Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ceramika, karbon, tytan, jeden uj.....

Siemianowi nic sie nie oprze

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Normalnie mi Cie siemian jest żal tyle starań ,kombinowania i dalej to samo :polew: :polew: :polew:

Nie myślałeś zapodać sobie czegoś montowanego w lokomotywach

:gwizdanie:

:decayed: tam tych problemów nie mają maszyniści :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już je zajechałeś :shocked::polew:

Teraz proponuję te => tarcze ceramiczne o średnicy 380 mm (przód)/ 350 mm (tył) od Porsche 911 GT2 RS :kox::decayed:

http://www.auto-motor-i-sport.pl/magazyn/0-300-przyspieszenie-predkosc-9ff-Speedart-Lamborghini-Bugatti-11472-5.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już je zajechałeś :shocked::polew:

Teraz proponuję te => tarcze ceramiczne o średnicy 380 mm (przód)/ 350 mm (tył) od Porsche 911 GT2 RS :kox::decayed:

http://www.auto-motor-i-sport.pl/magazyn/0-300-przyspieszenie-predkosc-9ff-Speedart-Lamborghini-Bugatti-11472-5.html

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian zacznij hamować silnikiem trochę :polew: albo spadachron jeszcze w klapie zamontuj. dobrze że lubisz przy tych hamach grzebać :wink4:

ale na poważnie muszę się kiedyś z tobą przejechać żeby zobaczyć te prędkości i hamowanie :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sprawdził felgi, pewnie któraś krzywa i potem jest bicie, bo od samego hamowania tarcz nie pokrzywisz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sprawdził felgi, pewnie któraś krzywa i potem jest bicie, bo od samego hamowania tarcz nie pokrzywisz :cool1:

albo lozysko jest niedokrecone albo ma bicie jak u mnie bylo prawe musialem wymienic bo mi bilo kolo mysalem ze przegub a sie okazalo ze sie lozysko rozsypalo wymienilem juz jakies 40tys km i spokoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sprawdził felgi, pewnie któraś krzywa i potem jest bicie, bo od samego hamowania tarcz nie pokrzywisz :cool1:

tak hammer koła się pokrzywiły od hamowania. Jade sobie autostradą, wszystko równiutko jezdzie. 5 hamowań z 220 do 0 i bicie...

Pomyśl czasem zanim coś napiszesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sprawdził felgi, pewnie któraś krzywa i potem jest bicie, bo od samego hamowania tarcz nie pokrzywisz :cool1:

tak hammer koła się pokrzywiły od hamowania. Jade sobie autostradą, wszystko równiutko jezdzie. 5 hamowań z 220 do 0 i bicie...

Pomyśl czasem zanim coś napiszesz...

Wjechałeś w dziurę i pokrzywiłeś, a teraz Ci karzda tarcza biją :wallbash: poza tym, Tobie jednomas bije, poducha pod skrzynią bije... albo jesteś paranoikiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian a już dotarłeś heble ?

jesli będzie bicie to można reklamować tarcze ale tego problemu wcześniej nie miałem w zestawach,

ja bym obstawiał na to że się zaciski powoli odkręcaja - sprawdz dokręcenie i itp

to są duże przeciażenia więc może to być to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian a już dotarłeś heble ?

jesli będzie bicie to można reklamować tarcze ale tego problemu wcześniej nie miałem w zestawach,

ja bym obstawiał na to że się zaciski powoli odkręcaja - sprawdz dokręcenie i itp

to są duże przeciażenia więc może to być to

no zobaczymy. chłopaki wymieniaja dzisiaj cale zawieszenie z przodu to sie przypatrza na to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych fioletowych miejscach tarcze wyglądają na lekko przygrzane :przebiegly:

Jakby też do tego mialo dojść ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygladaja jak przypalone, ciekawe, czy je porzadnie dotarl :wink4:

ja nie mialem problemu z biciem do momentu jak nie zaczal mi syf z ulicy niszczyc tarcz (nie mam oslon).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy co bedzie. Jak narazie auto do poniedziałku stoi u Wojtusia. Wyszło troche więcej rzeczy do roboty niż myślałem...

Teraz wygląda tak:

uw.jpg

A tutaj przy okazji nowe klameczki z RSa: :decayed::wink4:

kl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak hammer koła się pokrzywiły od hamowania. Jade sobie autostradą, wszystko równiutko jezdzie. 5 hamowań z 220 do 0 i bicie...

Pomyśl czasem zanim coś napiszesz...

Siemian ale tak szczerze to jak miasz cel w takich hamowaniach ? Ja mam prawo jazdy prawie 15 lat przejzdzilem juz troche kilometrow nie tylko w PL i nie wszystko zgodnie z przepisami i nigdy nie mialem potrzeby shamowac sie z takich predkosci do 0.Nawet na torze hamulce nie dostaje tak w piz*e jak przy takim wlasie hamowaniu z ogromnej predkosci i do tego powtorzynym kilka razy.Ja sie nidzie ze sie pokrzywily bo nie ma traczy ktora by to zniosla :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumiesz Siemiana :> :> :> :>

mnie też :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...