Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczna wentylacja


biggman

Rekomendowane odpowiedzi

A no no, zawsze taki się znajdzie "kolega/sąsiad"
Przemyślę sobie jeszcze sprawę, jak się skusze to postaram się ogarnąc jakiś trial.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy można użyć panelu z oznaczeniem 8E0919721D w miejscu menu jest przycisk telematik. I ewentualnie zamienić piny w kostce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze mozna- zasada dzialania przycisku jest taka sama (bo o to tutaj chodzi, podobnie jak robia niektorzy ze wykorzystuja przyciski od navigacji)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, akj123 napisał:

A czy można użyć panelu z oznaczeniem 8E0919721D w miejscu menu jest przycisk telematik. I ewentualnie zamienić piny w kostce.

Tak, u mnie mam taki panel i wszystko dziala, musisz wtedy podpiąć się pod pin telematik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglądają sprawa błędu w klimatroniku i zegarach o braku komunikacji czy po takim zabiegu zniknie.

Edytowane przez akj123
blad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy klimatorniku od B7 na pewno trzeba sprawdzić wartość adaptacji w kanale 7 - musi być 0, inaczej klimatronik będzie wyłączał wentylację po wyłączeniu zapłonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakodowałem w sumie pierwsze kodowanie :D bardzo mi się to przyda przy wyjściu z pracy. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla b7 - jeśli ktoś chce tylko przewietrzanie auta po zamknięciu go przez około 15 min. Wystarczy zakodować tylko moduł instruments. Nie ma żadnego błędu na klimatroniku, czy zegarach. A sama funkcja się sprawdza :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2013 o 23:33, majster151 napisał:

U mnie pod przyciskiem navi hula jak trzeba. I jeszcze najprosciej piny zmienic;-)

koledzy który pin w kostce odpowiada za przycisk navi ? chciał bym zmienić i u siebie ale nie wiem w który pin wpiąć ten kabel  z pinu 1 ? może ktoś podpowiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.03.2017 o 06:58, soul87 napisał:

W klimatroncu w adaptacji można ustawić napięcie akumulatora poniżej którego wyłączy się wentylacja

Czy możesz podać kanał adaptacji? Nie widzę odpowiedzi na to pytanie a mój poczciwy VagCom mi nie podpowie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam licznik z b7 w b6 i wszystko fajnie tylko nie przyjmuje mi kodowania kanalu 60. Mam wartod 3331 dodaje ta wpisana w poscie wychodzi 36099. Mimo klikniecia test nie przyjmuje tak duzej i zostaje na 3331. Ogolnie wentylacja po ustawieniu "ventilat on" na chwile ptaszek sie zaznacza i po chwili gasnie ... jakies rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym kodujesz? Jesli vag 3.11 to on nie zakoduje tak duzej wartosci.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vag 4.09 ogarnie. Na tym samym kablu pociagnie

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wyklarować sprawę bo nie jestem pewny czy dobrze kminie, jeśli wstawię do swojej B6 licznik z B7, nie muszę już montować panelu "menu" opcje/funkcje włączenia/wyłączenia wentylacji auta jest z manetki FIS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...