Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przeciemnianie szyb cena?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ojj Chłopaki , kolego Łega , jak chcesz to zrób sam nikt Ci inny nie zabroni , a jak zrobisz jeden jedyny błąd z folii to będziesz miał pęcherzyki lub inne sprawy ,no więc powodzenia :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
ojj Chłopaki , kolego Łega , jak chcesz to zrób sam nikt Ci inny nie zabroni , a jak zrobisz jeden jedyny błąd z folii to będziesz miał pęcherzyki lub inne sprawy ,no więc powodzenia :decayed:

Powietrze z czasem wyjdzie ale jak mu paprochów naleci to bedzie profi ;-)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam Panowie Odgrzewam temacik.

Chcę u siebie przyciemnić szybki w Avancie tylne, bez przednich bocznych. Kogoś polecićie z Podlaskiego, Białystok okolice, ewentualnie gdzieś nie daleko jechać że by za dzień to zrobić w jakiejśc w miarę sensownej cenie.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Mnie wyszło 450pln za przyciemnienie wszystkich szyb :)

przod tez musi być troche przyciemniony : :)

cały tył: 20%, przod 50%

Opublikowano

Przód wcale nie musi i nawet nie powinien być przyciemniony.

Opublikowano

ktoś poleci kogoś w lubelskim/podkarpackim kto dobrze wykona robotę bez wyciągania szyb?

zamość lublin lub ewentualnie okolice rzeszowa.

przód musi mieć przepuszczalność na poziomie 75%?

Opublikowano

przód musi mieć przepuszczalność na poziomie 75%?

Przód już teraz ma maksymalnie dopuszczoną do ruchu przepuszczalność. Jakakolwiek ingerencja powoduje utratę dowodu.

Opublikowano

przód musi mieć przepuszczalność na poziomie 75%?

Przód już teraz ma maksymalnie dopuszczoną do ruchu przepuszczalność. Jakakolwiek ingerencja powoduje utratę dowodu.

a mi się wydaje ze fabrycznie mam przyciemnione szyby, czyli że mogę stracić dowód? xD

absurd.

dam lekką ściemę :)

Opublikowano

Masz ściemnione fabrycznie do granic możliwości. Czegoś nie zrozumiałeś?

Ściemniaj, to Twoje auto, ale pamiętaj, że to Ty stworzysz niebezpieczeństwo na drodze, jak auta w zbyt ciemnej szybie nie zobaczysz.

Opublikowano

15 czy 20% ciemniej różnicy nie zrobi, jeśli wcześniej było dozwolone 25% :)

bardziej bym się martwił o osoby które ściemniają na 90% tył i przód :)

tak więc, wracam do pytania.

ktoś kogoś poleci w lubelskim/podkarpackim?

Edytowane przez tracer123

Opublikowano

ktoś poleci kogoś w lubelskim/podkarpackim kto dobrze wykona robotę bez wyciągania szyb?

zamość lublin lub ewentualnie okolice rzeszowa.

przód musi mieć przepuszczalność na poziomie 75%?

Miejscowość Rokietnica nr 609190688 Polecam

Opublikowano

Dokładnie, jeżeli ktoś przyciemni przód delikatnie to żeby stracić dowód trzeba trafić na wyjątkowego upierdliwca :)

Opublikowano

Dokładnie, jeżeli ktoś przyciemni przód delikatnie to żeby stracić dowód trzeba trafić na wyjątkowego upierdliwca :)

obyś nie musiał przekonać się na własnej skórze, jak np rozwalisz auto z własnej winy i będziesz chciał naprawić z AC

wtedy zobaczysz jak wartość odszkodowania poleci w dół przez Twoją mądrość do przyciemniania przednich szyb :grin:

Opublikowano

Ja robiłem u chłopaków z Rokietnicy. Koszt z tego co pamiętam to 250 zł i około 2,5 godziny czekania za 5 szyb. Tylne pasażerów wyciągane były, reszta klejona na aucie.

Co do jakości to na razie wszystko się trzyma :P :P


Ja jak robiłem pierwszy przegląd w Polsce mojej A4 B5 sprowadzonej z germani to gość mierzył mi przepustowość przednich szyb bocznych i coś wychodziło 70% , coś mu nie pasowało ale w końcu doszli do wniosku , że to tak fabrycznie :facepalm::D

Opublikowano

Dokładnie, jeżeli ktoś przyciemni przód delikatnie to żeby stracić dowód trzeba trafić na wyjątkowego upierdliwca :)

obyś nie musiał przekonać się na własnej skórze, jak np rozwalisz auto z własnej winy i będziesz chciał naprawić z AC

wtedy zobaczysz jak wartość odszkodowania poleci w dół przez Twoją mądrość do przyciemniania przednich szyb :grin:

Zapewne dzięki mojej mądrości tak będzie. ;) każdy robi jak uważa.

Opublikowano

400 zl w Lodzi..B5 przyciemnialem razem z przodem,ale pewnie za B6 tyle samo by wzieli :) A na miski trzeba wtedy uwazac..moga sie czepiac za przod.Sorry za brak polskich znakow.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

w łodzi gdzie przyciemniałeś?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja w Radomiu za wszystkie szyby 350zl okolo 5 godzin roboty i autko wyjechalo cacy :)

Opublikowano

a w Warszawie kogoś znacie? jak tak patrzę na te ceny to :kox: ja najtaniej znalazłem same tylne szyby w sedanie za 500, a Wy tutaj piszecie że wszystkie 350-400 :decayed:

Opublikowano

A podpowie ktoś gdzie najlepiej udać się z przyciemnianiem szyb w trójmieście ? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.