Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nimbus Grau Perl Effekt


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

Mrogal ile tych "serduszek" na aucie masz naklejonych :blink: też robisz "sticker's tuning" :?:

27 :gwizdanie:

jedno do kola jedno bo zderzak obdarty :polew: :polew:

Ciekawy sposób na retusz lakieru po zadrapaniu :polew:

Oby nikt Ci nie przeszedł z kluczem koło samochodu i nie zrobił dłuuuugiej rysy bo co wtedy nakleisz? Węża boa? :polew:

ty widziales moj samochod :shocked::polew:

Widziałem ale chyba cos przeoczyłem skoro sie tak dziwujesz :przebiegly:

czyli nie widac tych rys wokol na bokach auta :kox:

Nie przygladałem sie dokładnie ale na pierwszy rzut oka nie zauwazyłem. Może jakis pedant by zauwazył ale normalny musi sie przyjrzeć :cool1:

nie no skąd nic nie widać :klamie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrogal ile tych "serduszek" na aucie masz naklejonych :blink: też robisz "sticker's tuning" :?:

27 :gwizdanie:

jedno do kola jedno bo zderzak obdarty :polew: :polew:

Ciekawy sposób na retusz lakieru po zadrapaniu :polew:

Oby nikt Ci nie przeszedł z kluczem koło samochodu i nie zrobił dłuuuugiej rysy bo co wtedy nakleisz? Węża boa? :polew:

ty widziales moj samochod :shocked::polew:

Widziałem ale chyba cos przeoczyłem skoro sie tak dziwujesz :przebiegly:

czyli nie widac tych rys wokol na bokach auta :kox:

Nie przygladałem sie dokładnie ale na pierwszy rzut oka nie zauwazyłem. Może jakis pedant by zauwazył ale normalny musi sie przyjrzeć :cool1:

nie no skąd nic nie widać :klamie:

:przebiegly: sugerujesz że klamię ? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie sugeruje :decayed: rozumiem że felgi tak przykuwają uwage że sie na nic innego nie zwraca uwagi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie sugeruje :decayed: rozumiem że felgi tak przykuwają uwage że sie na nic innego nie zwraca uwagi :gwizdanie:

:przebiegly: dokładnie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna łajdica, czarne felgi wyglądają świetnie, powodzenia w dalszym grzebaniu :hi:

ale przecierz mrogal ma teraz oczojebne czerwone felgi :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne auto. Wczoraj miałem okazje zobaczyć na żywo bo bo kręciłem się trochę po LC, felgi masz bardzo charakterystyczne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne auto. Wczoraj miałem okazje zobaczyć na żywo bo bo kręciłem się trochę po LC, felgi masz bardzo charakterystyczne :naughty:

gdzie tam ładne, czerwonemu kapturkowi fele za.....j.....ał :gwizdanie:

ja to mam ładne fele, on nigdy takich nie miał i nie będzie miał :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne auto. Wczoraj miałem okazje zobaczyć na żywo bo bo kręciłem się trochę po LC, felgi masz bardzo charakterystyczne :naughty:

no coraz bardziej mi sie podoba ta konfiguracja :kox: , trza sie bylo spotowac :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było czasu na spota bo kolega auto kupował, dokładnie to na Wirskiego Cie przyuważyłem. Osobiście nie do końca podobają mi się takie wściekłe kolory, ale przynajmniej widać kto jedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było czasu na spota bo kolega auto kupował, dokładnie to na Wirskiego Cie przyuważyłem. Osobiście nie do końca podobają mi się takie wściekłe kolory, ale przynajmniej widać kto jedzie :)

mrogal się na odpust naszykował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było czasu na spota bo kolega auto kupował, dokładnie to na Wirskiego Cie przyuważyłem. Osobiście nie do końca podobają mi się takie wściekłe kolory, ale przynajmniej widać kto jedzie :)

mrogal się na odpust naszykował

spole z paputem robi, wezmiemy gaz z 2,4 i na odpuscie bedziemy krecic wate cukrowa :good:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 20:33_________________________________________________

nie było czasu na spota bo kolega auto kupował, dokładnie to na Wirskiego Cie przyuważyłem. Osobiście nie do końca podobają mi się takie wściekłe kolory, ale przynajmniej widać kto jedzie :)

trza zabijac nude :good: na wirskiego kupowaliscie? :naughty:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 20:34_________________________________________________gwint z tylu skrecony o 1cm dany dystans 10mm

myju myju

czerwonegwintmycie.jpg

chwilowo czysty :gwizdanie:

czerwonegwintsobota.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YEBANNY szczęka mi odpadła :shocked::slina: , MEGA SŁIT :decayed::notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

prezes :kox: mogie do bataliona? :cool1::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrą robotę robi ten kolorek :kox:

teraz zmień podpis :naughty:

a i jeszcze - ja bym lusterka na czarno pomalował :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz toto padło wygląda :kox: :kox: :kox:

Ale nie wiem czy nie lepiej by było jak by dach był w połysku, na jednej fotce jest takei jakby porównanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rogal , bardzo ładne auto , naprawde. moje szczere uznanie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...