Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nikt nie zgadł.

To jest zewnętrzna bieżnia łożyska wyciagnieta z ciekłego azotu przed montażem do dyfra.

Opublikowano
Nikt nie zgadł.

To jest zewnętrzna bieżnia łożyska wyciagnieta z ciekłego azotu przed montażem do dyfra.

:shock3: Toś nas załatwił. Nie wiedziałem że dysponujesz ciekłym azotem :wink: Fakt mogło to nasunąć na myśl że trzymałeś to na jakims drucie a nie w ręku :kwasny:

Opublikowano
Nikt nie zgadł.

To jest zewnętrzna bieżnia łożyska wyciagnieta z ciekłego azotu przed montażem do dyfra.

:shock3: Toś nas załatwił. Nie wiedziałem że dysponujesz ciekłym azotem :wink: Fakt mogło to nasunąć na myśl że trzymałeś to na jakims drucie a nie w ręku :kwasny:

mi pierwsze co przyszlo na mysl to wlasnie bieznia jakiegos lozyska ale myslalem ze proszkowo maznieta :polew:

Opublikowano
Nikt nie zgadł.

To jest zewnętrzna bieżnia łożyska wyciagnieta z ciekłego azotu przed montażem do dyfra.

tak myślałem, że to bieżnia łożyska, tylko mnie ten biały kolor zmylił:wink:

Opublikowano
  • Autor

A co myslales ze po wyciągnięciu będzie nadal taki sam jak przed ?????

Terminatora 2 nie ogladales ???? :polew::polew:

Wazne jest to ze wpada w obudowe :wink:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ----------

Kowi do dyfra bedzie potrzebny korek od wlewu oleju:

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQUEKhcR0G6r2Ah4w81hn_aq5vTatOrSdwqwVclkOQLuUUcpw4

OE nr: N10 037 106

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

chyba ze wykrecisz ze swojego przy zmianie dyfra

Opublikowano

a od v8 byl inny? ten moj byl biedny fakt

Opublikowano
  • Autor

Chyba ten sam

Opublikowano

to niech kowi nie wyrzuca, odkreci sobie dwa od V8 i reszte niech wywala ;d

Opublikowano

8zł w aso kosztuje, w V8 były takie na wielki imbus,

W A4 jest M22x1,5, a w V8 M24x1,5

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, V8ka ma wiekszy gwint

Opublikowano

tomek wyczysc poczte mam pytanie ale z innej beczki do ciebie

Opublikowano
  • Autor

poczta wyłaczona pisz tutaj albo sms

Opublikowano

hel czy goodridge do q - chodzi o oplot?

Opublikowano
  • Autor

HEL na 100000%, co do Good-a nie mam wiedzy

potrzebujesz ?

Opublikowano

no szukam czegos wlasnie koszt sporawy ale zostana juz u mnie na dozywocie bo nawet jak zmienie auto to na inną b5 w q ;) masz cos do zaoferowania?

Opublikowano
  • Autor

mam, 350zł z wysyłką, ale nie ma ich 6sztuk tylko 4szt (moja mała koncepcja) :decayed:

na tyle nie ma przejscia z elastycznego w sztywny i znowu w elastyczny i w zacisk

kolor dowolny :wink:

Opublikowano

i da rade taki jeden dlugi? tez wlasnie myslalem nad takim rozwiazaniem, ale czy nie przetrze sie nigdzie z biegiem czasu jak bedzie taki dlugi sobie luzno latał gdzies i ocieral sie o wahacz?

Opublikowano
mam, 350zł z wysyłką, ale nie ma ich 6sztuk tylko 4szt (moja mała koncepcja) :decayed:

na tyle nie ma przejscia z elastycznego w sztywny i znowu w elastyczny i w zacisk

kolor dowolny :wink:

to je dobry pomysł......:naughty:

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

Nikt nie zgadł.

To jest zewnętrzna bieżnia łożyska wyciagnieta z ciekłego azotu przed montażem do dyfra.

:shock3: Toś nas załatwił. Nie wiedziałem że dysponujesz ciekłym azotem :wink: Fakt mogło to nasunąć na myśl że trzymałeś to na jakims drucie a nie w ręku :kwasny:

ot

mam dostęp do helu ,gdyby był potrzebny :grin::whistling: działanie bardzo podobne ma :wink:....a przynajmniej temperatury w stanie płynnym:decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor

na przewodach sa osłonki, nie ma strachu aby sie przetarły

trzeba tylko dobrze zamontowac i po krzyku

ja mam tak zrobione u siebie

Opublikowano

Tomek, biorę je od ciebie, możesz szykować je, jutro lub pojutrze skontaktuje sie z tobą w celu płatności ;) a kolor, sam nie wiem mi to ryba, mogą być nawet niebieskie oczobijne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.