Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nimbus Grau Perl Effekt


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

cos CI wystaja z nadkoli te kola :polew: za duzy dystans dales :polew::decayed:

:hi: jak sie bawic to sie bawic :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 11:18_________________________________________________

trza było juz zakladac a nie tylko przymiarka :gwizdanie:

oj cycku nie mam garage a w pracy i tak to robilem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________

trza było juz zakladac a nie tylko przymiarka :gwizdanie:

oj cycku nie mam garage a w pracy i tak to robilem :naughty:

Toć ja sie tylko żartuje :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrze to fajnie by sie komponowalo to czerwone audi na kole z tym znaczkiem pod kierunkiem jak bys go na czerwono zrobil

sie zoabczy cos bedziemy kombinowac na wiosne narazie na detale nie bede sie porywal :good:

a tu taki maly cytat kumpla po obejrzniu tych fotek

Średnio, jednak jakbyś zostawił te fele co miałeś i dołożył trochę chromów dookoła szyb i na relingi to byłby fajny efekt :-) no i obowiązkowa stylizacja na A6 czyli chromowana listwa na dole tylnej kalpy :-)

ehh ci mercedesiarze :polew: :polew: :polew: :polew: dobry z niego heratnik, ale lubi chyba chrom madafak klab :evil::naughty::polew:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 11:29_________________________________________________

tak patrze to fajnie by sie komponowalo to czerwone audi na kole z tym znaczkiem pod kierunkiem jak bys go na czerwono zrobil

spy photos :guma:

zdjcie075t.jpg

zdjcie076v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób no jakieś porównawcze foto tych lampek ze stanem ze sklepu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób no jakieś porównawcze foto tych lampek ze stanem ze sklepu :naughty:

jak poskladam do kupy to cykne narazie rzezbie caly czas czekam na Moskalito i od niego taile ;)

tylne lampki beda troche zmodyfikowane wywale ta jajecznice kolorowa i bedzie wsio na ledach zrobione :good:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 11:50_________________________________________________

znalazł się mądry po szkodzie :polew: :polew:

:decayed: życie... :wallbash:

obraz021yh.jpg

obraz024v.jpg

te fele bajecznie wygladaja

dzieki :decayed:

mi sie tez podobaja ;)

zimo precz bo sie doczekac na autku ich nie moge ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRogal malyna będzie :good::kox: :kox:

mam nadzieje :gwizdanie: do wiosny nie usiedze :wallbash::polew:

nie Ty jeden :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje :gwizdanie: do wiosny nie usiedze :wallbash::polew:

To se coś na powstrzymanie kup, jakie czopki może czy coś :naughty: Ja się na tym nie znam, idź do apteki doradzą Ci :naughty:

nie Ty jeden :kox:

nom :naughty:

A jeszcze kilka miesięcy temu myślał o zmianie auta, a tu proszę :naughty: rezanie pełną gębą :cool1: kupuj te 201 cm. :naughty: wiesz o czym mówię :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj teraz karbony takie jak u mnie i dawids'a :kox: i program jakisbo padło spowolni na toczyfelach :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje :gwizdanie: do wiosny nie usiedze :wallbash::polew:

To se coś na powstrzymanie kup, jakie czopki może czy coś :naughty: Ja się na tym nie znam, idź do apteki doradzą Ci :naughty:

nie Ty jeden :kox:

nom :naughty:

A jeszcze kilka miesięcy temu myślał o zmianie auta, a tu proszę :naughty: rezanie pełną gębą :cool1: kupuj te 201 cm. :naughty: wiesz o czym mówię :naughty:

pomyslec pomarzyc mozna :good:

narazie moj portfel mieszka w Edynburgu wiec nie mam sie z czym rozpedzic :wink4: inne wydatki wazniejsze

a 201cm bedzie jak sie ciepelko zrobi na wiosne :good:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 14:24_________________________________________________

Dawaj teraz karbony takie jak u mnie i dawids'a :kox: i program jakisbo padło spowolni na toczyfelach :polew: :polew:

lans sie liczy dzidzidzidziwko :kox: :kox: :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te przednie lampki to dla mnie porazka :confused4:

a moglo byc tak ladnie....

nie mów hop... na samochodzie mogą się prezentować kox :kox: zwłaszcza przy black madafaka edition :naughty:

szacun za wkład pracy, robisz jakieś fotostory z przeróbki lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te przednie lampki to dla mnie porazka :confused4:

a moglo byc tak ladnie....

nie mów hop... na samochodzie mogą się prezentować kox :kox: zwłaszcza przy black madafaka edition :naughty:

szacun za wkład pracy, robisz jakieś fotostory z przeróbki lamp?

fotostory nie robie, bo rezam sobie z doskoku jak mam czas i aparata nie targam ze soba zawsze. no zoabczymy jak to wyjdzie, jak jej dorezam i poskladam. najwyzej pojda dalej, mam polifty nowe ktorych nie zamierdzam sie pozbywac :good: wiec bede mogl sobie zaleznie od humoru zakladac jedne jak i drugie :kox: :gwizdanie: [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 16:00_________________________________________________

te przednie lampki to dla mnie porazka :confused4:

a moglo byc tak ladnie....

nie mów hop... na samochodzie mogą się prezentować kox :kox: zwłaszcza przy black madafaka edition :naughty:

szacun za wkład pracy, robisz jakieś fotostory z przeróbki lamp?

fotostory nie robie, bo rezam sobie z doskoku jak mam czas i aparata nie targam ze soba zawsze. no zoabczymy jak to wyjdzie, jak jej dorezam i poskladam. najwyzej pojda dalej, mam polifty nowe ktorych nie zamierdzam sie pozbywac :good: wiec bede mogl sobie zaleznie od humoru zakladac jedne jak i drugie :kox: :gwizdanie:

nowy gadzecik leci :naughty:

scyzor.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile taki kluczyk? :naughty:

i jak z programowaniem tego? dało by się też otwieranie klapy z pilota zrobić? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, ile taki kluczyk bo w końcu muszę w taki zainwestować :gwizdanie:

odnośnie otwierania klapy, to jest to możliwe jeśli posiada się elektryczny zamek w klapie, a taki jest w II lifcie :naughty:

oczywiście klapa sama się nie otworzy, no chyba że zamontuje się siłownik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...