Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BMW 525D E39 2002r czarny sedan.


PABLO

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślę nad programem bo jeszcze żadne auto nie hamowałem i nie robiłem programu, w A4ce z wolnossakiem 2.6 V6 nie było sensu robić :grin:

Chciałbym by miało moc tak jak 3.0D 184KM lub 192KM co miały po lifcie i to już wystarczy w zupełności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten silnik choc wol roboczy to ma problemy z termika... wiec ingerencja w program moze go troche gotowac. No chyba,ze polift juz jest OK,albo zamierzasz zmienic coolera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten silnik choc wol roboczy to ma problemy z termika... wiec ingerencja w program moze go troche gotowac. No chyba,ze polift juz jest OK,albo zamierzasz zmienic coolera .

Dzięki za info stranger dowiem się co w trawie piszczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ładować, dbać tylko by była w bardzo dobrym stanie, ogarnąć kilka rzeczy i się cieszyć z jazdy, za rok może sprzedam.

a no co zmianka by była? co planujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znowu kupi BMW to go wyrzucę ze znajomych na facebooku :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja poklepe po plecach :decayed: zmiana E39 to tylko na e60 :naughty:

tylko czemu to e60 jest takie brzydkie w środku:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paput - też myślałem, że BMW jest w środku brzydkie, dopóki sam nie kupiłem e91 LCI. Jak już kiedyś pisałem, z BMW jest taki problem, że na zdjęciach wygląda jakoś tandetnie, a w rzeczywistości są materiały tej samej jakości co w Audi, ale z jedna wielką zaletą - jest cholernie ergonomicznie :wink: Ma za to inne wady, np. dźwięk zamykanych drzwi, czy klapy (jakby w puszkę po napoju tłukł), ale to już nie będę się rozpisywał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znowu kupi BMW to go wyrzucę ze znajomych na facebooku :grin:

KIA :grin:

---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ----------

a no co zmianka by była? co planujesz?

Chciałbym A8 D3 :slina:

Na mniejsze jakoś ciężko będzie się przestawić..

---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ----------

paput - też myślałem, że BMW jest w środku brzydkie, dopóki sam nie kupiłem e91 LCI. Jak już kiedyś pisałem, z BMW jest taki problem, że na zdjęciach wygląda jakoś tandetnie, a w rzeczywistości są materiały tej samej jakości co w Audi, ale z jedna wielką zaletą - jest cholernie ergonomicznie :wink: Ma za to inne wady, np. dźwięk zamykanych drzwi, czy klapy (jakby w puszkę po napoju tłukł), ale to już nie będę się rozpisywał :decayed:

Coś w tym jest co piszesz muszę przyznać, szkoda że w audi nie robią tego boku wyprofilowanego jak siedzi pasażer dużo ładniej to wygląda niż audi.. Tutaj w becie wszystko chodzi ciężej tzn. zamykanie drzwi, teraz jak się przejadę moją byłą A4ką to mam wrażenie jak by smar wylał czy coś tak lekko chodzą zwłaszcza tylne drzwi. Tak samo z wspomaganiem kierownicy, nie chodzi tak lekko jak w audi co nie znaczy że człowiek się męczy czy bolą ręce od sterowania, jest inaczej po prostu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrze ze kiera nie chodzi tak lekko . Przejedz sie sportowym samochodem to zrozumiesz po co tak jest....

Co do brzydkiego e60 w srodku...hmm zalezy od wersji i trzeba siasc i sie przejechac. Na mnie np wodotryski i 100 kontrolek/przyciskow nie robi wrazenia(chociaz Panamera jest przyjemna) ale sa gusta i gusciki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten silnik choc wol roboczy to ma problemy z termika... wiec ingerencja w program moze go troche gotowac. No chyba,ze polift juz jest OK,albo zamierzasz zmienic coolera .

Cos chyba ci sie myli z tds-em ktore rzeczywiscie sie przegrzewaly ale te silniki to calkiem co innego , to ze ma ta sama pojemnosc nic nie znaczy :whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest CR niemalże identyczna konstrukcja co 530D i tak jak dziadek pisze :)

Zastanawiam się czy jest sens zakładać ksenony w ogóle do tego auta bo dzisiaj w nocy kolejna kontrola, przez te 3 miesiące miałem już tyle kontroli co A4ką przez 7 lata :facepalm:

Tak to bym musiał spryski zakładać bo nie ma, samopoziom niby jest, całe auto czesali i sprawdzali nawet torbę czy nie mam jakiś ostrych narzędzi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy E60 tak czesają :decayed:

Jak mialem to nie bylo ani jednej kontroli :decayed: Moze jeszcze od koloru zalezy albo wyrazu twarzy kierownika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy E60 tak czesają :decayed:

Jak mialem to nie bylo ani jednej kontroli :decayed: Moze jeszcze od koloru zalezy albo wyrazu twarzy kierownika :wink:

Napewno od tego.

Mam czarne od 2 lat i ani jednej kontroli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale popatrzcie na Pablo.. czy on nie wygląda jak mafia? :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tym bardziej że w dresie nie jeżdżę a wczoraj dość elegancko byłem ubrany, nie na sportowo :decayed:

jedręk czy wyglądałem w Bukowinie na mafioso?:grin:

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

577166_522065424513947_2115207532_n.jpg

Sprawdzałem teraz temperaturę z dedykacją dla Moskala :lol1: i przy okazji można zauważyć jak długo trzyma temperaturę w ten upalny dzień webasto silnika, auto zaparkowałem o 10:00 a zdjęcie zrobione przed chwilą o 18:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...