Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe opony. JAKIE??


KaMaZ87

Rekomendowane odpowiedzi

Bry wszystkim chce kupic nowe opony w cenie do 300 zł sztuka. Moją uwage zwróciło dwie opony. Barum bravuris 2 i Wanli S1088. Rozmiar jaki mnie interesuje to 205 lub 215/50/17. Ma ktos jakies sugestie, uwagi która lepsza a moze jeszcze innego producenta polecacie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupilem Nokian H i jestem zadowlony :) dalem za nie 1100 z przesylka :) Oponki dobrze odprowadzja wode , dobrze sie jezdzi :) A czy sa glosne ? nie wiem, zalezy na jakim asfalcie, jak dobry to cisza, jak ten taki chropowaty, to je slychac, ale na takim to kazde bedzie slychac :) Mam je juz ponad rok i dalej jak nowe wygladaja :) Tylko ze ja mam zas 205/55 R16, a nie R17 jak Ty wiec cena moze byc wyzsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie chinczyki jak masz taką możliwość. W tej cenie można próbować znaleźć coś lepszego.

Koledzy dobrze proponują a w każdym razie są to ciekawe opcje.

Nokian, vredestein, barum też jest ok.

Ja w tym sezonie kupiłem hankooki i jak narazie ok. Według ulotki właśnie hankook obecnie idzie w wielu firmach na pierwszy montaż.

Jednak mój typ z tego co wymienili koledzy to chyba uniroyal.

Parę wcześniej miałem Pirelli Cinturato i jak dla mnie przereklamowane. Strasznie szybko się zuzyly.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz barumy 205/50 jest to dosyć dobra czeska opona, a nie jakiś tam chińczyk. Sam chciałem takie kupić ale znalazłem używane. Wanli to szajs szybko się zużywają i są dosyć głośne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiac temu kupilem barum R17 dla barciaka i jest bardzo zadowolony , kupywalem u Hugo , 270 zl sztuka . Napisz do Hugo on Ci zrobi wycene !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Wanli S1088 omijaj szerokim łukiem z naciskiem na bardzo szeroki. Ja ma na jednej osi auto pracuje jak śmigłowiec z kawalerii powietrznej ale takie kupiłem bieżnik piękny i tylko piekny. Czekam na kasę i kupuję w czerwcu Klebery hp3 oczywiście mówimy o 205/55/16. Dwie Kleberki już kupiłem w kwietniu na oponeo i teraz czas na następne. O Barumach słyszałem dobre opinie ja mam zimówki 15 właśnie Barumy i chwale je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zakupiłem Komplet takich ACHILLES ATR SPORT 225/45r17 94W i wszystko jest z nimi OK. nie są głośnie jazda jest na nich przyjemna:wink: a cena około 916zł z wysyłką zapłaciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...