Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] [Warszawa] Moja A4


moro99

Rekomendowane odpowiedzi

Cieżkie czy nie - ważne że nie połamią/pokrzywią się na pierwszej lepszej dziurze - wiem coś o tym - miałem z ATS DTC doczynienia na polskich dziurach i walić takie lekkie felgi w naszym asfaltowym "off-road'zie" :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze moje zdanie nie bedzie obiektywne ale ten wzor chyba bardzo basuje do tego kombiaka :D - zastanawialem sie nad felgami od RS'a (np RS6) te wieloszprychowe gladkie) ale te chyba oddaja klimacik :) - no i nie widze ich za czesto :D

zdjecia nie oddaja tego widoku :)[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 22:44_________________________________________________jest troche czystszy niz zawsze :)

Jeszcze kiedys po woskowaniu bede musial dac fotki :P

DSCF0556.JPG

DSCF0549.JPG[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 21:22_________________________________________________tak jak powiedzialem wrzucam fotki po wosku + myciu

No wyglada naprawde niezle :)

DSCF0960.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce relingow :)[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 22:16_________________________________________________Piekny dzien akurat mam wolne w pracy sie nudzilem wiec postanowilem wyprobowac wosk TURTLE BEACH ICE na autku

Na opakowaniu napisane jest ze "woskowanie w 10 min" - i jest to prawda - jak woskujesz malucha lub mini (to pierwsze)

Z avantem nie jest juz tak rozowo ale ...

... ale jest o niebo lepiej niz z woskiem np Turtle Beach Color ktory nakladalem ok 5 - 6 h (rozbilem sobie na 2 dni :) )

Woskowanie Avanta trwalo +/- 40 min wiec czas jest naprawde swietny - nakladanie jest proste i bezproblemowe. wylewasz troszeczke na gombeczke (w zestawie) i jazda :) po przewoskowaniu elementu wycierasz szmatka (a jakze dodana do zestawu) i po klopocie.

Jak dla mnie wosk bomba. Bylem lekko sceptyczny bo konsystencje ma wody ale przy nakladaniu to bajka normalnie. Moge smialo polecic.

A tak sie prezentuje Avancik po wosku (kola tez pociagniete) - a wlasnie tym woskiem mozemy woskowac wszystko lakier, gume, plastik bez bialego nalotu i bez smug (nie testowalem na wycieraczkach - za nowe sa :P).

Przed zdjeciami dodam iz to jest moj drugi wosk nalozony wlasnorecznie na autko - mam nadzieje ze wmiare dobrze to zrobilem.

DSCF1042.jpg

DSCF1043.jpg

DSCF1050.jpg

DSCF1054.jpg

DSCF1057.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wosk bardzo natłuszcza

polecam po wosku walnąć politure do lakieru nanieść ją odczekać godzinke i pucu pucu szmatką, efekt jest o nieeebo lepszy. kup sobie jutro w tesco bo maja 22% taniej w ten weekend, jakis sonax albo cos z tego rodzaju. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz lepiej autko stoi :good: Przemyśl sprawę poliftowych lamp, autko bardzo młodnieje po tym zabiegu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do rzeczy ktore bede chcuial zrobic

z wygladu to napewno lampki + Xenony

z mechaniki cos ok 200 - 230 KM (na poczatek sam chip na 180 - jak sie uda to na wiosne)

FMIC, turbulum obowiazkowo i zapewne heble od A6 te 312mm[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 10:37_________________________________________________i kolejne zmiany w autku - powoli ale sukcesywnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam zawieche na aucie.

Roznica w wygladzie jest a w twardosci tez i to znaczna. Jest naprawde sporo twardziej niz na 1BE - nie spodziewalem sie ze bedzie az taka roznica :)

nie jeczą Ci te amorki? szczegolnie jak jest wilgotno?

I kolejna zmiana stylistyczna :)

Tym razem dokupilem lamki DEPO dzielone a'la ori Valeo

efekt jak dla mnie bardzo dobry

zdjecia robione tel kom

i nawet ladnie swieca jak na H7 :) - porownania z starymi nie ma - planuje w przyszlosci wsadzic zenona w nie :)

no coraz ladniejsza ta paskuda :decayed::good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna furka dobre mody na pczatek fajnie wygladaja te lampki tez musze nad takimi pomyslec ;p ale brakuje mi jednej rzeczy mianowicie na avanta to musza byc relingi bo jakis taki goly sie wydaje ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...