Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OZ :good:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c3f43ee11d6607fe taka opcja stylistyczna ;) z reflektorami ,relingami,lusterkami grillem ;) co jak co reflektory w black dają pazura ;) chyba że

http://www.audiblog.nl/wp-content/rs4-mat-zwart-4.jpg taka opcja ale lusterka rs4 w satynie ;) co do kół to mi sie nie podobają ani OZ ani Avusy kwestia gustu ja tu widzę tylko grafit rs6 II, I lub RS4 wiem zaraz się znajdą Ci co powiedzą że oklepane , ale ja jakoś ich tak fest dużo nie widzę ;)

Opublikowano

piękna sucza :slina: :slina: :slina::good:

[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 21:41_________________________________________________

OZ :good:

No co Ty Artur :sick3::cool1:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
http://www.audiblog.nl/?p=6876 KOKSU by tu dopie$$$ RS4 19 et 29 w graficie , ale nie chcesz 19 :(
Opublikowano

podobają mi się Avusy ale do tego matu jak dla mnie OZ najlepiej podchodzą. Ale może fajny efekt też dać zmatowienie Avusów w grafit :mysli:

Opublikowano

wlasnie ta fotka sie kierowalem jak mowilem o polysku felg

na niej widac jaka jest roznica jak sa chromy jak u siemiana i jak jest czarna perla w dodatkach

Opublikowano
  • Autor

Panowie ale nie można porównywać rsa do a4. RS4 jest bardziej napompowany i to całkiem inaczej wygląda w pełnym black macie.

Pojezdziłem dzisiaj troche autkiem i coraz bardziej przekonuje się do tych OZetów.

Na żywo robią robote (o ile 18' może robić robote :decayed::wink4:)

Opublikowano

Siemian, 18" mogą robić robotę tak mówiąc po wiejsku, miałem Advanti typ E w swoim sedanie na glebbbbbbie i większych bym tam nie widział, kwestia wzoru, nic więcej, nadal stawiam na Avusy w twoim przypadku

Opublikowano

Projekt mat jest :good: :good: :good:

Jesli chodzi o felgi to Avusy :naughty: a OZ sprzedaj mi :decayed:

Opublikowano

Stawiam na Avusy te OZ wyglądają bardziej na 17" niż na 18"

Opublikowano

idź na kompromis

na przód Avusy a na tył OZy :naughty:

lepiej z prawej OZy a z lewej Avusy :naughty:

Siemian mało propozycji :naughty: mam moje Torry do sprzedania 18 :gwizdanie:

Opublikowano

zostaw sobie te i te: Lato/Zima :naughty: tylko które na jaki sezon, to już nie wiem :mysli:

Opublikowano

Ale się tu porobiło w pare dni. :kox:

Autko kox :good:, bardzo mi się podoba. A co do felg to na zdjęciach ładniej wyglądają avusy :hi:

Opublikowano

Siemian wczesniej w Twoim audi podobalo mi sie wszystko poza kolorem,teraz kolor jest :kox: i nie wracaj do srebrnego

a kola to zadne z tych

Opublikowano

Zacznijmy od tego że nie 18" a 19" :cool1:

Opublikowano

OZ :thumbdown::no:

AVUS :good:

jesli zmieniac to jak dla mnie

poszukaj jakiegos pelniejszego wzoru :naughty: (jesli o mnie chodzi to do masywniejszej furki lepiej masywniejszy wzor ale oczywiscie kwestia gustu :tongue4: )

ew. ... ew. .. ew... RS4 ale ori ew. bardzo podobna podroba (jesli takie sa) byleby mialy tak do.jeba.nie wygiete te ramiona :>

Opublikowano

Avusy a najlepiej szukać takich jak ma Tolek

Opublikowano

Avusy a najlepiej szukać takich jak ma Tolek

niestety Siemian nie chce oklepanych :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

OZ :thumbdown::no:

AVUS :good:

jesli zmieniac to jak dla mnie

poszukaj jakiegos pelniejszego wzoru :naughty: (jesli o mnie chodzi to do masywniejszej furki lepiej masywniejszy wzor ale oczywiscie kwestia gustu :tongue4: )

ew. ... ew. .. ew... RS4 ale ori ew. bardzo podobna podroba (jesli takie sa) byleby mialy tak do.jeba.nie wygiete te ramiona :>

pożyjemy, zobaczymy. Narazie zostają te OZty bo coraz bardziej mi się zaczynają podobac...

Kto wie może w przyszłosci założy się jednak jakieś 19' :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 11:12_________________________________________________

Avusy a najlepiej szukać takich jak ma Tolek

niestety Siemian nie chce oklepanych :tongue4:

Ty to mnie znasz... :decayed: :decayed:

Opublikowano

avusy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.