Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj mlody namazales cos w tych lampach :grin: takie teraz ani one czorne ani srebrne

dobrze ze foty z d zrobione to malo widac

:cygaro:

Opublikowano
  • Autor

Mogło być gorzej :decayed: Czarnych nie chciałem bo na czarnym aucie to lipnie wygląda a takie jak były też zostać nie mogły:naughty:

Opublikowano

jak dla mnie lampy wyszły ok :) właśnie takie foto przodu potrzebowałem :) brak ramek dał duży urok

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj czyściłem pompowtyski preparatem liqui moly- maszyna jetclean zrobiona ze słoika :grin: W filterku na powrocie zebrało się całkiem sporo syfu, widać na zdjęciu. Co do efektów to na pewno ciszej chodzi, minimalnie lepsza reakcja na gaz no i wkońcu ustało denerwujące szarpanie w określonym zakresie obrotów

DSC_0501_1.jpg

DSC_0510_1.jpg

Jako że jadą do mnie listwy na drzwi ori z aso wersja z plastikową szyną to zerwałem stare które jakiś rzeźnik przykleił silkonem albo czymś takim. Zrywałem razem z farbą:facepalm: tragedia.

DSC_0486_1.jpg

A z takich przyjemniejszych rzeczy to wpadły wycierałki z passata :banan:

DSC_0505_1.jpg

Płyn we wspomaganiu przypominał zupe, więc poszedł do wymiany. Zalałem minerala Febi 6162

---------- Post dopisany 13-01-2014 at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 15:45 ----------

Jest paczuszka :dancing: dzięki Krycha

DSC_0513_1.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

tez sie nad tymi wycieraczkami z passata zastanawiam, moze w koncu jakis spot wypali to zobacze na zywo jak to wyglada:decayed: bixy super Ci wyszly

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie zastanawiaj się nawet, tylko kupuj. Jak chcesz to dam Ci kontakt do gościa który może takie mieć na handel w rozsądnych pieniądzach:wink:

---------- Post dopisany 30-01-2014 at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2014 at 17:31 ----------

Trwają prace nad dekorami :ad::cheesy:

DSC_0557.jpg

Opublikowano

Rezaj rezaj :naughty:

Opublikowano

No rzeczywiście brat bliźniak :P ciekawe jak te dekory będą wyglądać już w aucie.

Opublikowano

Felgi wyszły profesjonalnie ;D

aż sam chyba swoje pomaluje :decayed:

Opublikowano

bardzo ładnie Ci to idzie kolego :D bixy cudnie wyglądają :slina:

można wiedzieć ile Cię wyszły listwy? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
bardzo ładnie Ci to idzie kolego :D bixy cudnie wyglądają :slina:

można wiedzieć ile Cię wyszły listwy? :naughty:

Dzieki:wink: bixy będą przerabiane, chce zeby wyglądały jak ori. Te mi sie jakos nie widzą :naughty: zdania są podzielone co do ich wyglądu:decayed:

Listwy kosztowały mnie 350zł, jest to poprawiona wersja z plastikiem w środku. Kupiłem od kolegi z forum,

podobno zrobiły na aucie 200km

Opublikowano

ja swoje kupowalem niestety w serwisie bo nie mialem czasu szukac :kwasny: Cena zabija 530zł z rabatem 10% :shock3:

Opublikowano
  • Autor
ja swoje kupowalem niestety w serwisie bo nie mialem czasu szukac :kwasny: Cena zabija 530zł z rabatem 10% :shock3:

Mnie nawet te 350 zabiło:grin:

Wczoraj wpadły tuleje belki febi:guma: prosta sprawa generalnie, godzina roboty

A dzisiaj przyszedł czas na montaż dekorów. Taki tam eksperyment:kox: jeszcze brudne troche od paluchów:doh:

DSC08443.jpg

DSC08440.jpg

DSC08442.jpg

Opublikowano

nooo dekorki super:decayed:

Opublikowano

nie powiem ze nie wyglada ciekawie :naughty:

musze na zywo oblukac :kox:

Opublikowano

no wyszło spoko, kolor auta identyczny jak i mój, srodek też prócz 2 din :D szkoda tylko ze te zasrane listwy takie drogie... progi z s4 się kłaniają chyba... :whistling:

Opublikowano

Fajny kombiak:D Powodzenia w modach kolego

Opublikowano

No bardzo ładnie to wygląda :naughty: zawsze to coś innego

Opublikowano

Dekory wypas :wink: listwy hmm zazdroszcze też potrzebuje wymienić :kwasny: ogólnie ładny i nie przesadzony avant!

Opublikowano
  • Autor

dekory fajna sprawa, polecam:naughty:

a teraz biore się za jakieś nagłośnienie, bo to co fabryka dała to :facepalm:

plan jest taki:

- głośniki pb s-6c na dystansach z pienionego PCV w drzwiach wygłuszonych matami dekarskimi

-wzmacniacz jbl gto504- 4x50W rms

-subwoofer jbl gto1204br 300W rms

pierwsze klocki już są:banan:

DSC_0613.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.