Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)


misiek95

Rekomendowane odpowiedzi

Ta cisza przed burzą :grin:

Dużo jest zabawy z rozebraniem boczków w bagażniku w celu wymontowania amorków???

Jak się robi pierwszy raz to trochę trzeba powalczyć, żeby nic nie polamac. Jak masz opanowane to 10minut 2 strony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek a jak jest z wycieraczkami od paszteta,lepiej ściągają czy tak samo jak ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek a jak jest z wycieraczkami od paszteta,lepiej ściągają czy tak samo jak ori?

No te z paska dużo lepiej zbierają, ramiona lepiej dociskają.Przy duzych predkosciach nie ma z nimi problemów. Teraz mam pióra Boscha nówki to w ogóle bajka. Moim zdaniem na wycieraczkach nie ma co oszczędzać :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tez o tym myslałem bo wiadomo jak to w serii lipa...

Już mam rozbebeszony bagażnik ale mam kurs to albo dzis wieczorem albo jutro wpada kit na tył :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje, dbam jak o swoje :D

Plastiki najpierw APC nielsena, później nielsen finesse jako dressing. Po samym APC były tak czyste że aż wyblakłe sie wydawały.

50/50 w trakcie prac nie robiłem bo byłem zbyt podjarany, żeby odkładać maszyne :grin: a szkoda, bo różnica szokująca


aa nie załapałem pytania chyba. plastików na zewnątrz raczej nie ruszałem, tylko grilla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy używałeś pędzelka przy apc czy tylko mikrofibra?

Pedzelek i gąbeczka, później zbierałem syf mikrofibrą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego pędzelka używałeś i głąbki?

Pędzelek najzwyklejszy z castoramy pierwszy lepszy a gąbeczka do mycia naczyń z najbliższego zlewu :) Poczytaj sobie forum http://forum.kosmetykaaut.pl/

Mały up w temacie, miałem chwile dzisiaj żeby ogarnąć finalnie EGR. Na początek wszystko rozkręciłem, umyłem jak trzeba. Później z blachy alu 1mm wyciąłem zaślepki:

DSC_0960.jpg

Później w otwory pod grzybkiem poszły nity

DSC_0958.jpg

wężyk podciśnienia oczywiście odpięty, wymieniałem też siłownik klapy gaszącej bo mój miał dziurawą membrane, dzięki Lewan :naughty:

Jakiś czas temu kupiłem też zmieniarke mp3 Yatour'a, super sprawa. Kiedyś już taką miałem przez miesiąc :P Teraz już zamontowana na stałe w schowku w mało widocznym miejscu

DSC_0950.jpg

DSC_0951.jpg

Auto też w niewielkim stopniu odmalowane, ale o tym więcej jak umyje auto i porobie zdjęcia :wink:

Czyściłem też ścieżki pływaka w zbiorniku, bo wskazania paliwa zaczeły wariować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1: sporo dobrej roboty. Ja tam wersję dla leniwych wykonałem :rolleyes: zaślepiony wężyk i i tyle w temacie EGRa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1: sporo dobrej roboty. Ja tam wersję dla leniwych wykonałem :rolleyes: zaślepiony wężyk i i tyle w temacie EGRa

dzięki, ja też tak zrobiłem ale nie dawało mi to spać po nocach i musiałem porządnie wszystko ogarnąć :)

tak jak pisałem auto częściowo odmalowane... po zdjęciu starych listew na drzwiach pokazała się tam ruda i też męczyła mnie ta myśl dlatego postanowiłem pomalować 4x drzwi do listwy dolnej i dolny fragment lewego przedniego błotnika. Auto poszło do lakiermana, ja sie nie odważyłem :( po odmalowaniu wszystkie powierzchnie pod listwami oraz wstawkami na błotnikach zapryskane elaskonem, tak żeby nigdy juz nie bylo problemu rudej w tych miejscach. Przed chwilą umyłem na szybkiego auto i cyknąłem jak to teraz wyglada

DSC09283.jpg

DSC09281.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak uspokoił ci die ten pływak?bo u mnie tez się to samo dzieje..

jak zaleje do pełna to bede wiedział, bo to wtedy sie cyrki działy :wink:

działałeś już z tym APC? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bujam się nieraz po Wleniu i nie widziałem jeszcze Twojej buni :P Prezentuje się ładnie i oby tak dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bujam się nieraz po Wleniu i nie widziałem jeszcze Twojej buni :P Prezentuje się ładnie i oby tak dalej :D

na spota jg sie dotocz to zobaczysz ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bujam się nieraz po Wleniu i nie widziałem jeszcze Twojej buni :P Prezentuje się ładnie i oby tak dalej :D

na spota jg sie dotocz to zobaczysz ;P

Będę w PL 17.10 - 24.10 jeśli ogarniecie spota w tym terminie to pojawię się jak najbardziej :P ale nie róbmy OT, zaraz poruszę temat w odpowiednim dziale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bujam się nieraz po Wleniu i nie widziałem jeszcze Twojej buni :P Prezentuje się ładnie i oby tak dalej :D

Auto ogarnięte, ale cicho-ciemne. Nic dziwnego że nie widziałeś :naughty: Pisz mi tu na PW co robiłeś we Wleniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...