Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 AirRide by wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra robota !!!

Opublikowano

Boooombastic:jerk: nawet z tym pługiem na przodzie :decayed:

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

jak dla mnie ta przednia dokładka :thumbdown: całe auto :facepalm:

Opublikowano

mie tez sie nie podoba,ale reszta robi robote :hi:

Opublikowano

Auto piękne :) zakładaj jeszcze te fotele S4 czerwone do środka i będzie kosmos. Dokładka z przodu to porażka psuje efekt całego samochodu. Listwy boczne progowe maluj pod kolor nie czarne :P

Opublikowano

Dobrze wygląda,wleci pakiet na tył i wszystko sie powinno zgrać:wink:

Opublikowano

Jest przech***:slina: A miało być lekko poprawione daily hehe, gruby projekt:kox:

Opublikowano
  • Autor
Listwy boczne dajesz w czarny kolor ?

jasne :) tak samo jak tył

hahahahahahahha dokładka zj***ła całe auto :grin:

lepiej włożyć zderzak s-line i fapować co ? :)

no nic wiedziałem że tutaj spotkam się z takimi opiniami, trudno :)

Pozdro

Opublikowano

Hej @wojtsen, chyba nie myślisz ze wszyscy się będą brandzlować bezwarunkowo nad twoim świetnym skądinąd projektem?

Lubie oglądać twój watek i mam nadzieje ze nie uciekniesz obrażony jak dziecko

z piaskownicy.:wink:

Opublikowano

Mogę się dołączyć do innych ta dokładka nie pasuje do samochodu o takiej klasie i tak pięknej felgi.

Ale twój samochód i twój gust. Tobie ma się podobać

Opublikowano

Ja yebie:slina::slina::slina::slina: jest dobrze:wink:

Opublikowano

po prostu przekombinowałeś z przodem . wydaje mi się że na siłę chciałeś coś tam zmienić , ale nie wyszło niestety. Mi się Twoje auto kolego bardzo podoba lecz ta dokładka go zepsuła. Nikt ci nie każe s-line wkladać bo z tym co masz teraz też mega wyglądało

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

te boczne spoilerki psują wszystko w tej dokładce .

Opublikowano
  • Autor
Mogę się dołączyć do innych ta dokładka nie pasuje do samochodu o takiej klasie i tak pięknej felgi.

Ale twój samochód i twój gust. Tobie ma się podobać

dokładnie mój projekt, moje pieniądze, moja wizja, i nie obchodzi mnie generalnie czy komuś się podoba czy nie ;)

kwestia tej dokładki jest niepodważalna, tak samo jak boczne progi i tylny dyfuzor. Ja sobie tak to wymyśliłem i taką wiochą będę jeździł.

Mam inne podejście do aut i tyle :) Nigdzie nie uciekam przyjmuję hejty na klatę :kox:

Peter to czy przekombinowałem czy nie to moja sprawa, ja sądzę inaczej i tyle.

Opublikowano

Coś innego ciekawego i gitara ,foty pewnie nie oddają efektu :wink:

Opublikowano
Mogę się dołączyć do innych ta dokładka nie pasuje do samochodu o takiej klasie i tak pięknej felgi.

Ale twój samochód i twój gust. Tobie ma się podobać

dokładnie mój projekt, moje pieniądze, moja wizja, i nie obchodzi mnie generalnie czy komuś się podoba czy nie ;)

kwestia tej dokładki jest niepodważalna, tak samo jak boczne progi i tylny dyfuzor. Ja sobie tak to wymyśliłem i taką wiochą będę jeździł.

Mam inne podejście do aut i tyle :) Nigdzie nie uciekam przyjmuję hejty na klatę :kox:

Amen:decayed::thumbup1:
Opublikowano
Mogę się dołączyć do innych ta dokładka nie pasuje do samochodu o takiej klasie i tak pięknej felgi.

Ale twój samochód i twój gust. Tobie ma się podobać

dokładnie mój projekt, moje pieniądze, moja wizja, i nie obchodzi mnie generalnie czy komuś się podoba czy nie ;)

kwestia tej dokładki jest niepodważalna, tak samo jak boczne progi i tylny dyfuzor. Ja sobie tak to wymyśliłem i taką wiochą będę jeździł.

Mam inne podejście do aut i tyle :) Nigdzie nie uciekam przyjmuję hejty na klatę :kox:

Amen:decayed::thumbup1:

No i zdrowe podejście do tematu:decayed:

A tak na marginesie powiem że zje....ś tą dokładką :naughty::banan:

Opublikowano
  • Autor

hehehe jeszcze lotkę na klapę :naughty: zobaczycie na zlotach ocb

Opublikowano
Mogę się dołączyć do innych ta dokładka nie pasuje do samochodu o takiej klasie i tak pięknej felgi.

Ale twój samochód i twój gust. Tobie ma się podobać

dokładnie mój projekt, moje pieniądze, moja wizja, i nie obchodzi mnie generalnie czy komuś się podoba czy nie ;)

kwestia tej dokładki jest niepodważalna, tak samo jak boczne progi i tylny dyfuzor. Ja sobie tak to wymyśliłem i taką wiochą będę jeździł.

Mam inne podejście do aut i tyle :) Nigdzie nie uciekam przyjmuję hejty na klatę :kox:

Peter to czy przekombinowałem czy nie to moja sprawa, ja sądzę inaczej i tyle.

Dokładnie !!! masz rację.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.