Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bez kanału nie wyobrazam sobie roboty, na kobylkach jeszcze ale tez podziekowalbym odrazu za taka robote

majac kanal zawsze mozesz sobie cos podlozyc tak aby dyfer po odkreceniu odrazu nie spadl na łeb tylko delikatnie mógł się oprzeć

Opublikowano
  • Autor
...tak aby dyfer po odkreceniu odrazu nie spadl na łeb ...

dokładnie, lepiej bym tego nie ujął, ale jak ktoś lubi uprawiać gimnastykę artystyczną pod złomem to czemu nie, wolna droga :grin:

Opublikowano

ale co nie da sie?da tylko w uj gimnastyki a potem bol glowy i kregoslupa...naszczescie dyfer niejest tak ciezki jak skrzynia,zwlaszcza ta 6b.

Opublikowano

Zrobiło sie troche wolnego i torsen wyjęty:kox:

1005370_555329827870192_1816849980_n.jpg

cos mam jeszcze zabrać z tego dyfra, czy już moze jechać na szrot?

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

Dla szukajacych po numerze dyfra, jest wybity na tym wieczku zakrywajacym mechanizm, trzeba oczyscić i pokaże nam sie numer

20131103_122615_zpsac6320b4.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wywal na zlom reszyte

Opublikowano

017525131B to jest numer tego wieczka, ale moze być takie samo w audi 200:whistling:

---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ----------

Wywal na zlom reszyte

ok, wziałem jeszcze te półośki wrazie co, bedzie na pamiatke, teraz kod dyfra u siebie mam szans spisać z papierów auta czy musze tam zaglądać pod nie?

Opublikowano
  • Autor

Jak wrzucisz na podnosnik to bedzie go widac od spodu

Trzy litery i piec cyfr

Chyba ze masz gdzies wszystkie kody auta

Opublikowano

Wystarczy że poda kod skrzyni i będzie jasne jakie ma przełożenie dyfer

---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------

Wystarczy że podasz kod skrzyni z naklejki i będzie jasne jakie masz przełożenie na dyfrze

Opublikowano

mam kod DAJ EEP:wink:

Opublikowano
  • Autor

Pioteros ma taki

Opublikowano

na sprzedaż?

Opublikowano
  • Autor

Tak, na sprzedaz

Opublikowano

to teraz kwestia ceny i wysyłki do Ciebie:naughty:

---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

to jak mam skrzynie DAJ to most też jest DAJ?

DYFER MOST TYŁ TYLNY AUDI A4 B5 QUATTRO DAJ 2.8 FV (3683772487) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano
  • Autor

A ch.... wie

Cza w ETCE szukac

Opublikowano

skrzynie masz EEP, 35/9, most masz taki sam jak ja mam w 1.8T a ze jeden taki mam na sprzedaz moge go owalic :D ostatnio nawet caly stary olej mi sie z niego wysral wiec bedziesz mial troche juz mniej z nim zabawy

Opublikowano
skrzynie masz EEP, 35/9, most masz taki sam jak ja mam w 1.8T a ze jeden taki mam na sprzedaz moge go owalic :D ostatnio nawet caly stary olej mi sie z niego wysral wiec bedziesz mial troche juz mniej z nim zabawy

Ale wszystko z nim ok? bo to ma być ten na przeróbke, pisz pw jakie koszta:naughty:

---------- Post dopisany 05-11-2013 at 16:44 ---------- Poprzedni post napisany 04-11-2013 at 16:49 ----------

Dobra napiszcie które mam kupić uszczelki

Audi A4

th_wa1420-1_zps3b80da32.jpg

th_roacute17C0-1_zps7f6b3806.jpg

Audi V8

th_v8-1_zps1c1b9efb.jpg

th_vv8-1_zpsf3305659.jpg

Opublikowano
  • Autor

Potrzebujesz tylko lozyska i uszczelniacze z dyfra od A4

Dyfer z v8 nie interesuje nas poza Torsenem

Opublikowano

kowi moge ci dorzucic po kosztach dwa simeringi corteco do dyfra a4 bo mam dwa nowe i leza / czyli po dychu za kazdy dodatkowo

Opublikowano

Pewnie je wezme, tylko które są mi własciwie potrzebne

nr 9 i nr 11 po 2szt, oring 6 czy jeszcze cos? i które to są łożyska:naughty:

Opublikowano

6 oraz 4, oraz 2 x 12 z obrazka dyfra A4 a raczej jego bebechow czyli z drugiej fotki ale jak sie myle to niec tomek poprawi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.