Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jest tak jak pisze Pioteros

12 X 2

4 X 1

6 X 1

Opublikowano

:hi:

Pioteros i ty masz te 12ki mam rozumieć

Opublikowano

tak tylko firmy Corteco

Opublikowano
nic nie ruszyło:facepalm: dzisiaj sie tam przyjrze temu co mi potrzeba by to rozkręcic

a tak w ogóle V8 do rozbiórki

Audi V8 100 s6 a6 s2 s4 3.6 Quattro cześci rozbiurka dawca 5000 Turek ? Tablica.pl

Tosz to kumpla V8 hehe ktoś już dyfer zabrał przyznać się kto ??

Opublikowano
tak tylko firmy Corteco

A uszczelniacz, zimering dyfra na wale?

Ostatnio u siebie wymieniałem i kupowałem w ASO. Szukałem w necie i po sklepach. Twierdzili, że tylko w ASO. Kosztował ok. 260 PLN więc nie mało. To prawda?

A wyciągnięcie dyfra bez kanału to pikuś. Dwa lewarki typu piesek, trochę klapek i kołków i jazda. Tylko auto do góry trzeba podnieść aby się tam wczołgać. Masakra jest z odkręcaniem śrub od półosi i wału, bo trochę ich jest.

Opublikowano

Zgadza sie simering od walu tylko ori więc jeśli nie cieknie to lepiej nie ruszać

Opublikowano

Ok to co mam w końcu kupić:facepalm:

016409399B - uszczelniacz wału x2 (numer 12) - 66zł

113517185C - łozysko toczne x1 - 132zł(numer 4)

016409123 - łozysko toczne x1 - 194zł(numer 6)

A uszczelniacz, zimering dyfra na wale?

Własnie?

Nic wiecej nie będe musiał kupić?

Pioteros biore te uszczelniacze, wiec wrzuc do paki:wink:

Opublikowano
  • Autor

Skąd wziąles takie ceny za lozyska ?

Koniecznie chcesz ori ?

Opublikowano
Skąd wziąles takie ceny za lozyska ?

Koniecznie chcesz ori ?

no po numerach u gajosa sprawdzałem, a Ty u siebie jakie wkładałes, wiadomo chce to w miare tanio ale solidnie złożyć, kupie te wszystkie graty i polecą do Ciebie w paczce z torsenem, no chyba ze chce Ci sie samemu mi to pozamawiać:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Lozyska będę mial na miejscu jakieś 160zl/kpl

Nie ma sensu kupowac w ASO

Olej tez mam kupic ? Ale tutaj tylko ori

Opublikowano

dobra to po mojej stronie torsen i uszczelki, to jutro wysyłam do Ciebie torsena, z dyfrem przyjdą uszczelki

na grudzień będzie Quattro+:banan:

Opublikowano

to jade sie ogarnac i moze jutro kurier wpadnie po dyfer

Opublikowano
to jade sie ogarnac i moze jutro kurier wpadnie po dyfer

:hi:

Opublikowano
  • Autor
dobra to po mojej stronie torsen i uszczelki, to jutro wysyłam do Ciebie torsena, z dyfrem przyjdą uszczelki

na grudzień będzie Quattro+:banan:

Bedzie juz listopadzie

Opublikowano
dobra to po mojej stronie torsen i uszczelki, to jutro wysyłam do Ciebie torsena, z dyfrem przyjdą uszczelki

na grudzień będzie Quattro+:banan:

Bedzie juz listopadzie

Jak się będzie tak śpieszył z montażem jak z rozbiórką dyfra z V8 to może nawet koło stycznia :decayed:

Opublikowano
dobra to po mojej stronie torsen i uszczelki, to jutro wysyłam do Ciebie torsena, z dyfrem przyjdą uszczelki

na grudzień będzie Quattro+:banan:

Bedzie juz listopadzie

Jak się będzie tak śpieszył z montażem jak z rozbiórką dyfra z V8 to może nawet koło stycznia :decayed:

od poniedziałku mam totalny luz, nie bój:wink: dyfer wpadnie w ciagu tygodnia od odebrania, przy okazji jak będe u mechaniora to gwinty z tyłu, zawiecha z przodu i pakiet zima chyba juz:whistling: ale o tym u siebie na wątku, a tutaj wpadnie filmik:naughty:

Opublikowano

one czym sie róznią, bo numery inne?

Opublikowano
  • Autor

W srodku jest to samo

W jednej aukcji jest litr

A w drugiej1/2

Opublikowano

Paka poszła

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.