Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] A4 AirRide by wojtsen


wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie, czy tylna dokładka z Avanta jest taka sama jak w sedanie ????? ( bez s-line ) chodzi o mocowania i kształty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

debil z DE nie potrafił się określić :facepalm: dzięki :naughty:

---------- Post dopisany 19-12-2013 at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2013 at 22:46 ----------

gdyby ktoś z Was przypadkiem natknął się na fotele z S4 przednie 2 szt lub RS4 w ciekawej cenie proszę o cynk :hi: ,bo kupiłem jedne Recaro nowe ale chyba pójdą do Polo bo sie okazały bez elektryki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było sobie Daily ...

Dziś z nudów przymierzyłem CV3 w 20" 10,5J i prawdopodobnie to będą szerokości do moich CVT

a podobno nie da się upchnąć tego do A4 :twisted: ale nie spocznę dopóki nie będzie igła. Szkoda bo chciałem schować w nadkola 9J ale jak to zobaczyłem to koniec ...

iu9l.jpg

7ll5.jpg

thqu.jpg

hz9o.jpg

2bml.jpg

bb84.jpg

9xgw.jpg

npa3.jpg

gg90.jpg

Oczywiście to nie jest docelowe koło do Audi, docelowy jest wzór CVT ale w tych parametrach x4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier:shock3: To auto mnie miażdzy. Tylko przy tej feldze gdzie miejsce na opone?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier:shock3: To auto mnie miażdzy. Tylko przy tej feldze gdzie miejsce na opone?:decayed:

a bo ja wiem, coś tam się naciągnie :D czekam na docelowe wałki bo teraz muszę zmienić zamówienie i znowu trochę poczekam, ale idzie zima więc luz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic, muszę czekać na docelowe felgi znowu trochę :/ w tym czasie dokupię dokładki i wszystkie plastiki dam do lakiernika, łącznie z grillem na gładki wszystko idzie w piano black. A potem już chyba heble się złoży i wsio na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieeeem on ma mega dobrą ale kurde ta cena :doh: jak to po co przednia dokładka, żeby nie piało :D u Ciebie jest luz, jest nisko, u mnie na tych kartoflach będą koty pod autem przechodziły :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...