Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon


Daniooo7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno u kuzyna w B6 zmieniałem żaróweczki na Osram cool blue intense światło na drodze bdb a w lampie ładne białe co widać na fotkach

Przed :

2wftjwn.jpg

a tu już Osram Cool Blue intense:

2uygoc1.jpg

ej6b6o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzic ponieważ braciszek ostatnio montowal takie żarówki do golfa i daja ładne jasno białe światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedawno u kuzyna w B6 zmieniałem żaróweczki na Osram cool blue intense światło na drodze bdb a w lampie ładne białe co widać na fotkach

Przed :

2wftjwn.jpg

Co dałeś w miejsce ,, pomarańczowej,, postojówki? Efekt całkiem pozytywny.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i dobrze, biało świeci jednak jak widzę na żarówce 4000k to ręce opadają bo czegoś takiego niema ( poza reklamowym chwytem). Dlatego omijam takie produkty. Nadmienię jednak ze świeci lux,ciekawe jak z trwałością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jem mam u siebie i w połączeniu z Osram NB dobrze się komponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do postojówek led to Panowie nie uwierzycie kupiłem je w hipermarkecie auchan :facepalm: ale efekt nawet niezły no i mam je w drugim aucie i świecą już 2 lata :blink: więc trzymają się bdb no i cena za komplet 2,99 zł :grin:

a co do żarówek Osram to naprawde na biało świecą jak się patrzy na lampę natomiast na drogę świecą tak jakby lekko żółto jak zwykłe żarówki tyle że jaśniej więc naprawde bdb oświetlają drogę no i zresztą one mają chyba z 1365 lm i przynajmniej wiem że w Osram geometria żarnika będzie ok bo w tych żarówkach " no name " to różnie bywa

Edytowane przez davido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z linka Osramy kupiłeś w markecie za 2,99zł. A w linku 30zł ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to co kupiłem to nie są Osram

ja kupiłem LED-y z hipermarketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z trwałością Osram jest raczej tak samo czyli będzie działąć około roku a pozniej przepali się jedna i za tydzień druga :naughty:
Przynajmniej u mnie tak było z dwoma kompletami;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie mam do reklamacji Philipsa xenon, 3 miesiące i koniec. Chociaż tyle ze wysyłka za darmo

Ale bubel straszny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z trwałością Osram jest raczej tak samo czyli będzie działąć około roku a pozniej przepali się jedna i za tydzień druga :naughty:

Przynajmniej u mnie tak było z dwoma kompletami;)

Nie strasz... Tydzień temu jedna mi padła i mam nadzieję, że dziś na trasie nie padnie druga :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na Allegro osram w5w cool blue intense i chyba dostałem podróbki bo są tak żółte że nie mogę na nie patrzeć :/ jedyne do niebieskie to ta bańka a światło totalnie żółte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na Allegro osram w5w cool blue intense i chyba dostałem podróbki bo są tak żółte że nie mogę na nie patrzeć :/ jedyne do niebieskie to ta bańka a światło totalnie żółte

A mijania masz H7 czy xenony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

h7, ale jakie to ma znaczenie skoro włączam same postojówki i widzę że żółte :)


kolega davido pokazał wyżej jak świecą osram cool blue intense i niestety te moje nie mają nic wspólnego z tym zdjęciem, bardziej przypominają efekt widoczny na zdjęciu "przed" a sprzedawca niby autoryzowany - przegięcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos widzialem ze sa w sklepach z ciemna i jasna bańką. Moze razem z Ultimate wyszły ciemniejsze. Moje sa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na postojówkach Cool Blue Intense W5W. Dziś, po roku, jedna mi się spaliła. Porażka z żywotnością tych Osramów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...