku wcześniej pisaliście, że 3M też potrafiła się odklejać :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam folię carbon z tych tańszych od ponad roku i nic się nie dzieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie można kupować tańszą, ja brałem jedną z tańszych i siedzi już prawie rok [emoji3]

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co wydawać kasy na 3M jak można taniej kupić. Mojemu koledze tańszy zamiennik trzyma już 1,5 roku i nawet gdyby mu nie wytrzymał to kupuje znowu i ma na jakiś czas w tanich pieniądzach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz tańsza niebieska i trzyma się dobrze chociaż w aplikacji była trochę gorsza niż ta 3M, w czesniej miałem czarny połysk 3M to jednak struktura była bardziej wyczuwalna 

Edytowane przez Toskańczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze nie ma co isc w 3M bo to tylko folia i zawsze jest ryzyko, ze Ci sie odklei. Latwiej dokupic tansza. Tzn latwiej.. W portfelu wiecej zostaje :) Ja mam jakas zwykla carbon od kolegi i trzyma sie bardzo dobrze juz kilka miesiecy. Zerknij w moim temacie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie drodzy, a czy mogę okleić swoje dekory jeśli posiadam wzór rybiej łuski? Nie będzie ta łuska przebijać przez folię? Chciałbym nakleić teraz szczotkowane aluminium... Może macie namiar na jakąś grubszą folię? Szkoda mi ścierać papierem trochę tę łuskę... :(

 

Może ktoś z was korzystał z folii 5D carbon, połysk? 

Spodobała mi się srebrna wersja :D

Edytowane przez VNC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ta folia pod wpływem temperatury kurczy się jak np. rurki termokurczliwe?

Widzę, że dużo osobom nie podoba się drewno w aucie. A co myślicie o czymś takim?

http://www.auto.cz/audi-a4-2000-2004-cesky-sen-1624/foto?foto=5
Mam czarne wnętrze i czarne skóry. Ma ktoś coś w ten deseń u siebie? Oczywiście zastanawiam się nad ciemnym kolorem drewna a nie jasnym i ma się świecić jak psu nos :)

Edytowane przez windus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarze, zeby byly dekory ciemniejsze niz te ze zdjec. Oklejanie dekorow folia na wzor drewna nie da Ci dobrego efektu. Drewno musi miec polysk. :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem... Chciałbym takie ciemne:

http://www.troja.sklep.pl/audi-a4-b6-b7-listwy-dekory-1wv-drewno-p-2609.html

a nie np. takie:

https://sprzedajemy.pl/dekory-listwy-audi-a4-b6-b7-s-line-drewno-komplet-stan-igla-zlotow-6bea9f-nr51607272

Chcę utrzymać w ciemnej tonacji. A na połysku o którym wspomniałeś najbardziej mi zależy... Waszym zdaniem drewno aż tak źle wygląda? Lepsze jest szczotkowane aluminium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś jednak zdecydował się na te jasniejsze mam komplet na sprzedaż.  Szczegóły w dziale sprzedam części.  

Edytowane przez Onyks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jasne mi się nie podobają... ale widzę, że na alledrogo z 3M jest tylko jasne drewno. Pozostaje mi albo kupić używki dekorów albo może pomyślę nad oklejeniem ich imitacją szczotkowanego aluminium. Zamontowałem oświetlenie ambiente w lampce i chcę dać chromy na ESP, uchwycie kubka i wizytowniku.  Może dobrze by się to komponowało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre:lol: coś w tym musi być, że większość osób odradza drewno. Zrobię szczotkowane aluminium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co myślicie o oklejeniu dokładki pod zderzak np. tym 

http://allegro.pl/folia-okleina-carbon-5d-3-warstwy-polysk-152x50cm-i6853776127.html#thumb/4

chyba ogarnę to w garażu + opalarka powinno to wyglądać chyba oki.  

dokładka.JPG

 

Edytowane przez Mariox37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oklejalem folia 3M carbon o ciut jasniejszym odcieniu:) efekt super, calkiem inne auto. Oryg byly dekory tzw rybia luska ,ktory szybko sie rysuja..

Screenshot_20180404-090244.png

Edytowane przez adeksus89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia carbon 3M  zawsze bedzie dobrze wyglądać choć na rynku jest od ponad 10 lat. 3M stosuje bardzo dobry klej i folię termokurczliwą.

Lepszy jest bez porównania ori carbon , minusem jego jest tylko cena.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywa dla carbonu:

AB580775-DB18-4866-8386-65953C1088E8.jpeg

Szczotkowane aluminium, kolor titanium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...