Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mrogal ile tych "serduszek" na aucie masz naklejonych :blink: też robisz "sticker's tuning" :?:

27 :gwizdanie:

jedno do kola jedno bo zderzak obdarty :polew: :polew:

Ciekawy sposób na retusz lakieru po zadrapaniu :polew:

Oby nikt Ci nie przeszedł z kluczem koło samochodu i nie zrobił dłuuuugiej rysy bo co wtedy nakleisz? Węża boa? :polew:

ty widziales moj samochod :shocked::polew:

Widziałem ale chyba cos przeoczyłem skoro sie tak dziwujesz :przebiegly:

czyli nie widac tych rys wokol na bokach auta :kox:

Nie przygladałem sie dokładnie ale na pierwszy rzut oka nie zauwazyłem. Może jakis pedant by zauwazył ale normalny musi sie przyjrzeć :cool1:

nie no skąd nic nie widać :klamie:

Opublikowano

Mrogal ile tych "serduszek" na aucie masz naklejonych :blink: też robisz "sticker's tuning" :?:

27 :gwizdanie:

jedno do kola jedno bo zderzak obdarty :polew: :polew:

Ciekawy sposób na retusz lakieru po zadrapaniu :polew:

Oby nikt Ci nie przeszedł z kluczem koło samochodu i nie zrobił dłuuuugiej rysy bo co wtedy nakleisz? Węża boa? :polew:

ty widziales moj samochod :shocked::polew:

Widziałem ale chyba cos przeoczyłem skoro sie tak dziwujesz :przebiegly:

czyli nie widac tych rys wokol na bokach auta :kox:

Nie przygladałem sie dokładnie ale na pierwszy rzut oka nie zauwazyłem. Może jakis pedant by zauwazył ale normalny musi sie przyjrzeć :cool1:

nie no skąd nic nie widać :klamie:

:przebiegly: sugerujesz że klamię ? :chytry:

Opublikowano

nic nie sugeruje :decayed: rozumiem że felgi tak przykuwają uwage że sie na nic innego nie zwraca uwagi :gwizdanie:

Opublikowano

nic nie sugeruje :decayed: rozumiem że felgi tak przykuwają uwage że sie na nic innego nie zwraca uwagi :gwizdanie:

:przebiegly: dokładnie :polew:

Opublikowano

bardzo ładna łajdica, czarne felgi wyglądają świetnie, powodzenia w dalszym grzebaniu :hi:

Opublikowano

bardzo ładna łajdica, czarne felgi wyglądają świetnie, powodzenia w dalszym grzebaniu :hi:

ale przecierz mrogal ma teraz oczojebne czerwone felgi :przebiegly:

Opublikowano

Bardzo ładne auto. Wczoraj miałem okazje zobaczyć na żywo bo bo kręciłem się trochę po LC, felgi masz bardzo charakterystyczne :naughty:

Opublikowano

Bardzo ładne auto. Wczoraj miałem okazje zobaczyć na żywo bo bo kręciłem się trochę po LC, felgi masz bardzo charakterystyczne :naughty:

gdzie tam ładne, czerwonemu kapturkowi fele za.....j.....ał :gwizdanie:

ja to mam ładne fele, on nigdy takich nie miał i nie będzie miał :polew:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo ładne auto. Wczoraj miałem okazje zobaczyć na żywo bo bo kręciłem się trochę po LC, felgi masz bardzo charakterystyczne :naughty:

no coraz bardziej mi sie podoba ta konfiguracja :kox: , trza sie bylo spotowac :good:

Opublikowano

nie było czasu na spota bo kolega auto kupował, dokładnie to na Wirskiego Cie przyuważyłem. Osobiście nie do końca podobają mi się takie wściekłe kolory, ale przynajmniej widać kto jedzie :)

Opublikowano

nie było czasu na spota bo kolega auto kupował, dokładnie to na Wirskiego Cie przyuważyłem. Osobiście nie do końca podobają mi się takie wściekłe kolory, ale przynajmniej widać kto jedzie :)

mrogal się na odpust naszykował
Opublikowano
  • Autor

nie było czasu na spota bo kolega auto kupował, dokładnie to na Wirskiego Cie przyuważyłem. Osobiście nie do końca podobają mi się takie wściekłe kolory, ale przynajmniej widać kto jedzie :)

mrogal się na odpust naszykował

spole z paputem robi, wezmiemy gaz z 2,4 i na odpuscie bedziemy krecic wate cukrowa :good:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 20:33_________________________________________________

nie było czasu na spota bo kolega auto kupował, dokładnie to na Wirskiego Cie przyuważyłem. Osobiście nie do końca podobają mi się takie wściekłe kolory, ale przynajmniej widać kto jedzie :)

trza zabijac nude :good: na wirskiego kupowaliscie? :naughty:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 20:34_________________________________________________gwint z tylu skrecony o 1cm dany dystans 10mm

myju myju

czerwonegwintmycie.jpg

chwilowo czysty :gwizdanie:

czerwonegwintsobota.jpg

Opublikowano

Audica wygląda zajeb.... :kox: :kox: :kox:

czerwone kolo się wyróżnia :naughty:

Opublikowano

YEBANNY szczęka mi odpadła :shocked::slina: , MEGA SŁIT :decayed::notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

YEBANNY szczęka mi odpadła :shocked::slina: , MEGA SŁIT :decayed::notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

prezes :kox: mogie do bataliona? :cool1::polew:
Opublikowano

...zapytam ferajnę :cool1::decayed:

Opublikowano
  • Autor

...zapytam ferajnę :cool1::decayed:

nie no swiruje, ciesze sie z unania :good:
Opublikowano

dobrą robotę robi ten kolorek :kox:

teraz zmień podpis :naughty:

a i jeszcze - ja bym lusterka na czarno pomalował :embarrassed:

Opublikowano

Teraz toto padło wygląda :kox: :kox: :kox:

Ale nie wiem czy nie lepiej by było jak by dach był w połysku, na jednej fotce jest takei jakby porównanie :naughty:

Opublikowano

rogal , bardzo ładne auto , naprawde. moje szczere uznanie :notworthy:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.