Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AUDI A6 31.12.2005r. 2.0 TDI BRF 136KM. Auto bezwypadkowe do 2013 serwisowane, ale potrzebuje trochę kosmetyki. Jak na 2.0 to dość wyposażone:

- kolorowy fis

- bi-xenon

- mmi kolor

- podgrzewane fotele skórzane

- lusterko westeczne fotochrom + zewnętrzne el. składane

- pakiet rolet

- światła LED tył

i to tyle narazie :decayed:

Zdjęcia:

86060232.jpg

53543960.jpg

75324432.jpg

47107996.jpg

56457023.jpg

99577372.jpg

75666161.jpg

75935109.jpg

36633982.jpg

91689180.jpg

Plany: zrobione

- nowe felgi wzór ROTOR 19" et35 8J

- nowe opony NOKIAN ZLINE 235/35 R19

- zderzak przód RS6 + grill

- zderzak tył s-line polift

- lotka s-line

- fotele s-line pełna elektryka + pamięć kierowcy jeszcze nie ogarnięta ;)

- kierownica polift s-line

- gałka zmiany biegów a4 b8 s-line

- led przód RS6

- sprężyny eibach -30

- program

- etc.... :jerk:

Zdjęcia wyszły kiepsko, ale jak już ogarnę auto to lepszym sprzętem zrobi się zdjęcia

Edytowane przez marcintuchola

Opublikowano

ładna . jakie koszta można na PW :)

Opublikowano

fajny kolorek, nareszcie pokazałeś tego paździerza :decayed: szukaj lotki S-line na klapę bo jest tak.. goło :wink: poza tym mi się podoba. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Lotka będzie, ale nie wiem kiedy :wink: narazie szukam zaslepek sprysków od rs6

Opublikowano

co bedziesz ze zderzakiem modził bo podobno nie pasuje p&p

Opublikowano

Ładna..ale nie wiem jak 140 KM może uciągnąć takie ciężarstwo :wink:

Opublikowano
  • Autor

Co do zderzaka to zostawie lakiernikowi robotę bo zrobi to lepiej niż ja, a co do 2.0 w A6 to masz racje 1 i 2 nie jedzie dlatego będzie program ;) a jak dalej będzie mało to pomyślimy co zrobić żeby było dobrze :wink:

Opublikowano

Ładne auto , a zdradzisz tajemnicę ile miała przebiegu jak ją sprowadziłeś ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tak 249tys ma

Opublikowano

wkładaj cahe algo gtb 2260vk , bedzie pan zadowolony:decayed:

Opublikowano

ciekawe jak na aucie to bedzie wygladac

Opublikowano

No fajna :wink:

Opublikowano

ladne auto, felgi to repliki ? ile kosztowaly ?

Opublikowano

Kolejne fajne autko będzie. Grata słuszne zbierasz-powodzenia :wink:

Opublikowano
  • Autor

Koła już na aucie, teraz tylko obniżyć auto :decayed:

alu1.jpg

alu2y.jpg

alu3a.jpg

Opublikowano

Bedzie dzida :wink:

Opublikowano

Gratki zakupu :good: Zacne plany:naughty: Powodzonka w modzeniu:hi:

Opublikowano

No koniecznie obniżyć! Kurde już się nie mogę doczekać zderzaka rs6 na aucie! Jak nie będzie żadnych problemów to zaraz do mnie wpada:decayed:

Opublikowano

Fajna :thumbup1:. Po zmianie zderzaków będzie jeszcze lepiej :hi:, ale 2.0 TDI w A6 C6 to nie porozumienie...:thumbdown:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.