Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Analiza logów A4 B6 1.8 T BEX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

będą oki.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ok dziękuję

---------- Post dopisany 15-08-2013 at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany 28-07-2013 at 20:18 ----------

Panowie witam ma dylemat co do świec czy wybrać wersje Platinum z poniższego linku czy wersje V-Line

Świece NGK PLATINUM PFR6Q AUDI VW 6458 (3435558222) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Świece NGK V-Line 37 PFR6Q Audi Skoda Vw 4 SZT (3427244093) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

proszę o rade bo nie mam pojęcia , według katalogu wynika że i te i te mogę założyć niby.

Opublikowano

to sa te same swiece .jedne i drugie sa prawidłowe .

Opublikowano

ok dzięki

Opublikowano

na pewno to są te same?

mam używki za połowe ceny takich z małym przelotem ;) nr 6458

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam mam dwa pytania ,chciałbym sprawdzić czujnik sprzęgła na vagu gdzie go mogę sprawdzić chodzi o jaki blok itp. i druga sprawa jak przeprogramować wyłącznik świateł a raczej moduł na system skandynawski .

Opublikowano

dodam tylko że na paliwie 95

Opublikowano

Loguj 3 i 20 jednocześnie.

Zmieniałeś juz świece? Zalej Pb98 i zrob logi. Widać że szybko cofa zaplon.

Opublikowano

Słabe paliwo do bex chyba powinno byc lane 98.

Opublikowano

świece , olej , filtry powymieniane tylko to paliwo 95 zaleje go paliwem 98 na schelu i jak będzie okazja to zrobimy logi

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Doprowadzony do ładu, jest gitara :thumbup1:

Opublikowano

dzięki Gregor za porady i wszelką pomoc , logi na paliwie 98

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ----------

a jak ma się sprawa tego mojego cofającego się zapłonu jest teraz ok

Opublikowano
dzięki Gregor za porady i wszelką pomoc , logi na paliwie 98

---------- Post dopisany at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ----------

a jak ma się sprawa tego mojego cofającego się zapłonu jest teraz ok

tak, teraz jest prawidłowy dla ogarniętej serii.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Program zrobiony ale dlaczego taki słaby moment

To raczej seria, chyba że log z serii.

Po takim sofcie powinno być pewnie powyżej 320Nm

Opublikowano

ten moment na kanale 120 to jakaś lipa moment mam dużo większy i to czuć podczas jazdy poniżej temat z wykresem Stage1 , logi zrobione z powodu wdrożenia w życie Stage2

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/276463-a4-b6-po-wirusie/#entry4004906

Opublikowano

Kilka aut już logowałem i raczej prawdę pokazuje kanał 120.

Dziwne dlaczego tu jest inaczej.

Trzeba spróbować pluginem do vaga - domowa hamownia.

Ważne jest podanie wagi auta, więc należy go zważyć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.