Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tylny dyfer juz sprzedany

---------- Post dopisany 01-11-2013 at 01:19 ---------- Poprzedni post napisany 27-10-2013 at 13:36 ----------

Dobra, weszła opcja wrzucenia trzeciego Torsena :whistling:

Tym razem bedzie znacznie ciężej bo muszę wyrwac skrzynię, a i tak sprzęgło do wymiany, wiec zalatwie to za jednym zamachem :grin:

:facepalm:

Opublikowano
:bag:
Opublikowano

az mnie ciekawią pierwsze filmiki i wrażenia z jazdy w zimie;)

Opublikowano

dev może poczekaj na trochę białego, sprawdzisz dokładnie dwa toreseny. A w środku zimy założysz trzeci i porównasz

Opublikowano
  • Autor

Wszystko zależy od tego kiedy sie za to zabiorę :facepalm:

Torsen w drodze, rysunki juz mam więc teraz wyrwe skrzynie i wioooooo !!!!!

Opublikowano

Zrób jakieś fotostory,na przod będzie mógł każdy zalozyc kto dorwie torsen :)

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Fotostory.... jasne...

Jak masz uyebane po łokcie łapska to o tym nie myslisz.

Z resztą wszystko jest proste jak pierd.....ie i opisane w tym poscie :decayed:

Opublikowano

Wiem że opisane ale do tylnego dyfra, chodzi mi żeby mniej więcej opisać co i jak,żeby torsen wpakować na przód

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ta sama robota, niczym sie nie różni.

Opublikowano

Różni sie tym że bez podnosnika samemu nie da rady zwalić skrzyni, a dyfer da ;p

Opublikowano
  • Autor

Juz ja Cie widze jak wyciagasz i montujesz tylny dyfer bez podnosnika czy kanału. :grin:

Opublikowano

to możesz mówić mi mistrzu, bo wymieniałem go w metrowym kanale bez żadnego podnośnika ;D

---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

ale nigdy wiecej takiej katorgi... nastepnym razem zaopatrze sie w jakis plaski stabilny lewarek

Opublikowano
to możesz mówić mi mistrzu, bo wymieniałem go w metrowym kanale bez żadnego podnośnika ;D

może to Ty :decayed:
Opublikowano

az tak zle nie bylo :D

Opublikowano

Nie ma lipy....:decayed:

wysłane z one v :)

Opublikowano

chciałbym to zobaczyć torsen bez kanału czy podnośnika :polew:

Opublikowano
chciałbym to zobaczyć torsen bez kanału czy podnośnika :polew:

powiedz a jaki w tym problem,kanal czy podnosnik znacznie to ulatwi ale czy jest tak naprawde potrzebny?lewarujesz- podnosisz po obu stronach jak najwyzej zabezpieczasz i meczysz kregoslup na lezaco...ot cala filozofia

Opublikowano
  • Autor

Krzychu, sama wymiana z kanału jest wqurwiająca, nie mówiąc juz o dwóch lewarkach

Opublikowano
chciałbym to zobaczyć torsen bez kanału czy podnośnika :polew:

powiedz a jaki w tym problem,kanal czy podnosnik znacznie to ulatwi ale czy jest tak naprawde potrzebny?lewarujesz- podnosisz po obu stronach jak najwyzej zabezpieczasz i meczysz kregoslup na lezaco...ot cala filozofia

akurat ja to robiłem więc wiem o czym pisze :decayed: roboty jest sporo z kanału chciałbym widzieć jak rozpinasz wał od napędu bez kanału :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.