Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
też mnie to dziwi ale sprawdzałem kilka razy i za kazdym razem jest to samo

wie ktos może jakie oznaczenie ma skrzynia biegów w moim pazdzierzu ?

EEP, DWM, DWR, ENP ????

jest to zapisane w kodach wyposazenia ????

Okazało się że jest ENP

Opublikowano

to się myliłem co do oznaczen ale przełożenia te same co DWR więc nie do końca byłem w błędzie :)

Opublikowano

pitu pitu masz dev jakis filmik jak latasz z tym torsenem czy jeszcze nic nie nagrywales?

Opublikowano
  • Autor

Nic nie nagrywałem, nie miałem takiej potrzeby.

To ci zrobiłem, zrobiłem dla siebie.

Spadnie śnieg to coś tam po nakręcam.

---------- Post dopisany 12-11-2013 at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2013 at 17:14 ----------

Dyfer Kowiego zrobiony :whistling:

Czekam na oliwe...

Opublikowano

:banan::banan::banan::banan:

Powinna być jutro u Ciebie:wink:

A ja mam takie pytanko skoro to jest dyfer zdemontowany z innego auta to teraz jak mam go zamontować bez znaków dp siebie:eusathink: :decayed:

Opublikowano

Szybko

Opublikowano
Szybko

i tak teraz bez auta jestem, dzisiaj poszło do lakiernika, a zderzak pojechał na moda do spawacza plastików, i zapenił że bedzie dopiero na piatek:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Szybko

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

dokładnie, zapinasz i jezdzisz

jutro zaleje go olejem bo dzisiaj dostał tylko na łozyska i uszczelki

ale jest git, chodzi bardzo sztywno ale moim nie mozna było nawet obrócic :facepalm:

dopiero jak poszedł na auto to sie rozruszał :grin::grin::grin:

no nic, czekam na oliwe, w czwartek wysyłka

Kowi na mail wyśłałem Ci kosztorys :wink:

Opublikowano

ok ok, tylko weź mi powiedz co z tym montazem skoro on znaków nie ma teraz na tym wale:eusathink:

Opublikowano
  • Autor

nic nie musisz cudowac, zakładasz i jezdzisz

Opublikowano

na chłopski rozum to jakbys wał rozpinał to bys musiał go złozyc idealnie bo jest wyważany ale wał do skrzyni i do dyfra to się przykręca jak leci. Dobrze mówie dev?

Opublikowano
  • Autor

wał jest wyważany sam w sobie, tutaj nie ma znaczenia montąz bo skrzynia i dyfer sa montowane na sztywno

Opublikowano
nic nie musisz cudowac, zakładasz i jezdzisz

ok:wink:

no to będzie sieczka:banan:

Opublikowano

Kowi tak by the way

istnieje jakis mod w b5 którego nie masz ??

Opublikowano
  • Autor
Kowi tak by the way

istnieje jakis mod w b5 którego nie masz ??

owszem, tego:

3120.jpg

:decayed:

Opublikowano
Kowi tak by the way

istnieje jakis mod w b5 którego nie masz ??

owszem, tego:

http://s17.postimg.org/ldyhtm87f/3120.jpg

:decayed:

a no własnie, heble ledwo 312, ale do mojego padła wystarczy:grin: co ja poradze jak ja wszystko znajde w sieci:polew:

Opublikowano

takie osttanie ot juz nie bede :decayed:

dev ale nie na tym rzecz polega zeby sprzedac całe auto zeby kupic za to jedna rzecz :decayed:

kowi a jednak cos znalazlem

11audi_1994_2001_a4_vertical_lambo_doors_kitprodpromo_pic.jpg

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

oczywiscie chodzi o scissors a nie o brewki :polew:

Opublikowano

Te heble jak z czołgu

Opublikowano
Kurna to jak mam to wklepac w kalkulatory które są w necie

Napisałem kiedyś kalkulator w excelu do prędkości na biegach, można porównać dwie skrzynie ze sobą, średnicę kół też się uwzględnia:

Darmowy hosting plików, zdjęć i obrazków - Hostuje.net

Opublikowano

Później obadam, ją korzystalem z internetowego

Tomek napisz mi dane do przelewu za oplot, i napisz też ile bierzesz za przerobienie dyfra licząc sama robotę i ewentualnie łożyska

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.