Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

wiem że cięzko albo drogo. Ale to mnie tym bardziej motywuje żeby je mieć :decayed: :decayed: :decayed:

i ciężko i drogo...ale są kosmicznie za***iste :kox: :kox: :kox:

Co to jest :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

fele o których mowa a które w końcówce tego filmiku widać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siemian: Nie lubie Cie i masz brzydkie auto!! :polew:

Zart! Mat jest :kox: Wyglada niesamowicie kozacko.

Jest tylko jeden problem z folia matowa. Kurcze to ze ladnie wygla tylko wtedy jak jest w 100% czysta.

A i polerowanie maszynowe troche nie halo bo wiekszosc folii jest bardzo miekka. Cos jak miekki lakier.

Ale zestaw Swissvaxa mozesz przetestowac :)

Doswiadczenie sie przyda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no będziemy zbierać doświadczenia. :wink4::decayed:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 08:58_________________________________________________narazie przez pare dnie nie bede go jeszcze mył, niech ta folia się spokojnie należy :decayed: :decayed: :decayed:

A tak między Bogiem a prawdą to nie wiem jak się do tego potem zabrać :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem tą folie na poczatek mycie tylko recznie - a pozniej to juz szczoty i nic nie bylo folia na aucie byla ponad 2 lata - zerwalem bo autko sprzedalem i nic zadnych sladów a lakier jak nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem tą folie na poczatek mycie tylko recznie - a pozniej to juz szczoty i nic nie bylo folia na aucie byla ponad 2 lata - zerwalem bo autko sprzedalem i nic zadnych sladów a lakier jak nowy

na szczoty na pewno nie bede jezdził z matową folią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 miechy i ci sie znudzi :-)

teoretycznie tak, ale zmiana koloru na kolejny to kwestia 3-4 dni z demontrzem ,oklejaniem i montarzem ,a na lakierni autko by 1,5 tygodnia stało o kosztach nie wspominając :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że by taniej wyszło auto polakierować niż obklejać folią. Plus taki, że folię zawsze można zdjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie dla Ciebie wsią/wiochą jest najnowsza M3 która wychodzi fabrycznie biała perła z czarnych dachem :?:

Tylko, ze inaczej wyglada dach pomalowany w czarny polysk i "zlewajacy" sie z szyba przod + tyl niz oklejenie dachu w B6/7 Avant na mat, gdzie sa jeszcze relingi i tylni "daszek" na klapie... wyglada to totalnie z d*py.

czyli ja mam auto z d*py :cool1: małe ot [br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 20:45_________________________________________________

felgi będą inne. juz kupione. Powiem tylko że 18. Myslałem długo czy nie 19' ale do mojej jazdy bym sie bał...

szkoda bo miałem do sprzedania od rs6 :naughty: czarne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że by taniej wyszło auto polakierować niż obklejać folią. Plus taki, że folię zawsze można zdjąć.

No nie wiem czy tak taniej.. :gwizdanie:

Lepsi lakiernicy biorą ~300-400zł za element.. więc jakby policzył na szybko to nagle robi się ok 3-4k. (no chyba że mówimy tu o partaczach co wezmą 2k za całe auto :wallbash:)

Nie wiem ile siemian zapłacił za oklejenie, ale jak dla mnie jest to super rozwiązanie gdy chcemy zmienić wizerunek auta.

IMO oklejenie w takim przypadku jest dużo bardziej sensowne, bo nie dość że przekozacko wygląda to jeszcze chroni fabryczny lakier przed odpryskami itd i przy sprzedaży nikt nie będzie miał wątpliwości (jak to w przypadku ponownego malowania) że auto było klepane. Tylko ciach zrywasz folię i po sprawie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mój kolega zajmuje sie obklejaniem autek i zeby ładnie wyszlo to nie moze byc zadnych ubytków lakieru ani odprysków . Folja nie wybacza i wszystko widac . jedynie pod karbonem nie widac bo jest grubsza folia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom ale i cenowo karbon wychodzi najdrożej... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ja mam auto z d*py :cool1: małe ot

auto masz bardzo ladne, ale uwazam, ze oklejanie dachu w ten sposob wyglada slabo, tyle.

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem ostatnio A6 oklejoną folią i musze przyznać ze podobała mi się, gość okleił białą perłą i wyglądała :kox: zapytałem o całkowity koszt zapłacił 2500zł w Krakowie i to bardzo dobra cena bo normalnie kosztuje drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem ostatnio A6 oklejoną folią i musze przyznać ze podobała mi się, gość okleił białą perłą i wyglądała :kox: zapytałem o całkowity koszt zapłacił 2500zł w Krakowie i to bardzo dobra cena bo normalnie kosztuje drożej.

Za A6 ale jakie C6 ,C5 ? avant/sedan .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem ostatnio A6 C6 w kombi w czarnym macie i powiem, że bez szału :no: Może dlatego, że był to zwykly kondon, nic nie miał, ani s line, ani ledów ani nawet dobrej felgi więc to się akurat mijało z celem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem ostatnio A6 C6 w kombi w czarnym macie i powiem, że bez szału :no: Może dlatego, że był to zwykly kondon, nic nie miał, ani s line, ani ledów ani nawet dobrej felgi więc to się akurat mijało z celem

dokładnie. Nie do każdego auta pasuje taki kolor. Jeśli auto wygląda nazwijmy to agresywnie to czarny mat to potęguje (umówmy się że pełny s-line / s4 w porównaniu do serii jest agresywny).

Jeśli auto wygląda łagodnie to taki kolor zadziała wręcz odwrotnie.[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 16:28_________________________________________________a do a6 c5 to w ogole to nie pasuje bo to auto jest za okrągłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 C5 kombi i musze przyznać ze ładnie wyglądała na 19 feldze obniżona, biała perła a ori była granatowa i muze przyznać ze optycznie autko strasznie się powiększyło i fajnie to wyglądało, do tego miał szybki lekko ściemnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...