Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1,8t BEX wykres z hamowni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
od nowości na Castrolu jeździł LL wymiany wg zaleceń,

to musisz koniecznie napisac fanatykom tego g...wna co sie dzieje w silniku po jego zastosowaniu :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

zaczynając chyba od serwisu Audi w DE bo to tutaj wszystko robili wg zaleceń :facepalm: a przecież to co powie producent to świętość w większości przypadków

Opublikowano

daj spokój, oni mają klapy na oczach i po za swoimi niczego innego nie widzą

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

to czym ma się kierować klient, który nie siedzi na forum i nie czyta opinii ludzi, którzy wiedza co mówią/piszą, tylko jedzie do ASO z przekonaniem że jak już z niego zdzierają to wie za co i że ma zrobione najlepiej jak się da, bulisz a i tak dostajesz szajs..... co za czasy .....

---------- Post dopisany 19-09-2013 at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany 10-09-2013 at 23:32 ----------

Mechanik zaleca docierać na Benzynie​ przez ok 6-7 tys. km nie można tego zrobić na gazie ?

Opublikowano

te 6 tys to chyba przesada, nowe silniki docieraja sie po 1000km

Opublikowano
  • Autor

Jak w takim razie go dotrzeć ? Co poradzicie ??

na gazie czy na benzynie ?

zrobić 1 tys. spokojnej jazdy, zmienić olej i po kolejnym tysiącu emeryckiej jazdy można śmiało upalać ?

Opublikowano

Jezdzij normalnie, ale nie obciazaj za mocno silnika tj

Obroty max 4000 i staraj sie nie jezdzic na wysokich biegach z obrotami poniżej 2000

Olej wymien po 2000km ale zapodaj cos sensownego.

Co mu teraz wlales ?

Opublikowano

Co mu teraz wlales ?

"..+ popękane popychacze zaworów albo prowadnice (teraz nie pamiętam) turbo luzów nie ma, nowy olej x-cess wg. Waszych zaleceń.."

Opublikowano
  • Autor

Dev olej olej X-cess wedle rekomendacji :wink:

mogę jeździć na gazie czy faktycznie tylko na benzynie ?

Opublikowano

Jak Ci pasuje, jedyny warunek to prawidłowo wyregulowany junkers

Opublikowano
Dev olej olej X-cess wedle rekomendacji :wink:

mogę jeździć na gazie czy faktycznie tylko na benzynie ?

na czym chcesz , ja bym preferował gaz o ile dobrze wystrojony, gdyż 1 plus gazu - nie spłukuje oleju z tulei cylindrów tak jak bp - szczegolnie na krótkich odcinkach gdzie silnik jest przylany benzyną i spłukuje olej z tulei. 2 mniejsze prawdopodobieństwo stuku - mniejsze obciązenie ukladu tlokowo -korbowego.

minusów nie widzę przy prawidłowym wystrojeniu lpg.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzięki Panowie za wskazówki :wink:

Tak na marginesie, który blok pomiarowy to ciśnienie doładowania zadane a które bieżące ??

W grupie 002 jest przepływka tak ??

Opublikowano

blok 115 - zadane oraz osiągnięte

002 - przepływka

Opublikowano
  • Autor

dzięki ;)

Opublikowano
dzięki ;)

ile wyniósł Cie remont??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie, :hi:

Po remoncie zrobione 2k. km po 1100 sprawdzałem stan oleju i nadal było max więc chyba wszystko gra. W przyszłym tygodniu zmiana oleju ponownie na x-cessa i chcę zrobić ponownie logi.

Będę miał jedno popołudnie tylko do dyspozycji, stąd pytanie jakie logi potrzebujecie, żeby powiedzieć co z silnikiem ?

Opublikowano

02,20,33,115,118

Opublikowano
  • Autor

normalnie powinienem je robić pojedynczo, chyba że jakieś mają być w parze ??

Opublikowano

Wszystko razem :grin:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo śmieszne :whistling::whistling:

Czytam czasem wypowiedzi "aaa szkoda że nie dałeś tego razem z .... " bo coś tam a przy aucie będę jedno popołudnie i nie dam rady nic poprawić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.